Ar galite padeti?

Pradėjo hela, spalio 24, 2011, 16:38:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: TinSoldier  lapkričio 20, 2011, 19:10:01
Nežinau nei vieno atvejo, kuomet nešališki liudininkai būtų matę rimtus vaiduoklių apsireiškimus per tą egzorcizmo seansą. Tik, aišku,  patys egzorcistai mato, nes tai jų darbas. Aišku, kad artimieji mato, nes tai jiems įteigia egzorcistai ir kunigai.


O kodel manai, kad turetu buti vaiduokliski apsireiskimai? :o Gal ju ir neturi buti :)

Beje idomus vaizdai is rusiskos cerkves:



Gaila dabar negaliu surasti dar vieno iraso kur rusiskoje cerkveje moteriske susilenke 90 laipsniu kampu per nugara atliekant jai egzorcizma :) Kazkur turi buti Youtube rasant russian exorcism arba pns. Jeigu kas nors suras buciau dekingas.

2012

Bijosiu miegot po tokiu video  :-X

TinSoldier

O, viešpatie.. Nesuprantu rusiškai, bet iš mano pozicijos žiūrint, tai matau grįžimą į viduramžius. Moteriškėms, kurioms akivaizdžiai reikalinga psichiatrinė pagalba, daužoma su biblija per galvą.. joaa.. Tikrai nesiginčysiu, ar čia tikras video, ir kas verčia tas moteriškes vartytis kaip į krantą išmestas žuvis, bet, man, netikinčiam apsėdimais, tiesiog kraupu žiūrėt kas daroma su žmonėm...

2012

Citata iš: TinSoldier  lapkričio 20, 2011, 21:16:51
O, viešpatie.. Nesuprantu rusiškai, bet iš mano pozicijos žiūrint, tai matau grįžimą į viduramžius. Moteriškėms, kurioms akivaizdžiai reikalinga psichiatrinė pagalba, daužoma su biblija per galvą.. joaa.. Tikrai nesiginčysiu, ar čia tikras video, ir kas verčia tas moteriškes vartytis kaip į krantą išmestas žuvis, bet, man, netikinčiam apsėdimais, tiesiog kraupu žiūrėt kas daroma su žmonėm...


Ne tau vienam kraupu ziuret  :) turetu buti zenklas n16 prie tokiu video idejimu

paragraf 78

Teko dalyvauti egzorcizme. Vieną vaikinuką aštuoniese vos nulaikėme. Po du ant kiekvienos galūnės, tačiau jis sugebėdavo nuo žemės viena ranka du pakelti. Na ir kitos linksmybės žinoma. Kaip pasakojau apie tą tarnystę vidinio gydymo kur dalyvavau dažnai tokių bajerių prisižiūrėdavau.

TinSoldier

Jaučiu pareigą replikuoti, kad ir super duper jėga gali būti visai ne mistinis dalykas. Psichinę negalią turintys neretai turi vos ne superherojams prilygstančią jėgą. Mano šeimos narys dirba su neįgaliais vaikais, tai 2 staambios seselės vos nulaiko 12 metį vaiką. Tik šita jėga beveik niekada nebūna naudojama tikslingai ir valingai. Taip pat, jokia paslaptis, kad afekto būsena, didelis kiekis adrenalino gali suteikti nežmoniškas jėgas... Tai va...

paragraf 78

Suprantu ką nori pasakyti. Tačiau negaliu sutikti kad visi tokie žmonės yra psichiniai ligoniai. Šiaip pas egzorcistus paprastai siunčiami žmonės kuriuos psichiatrai jau patikrinę ir ligos neradę.
Va to žmogaus apie kurį minėjau, jokie gydytojai ligų nerado. Nesakau kad jų negalėjo būti, bet va vienintelis dalykas kuris rodė tam tikrą poveikį buvo malda

2012

Citata iš: insomnia  lapkričio 20, 2011, 22:24:25
Suprantu ką nori pasakyti. Tačiau negaliu sutikti kad visi tokie žmonės yra psichiniai ligoniai. Šiaip pas egzorcistus paprastai siunčiami žmonės kuriuos psichiatrai jau patikrinę ir ligos neradę.
Va to žmogaus apie kurį minėjau, jokie gydytojai ligų nerado. Nesakau kad jų negalėjo būti, bet va vienintelis dalykas kuris rodė tam tikrą poveikį buvo malda


Nesutikau nei vieno svento  :) gal netokioje vietoje gyvenu, ar ne su tokiais bendrauju bet visi turi savu navarotu. Vieni per daug religingi, kiti per daug skeptiski, dar kitu gyvenimo pagrindas yra pinigai, dar kiti pasisvente tobulinti savo dvasini pasauli, maciau ir tokiu kuriems viskas pofik. Dar reiketu prideti ekstremalus, kurie gaudo kaufa kai rizikuoja, materialistus kurie pagal zmogu sprendzia is skuduro ir satanistus, kurie meldziasi dvasioms, garbina visokius ritualus, ir taip bando kazkaip save realiziuoti.

Pasirinkit patys kuriai kategorijai jus priklausot. Realiai tai mes visi normalus, darbas, seima, ir kita amerikietisko pyrago grietinele mums labai primena kad esam bendruomenes dalis, o ta kita musu puse atsakinga uz hobi, turi savo noru, ir primena kad mes dar esam ir asmenybes. Nors ir esam visi kaip vienas, bet kiekvienas skirtingas :) su savo durnumais, su savo nesamonem, arba tiksliau tai kas man normalu, kitam atrodo kaip nesamone.

Tai bent protingai prirasiau, neveltui mokykla baigiau

Bildukas

 :)2012 - O kuriai kategorijai pats save priskirtum ? O as galvoju , kad ka ieskai zmonese , ta ir matai.Vien tik paties pasakymas "gal as bendrauju ne su tokiais" ko vertas. Kiekvienas zmogus yra idomus , nuostabus , nepakartojamas savaip . Juolab , kad Dievas kiekvienam suteikia pasirinkima ir galimybe augti , tobuleti , keistis. Esu isitikines , kad kiekvienas zmogus , kuris ateina i mano gyvenima , ateina i ji neatsitiktinai - atnesa kazka , ka turiu ismokti , suprasti, suzinoti.Gal todel stengiuosi kiekviename iziureti ta gerio gruda  ir ta Dievo minti .TIN SOLDIER ! Gal but nereiketu nesuprantant kalbos (turiu omeny video) net komentuoti visa si reiskini, nes kaip gali komentuoti tai , ko nuo pacios pradzios nesupranti , o gal vertetu tiesiog issiversti pradziai .
  Siaip , video sukreciantis ir verciantis susimastyti.Juolab - sutikes esu gyvenimo kely ir net gi yra artimu zmoniu tarpe , kad kazkada buve mieli , puikus zmones , staiga pasikeicia ir tampa tiesiog neatpazistamais . Tik velnio apsedimu ir butu galima paaiskinti . ??? :o :o

TinSoldier

Na, tai, kad nesuprantu rusiškai(moku tik pagrindus), nereiškia, kad esu idiotas ir visiškai nesigaudau kas vyksta. Moteriškė, kuriai tipo išvarė piktą dvasią, sako, kad nieko neatsimena ir pan. Vaau, kokia staigmena. Net, jei ir ji nemeluoja, tai vis tiek galima paaiškinti racionaliai. Tik neapsimoka, nes, bet kuriuo atveju, to įrodyti bus neįmanoma. Tas visas video yra žiaurus, tačiau visiškai neaiškus. Ir neaiškus turėtų būti visiems. Ne dėl kalbos, o dėl patikimumo. Tie kunigai arkastenpervelnias, vis tiek kalba klišėmis, aiškina savo milijonus kartų girdėtas ir idiotiškas(mano požiūriu) teorijas. Nemanau, kad būtent šitam video jie atskleidė nepaneigiamus, 100procentinius faktus, kad jų egzorcizmai - tikri. Klystu?

2012

Citata iš: TinSoldier  lapkričio 21, 2011, 19:54:58
Na, tai, kad nesuprantu rusiškai(moku tik pagrindus), nereiškia, kad esu idiotas ir visiškai nesigaudau kas vyksta. Moteriškė, kuriai tipo išvarė piktą dvasią, sako, kad nieko neatsimena ir pan. Vaau, kokia staigmena. Net, jei ir ji nemeluoja, tai vis tiek galima paaiškinti racionaliai. Tik neapsimoka, nes, bet kuriuo atveju, to įrodyti bus neįmanoma. Tas visas video yra žiaurus, tačiau visiškai neaiškus. Ir neaiškus turėtų būti visiems. Ne dėl kalbos, o dėl patikimumo. Tie kunigai arkastenpervelnias, vis tiek kalba klišėmis, aiškina savo milijonus kartų girdėtas ir idiotiškas(mano požiūriu) teorijas. Nemanau, kad būtent šitam video jie atskleidė nepaneigiamus, 100procentinius faktus, kad jų egzorcizmai - tikri. Klystu?


Jeigu tikejima butu galima paaiskinti, tai jau nebutu tikejimas  :) Ir vel pasakiau kaip profesorius. As rasiau dideli ir nuobodu laiska, kuriame paaiskinau kad tai kas tau kvaila kazkam gali buti visai normalu. Ir net neabejoju kad ir tu turi kazkoki hobi, mentaliteta ar charakteri kuris kazkam atrodytu kvailai, pasibjauretinai. Todel, ar tau smerkti, tai ko nesupranti?  :)

2012

Citata iš: Bildukas  lapkričio 21, 2011, 17:11:41
:)2012 - O kuriai kategorijai pats save priskirtum ? O as galvoju , kad ka ieskai zmonese , ta ir matai.Vien tik paties pasakymas "gal as bendrauju ne su tokiais" ko vertas. Kiekvienas zmogus yra idomus , nuostabus , nepakartojamas savaip . Juolab , kad Dievas kiekvienam suteikia pasirinkima ir galimybe augti , tobuleti , keistis. Esu isitikines , kad kiekvienas zmogus , kuris ateina i mano gyvenima , ateina i ji neatsitiktinai - atnesa kazka , ka turiu ismokti , suprasti, suzinoti.Gal todel stengiuosi kiekviename iziureti ta gerio gruda  ir ta Dievo minti .TIN SOLDIER ! Gal but nereiketu nesuprantant kalbos (turiu omeny video) net komentuoti visa si reiskini, nes kaip gali komentuoti tai , ko nuo pacios pradzios nesupranti , o gal vertetu tiesiog issiversti pradziai .
  Siaip , video sukreciantis ir verciantis susimastyti.Juolab - sutikes esu gyvenimo kely ir net gi yra artimu zmoniu tarpe , kad kazkada buve mieli , puikus zmones , staiga pasikeicia ir tampa tiesiog neatpazistamais . Tik velnio apsedimu ir butu galima paaiskinti . ??? :o :o


Na ir pripaistei nesamoniu  :D

TinSoldier

#57
lapkričio 21, 2011, 22:21:04 Redagavimas: lapkričio 21, 2011, 22:47:53 by TinSoldier
Citata iš: 2012  lapkričio 21, 2011, 20:11:37
Jeigu tikejima butu galima paaiskinti, tai jau nebutu tikejimas  :)


Jeigu tikėjimas neturi jokio paaiškinimo, tai jau iliuzija, o ne tikėjimas.

Aš esu visiškai tolerantiškas. Man nusispjauti koks kitų žmonių "hobis, charakteris ar mentalitetas". Man rūpi tik vienas dalykas, kad būtų racionali priežastis. Jei žmogus tiki, kad žydai yra ateiviai, siekiantys sunaikinti likusią žmoniją, ar aš turėčiau sakyti: "meh, toks jau jo hobis- žudyti žydus. Ką jau čia padarysi"?

Jei yra žmogus, kuris 5 liudininkų akivaizdoje miegojo savo lovoje, tiki, kad tuo metu buvo ateivių erdvėlaivyje? Ar turėčiau sakyti: "ai, toks jau jo tikėjimas, tegul ir toliau taip galvoja"?

Tikėjimas turi turėti pagrindą. Kitaip jis nieko vertas, klaidinantis, žalingas ir bukinantis.

paragraf 78

Berods Tertulianas gerai yra pasakęs: Tikiu kad suprasčiau, suprantu kad tikėčiau. Tikėjimas be žinių bagažo aklas. Taigi tikėjimas visada reikalauja racionalumo.
Iš esmės visas mokslas paremtas tikėjimu.

TinSoldier

#59
lapkričio 21, 2011, 23:35:18 Redagavimas: lapkričio 21, 2011, 23:38:10 by TinSoldier
Citata iš: insomnia  lapkričio 21, 2011, 23:17:59
Iš esmės visas mokslas paremtas tikėjimu.


Kas čia dabar?... :) Mokslas paremtas hipotezėmis. Tai nėra tas pats kas tikėjimas. Pagrindinis skirtumas:
Hipotezė - eksperimentu patikrinta, atmesta, keliauja užmarštin.
Tikėjimas - eksperimentu patikrintas, atmestas, brukamas toliau.

Dabartinis mokslas gana griežtas. Jis retai kada įsileidžia kažkokius nepatvirtintus tikėjimus. Pagrindiniai gamtamokslinių teorijų kriterijai:
1. Jie turi būti patikrinami
matomoje Visatos srityje.
2. Stebėjimų rezultatai turi patvirtinti teorijos
išvadas
3. Pati teorija turi nuspėti naujus reiškinius.

Jeigu neišpildomi šitie reikalavimai ir vis tiek brukamos atmestos teorijos, remiantis tikėjimu - tai jau pseudomokslas, kuriuo tikrai neverta pasitikėti.

Aukštyn