Baisios istorijos.

Pradėjo arvis, gegužės 31, 2012, 16:05:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sharikovas

Citata iš: neiladzy  balandžio 24, 2014, 17:49:40
...kad dažnai tame miške prievartaujamos, grobiamos, mušamos merginos


Nieko nenoriu izeist, bet pirma mintis buvo, Panevezys :),

o del likusios istorijos dalies, tai as pats miske buves anksciau ne karta, todel takeliai, lauzavietes ir turnikai nestebina, bet smagu iseit pabegioti i miskeli kai geras oras.

crystal

Citata iš: neiladzy  balandžio 24, 2014, 18:48:43
O jis šiektiek už Panevėžio.


Hmm.., tu čia apie Staniūnų miškelį? Kas dėl tų išraižytų ženkliukų, tai tame miškelyje yra pastatytas memorialas iš medinių stogastulpių Panevėžio žydų aukoms atminti (greičiausiai buvo viena iš vietų masinėms žydų, sovietų, antifašistų ar dar kokių kitų aktyvistų žudynėms). Tad gal kokie istorijai prijaučiantys ir pasireiškė su tais ženkliukais. Nors, kita vertus nenustebčiau, kad greičiausiai ir kokie girti labai kažką bili priraižyt norėjo :D Kas dėl turniko, tai irgi kažkaip nestebina, vietiniai gal ne tik pabėgiot grynam ore nori, bet ir prisitraukimų padaryt. Vat ir padarė turniką tokioje vietoje tarp šakų kur tvirčiau laikosi, nors ir aukščiau. Kas dėl laužaviečių, tai tokiose vietose tikrai gan įprastas dalykas, ypač atšilus orui.

O šiaip nėra didelis tas miškelis, jei pagrindiniais takeliais eisi, nelabai ir pasiklysi. Gal ta baimė atsirado dėl to, kad vieta tiesiog mažai pažįstama.

neiladzy

Citata iš: Sharikovas  balandžio 24, 2014, 20:52:30
Citata iš: neiladzy  balandžio 24, 2014, 17:49:40
...kad dažnai tame miške prievartaujamos, grobiamos, mušamos merginos


Nieko nenoriu izeist, bet pirma mintis buvo, Panevezys :),

o del likusios istorijos dalies, tai as pats miske buves anksciau ne karta, todel takeliai, lauzavietes ir turnikai nestebina, bet smagu iseit pabegioti i miskeli kai geras oras.


Įsižeist toli gražu nėra ko. Kaip yra, taip yra, kad ir kaip to nesinori.. Tokie laikai.
Na mane tai tokie ženklai tikrai nustebino, bet kuo toliau, tuo labiau manau, kad veltui nervinausi.

neiladzy

Citata iš: crystal  balandžio 24, 2014, 20:56:09
Citata iš: neiladzy  balandžio 24, 2014, 18:48:43
O jis šiektiek už Panevėžio.


Hmm.., tu čia apie Staniūnų miškelį? Kas dėl tų išraižytų ženkliukų, tai tame miškelyje yra pastatytas memorialas iš medinių stogastulpių Panevėžio žydų aukoms atminti (greičiausiai buvo viena iš vietų masinėms žydų, sovietų, antifašistų ar dar kokių kitų aktyvistų žudynėms). Tad gal kokie istorijai prijaučiantys ir pasireiškė su tais ženkliukais. Nors, kita vertus nenustebčiau, kad greičiausiai ir kokie girti labai kažką bili priraižyt norėjo :D Kas dėl turniko, tai irgi kažkaip nestebina, vietiniai gal ne tik pabėgiot grynam ore nori, bet ir prisitraukimų padaryt. Vat ir padarė turniką tokioje vietoje tarp šakų kur tvirčiau laikosi, nors ir aukščiau. Kas dėl laužaviečių, tai tokiose vietose tikrai gan įprastas dalykas, ypač atšilus orui.

O šiaip nėra didelis tas miškelis, jei pagrindiniais takeliais eisi, nelabai ir pasiklysi. Gal ta baimė atsirado dėl to, kad vieta tiesiog mažai pažįstama.


Taip, ta vieta! Matėm, ir juos. Bet tik po kiek laiko atradom tą vietą. Labai malonu, kad sugebat nuramint, ačiū! :)

Trilluminati

Visai įdomios istorijos ir nutikimai sakyčiau. Mano draugei yra buvę, kad ryte atsikėlus prieš jos akis ėmė darinėtis durys buvo nufilmavusi vaizdo irašą ir man atsiuntusi, bet labai susiliejęs. Sako, kad naktimis traška jos kambario supama kėdė. Pasakojo kaip sedėjo prie kompiuterio perėjo šiurpuliukai ir staiga pribėgo katė ir pradėjo šnypšti ir žiūrėti kažkur aukštai lyg į lubas į lempą. Na ji dažnai sako atėjusi pas mane, kad mato ant mano spintos veidą. Jos name seniau gyveno toks vyras , kur jis dabar nežino. Tiesą sakant net nežinau ar tikėti.

Benamis

Citata iš: Trilluminati  balandžio 24, 2014, 22:42:26
buvo nufilmavusi vaizdo irašą ir man atsiuntusi, bet labai susiliejęs.


Bet tikriausiai nei tu, nei drauge iraso dabar jau neturi nes tai buvo seniai? :)

neiladzy

Citata iš: Trilluminati  balandžio 24, 2014, 22:42:26
Visai įdomios istorijos ir nutikimai sakyčiau. Mano draugei yra buvę, kad ryte atsikėlus prieš jos akis ėmė darinėtis durys buvo nufilmavusi vaizdo irašą ir man atsiuntusi, bet labai susiliejęs. Sako, kad naktimis traška jos kambario supama kėdė. Pasakojo kaip sedėjo prie kompiuterio perėjo šiurpuliukai ir staiga pribėgo katė ir pradėjo šnypšti ir žiūrėti kažkur aukštai lyg į lubas į lempą. Na ji dažnai sako atėjusi pas mane, kad mato ant mano spintos veidą. Jos name seniau gyveno toks vyras , kur jis dabar nežino. Tiesą sakant net nežinau ar tikėti.


Ištikrųjų ir aš esu girdėjusi panašių istorijų, su buvusių namų (butų) šeiminkais, kurie miršta namuose ar kokia nelaimė būna ir paskui tuose namuose (butuose) vaidenasi.. šiurpoka.  Būtų įdomu tą video pamatyt.. Vis aiškiau būtų tikėti ar ne! :)

.L.U.T.H.O.R.

Žmonės jūs man pasakykit, kur dedasi tokie dalykai, jei žinot pas kaimynus ar kas vaidenasi ar pas draugus ar ką,   praneškit į PM, noris aplankyt :)

Master

Aš irgi Druwi, niekaip nesuprasiu kaip žmonės nevertina tokių galimybių :D





Trilluminati

Benamis Aš tai jo nebeturiu, nes pakeičiau telefoną, o jis man atminties kortelės neskaito tai ir liko toje kortelėje. Bet draugė gal ir turėtų.

liza

papasakosiu aš savo istoriją.
gal nuo pradinių klasių sapnuodavau vieną ir tą patį sapną. sapnuodavau, jog atvažiuoju į kažkokį daugiabutį ir einu plačiais laiptais aukštyn. užlipusi į viršų matydavau lyg tokią nedidelę aikštelę ir ten šokinėjančią su šokdynę mergaitę su geltonu sijonu. ji klausosi muzikos ir net nepastebi manęs. tačiau akyse viskas staiga užtemdavo ir aš atsibusdavau. tą sapną sapnuodavau gal kas 1-2 metus. atėjo laikas kai baigiau mokyklą ir visą tai pamiršau. vėliau išsikrausčiau iš tėvų namų ir mama davė raktus nuo buto, kuriame ji gyveno kai buvo maža mergaitė. atvažiavusi į tą daugiabutį lipau laiptais į trečią aukštą. staiga pajutau jausmą lyg būtų dejavu.. prisiminiau tuos sapnus apie tą mergaitę ir išsigandau. užlipusi į savo aukštą pamačiau lygiai tokią pačią aikštelę, kurią matydavau sapnuose, tačiau mergaitės nebuvo. dėl įdomumo susitikau su mama. papasakojau visą istoriją, ir apie sapnus, ir apie tą mergaitę geltonu sijonu. ji patylėjo kelias minutes ir atnešė fotografijų albumą. suglumusi sėdėjau ir laukiau.. ji ištraukė fotografija su ta pačia mergaite su šokdyne. kiti jos žodžiai mane apstulbino: ta mergaitė - tai aš, prieš 48 metus..
kartais net pačiai prisiminus tą dieną pašiurpsta oda :-[

Pati

#41
spalio 08, 2015, 16:09:02 Redagavimas: spalio 08, 2015, 16:11:12 by Benamis
Man buvo nutikes keistas dalykas. Buvo žiema aš ėjau į mokyklą ir ėjau šalia ledo, staiga pamačiau kaip ir permatomą koją.Staiga ji o gal jis ,,man pakišo koją''. Aš paslydau ir nukritau. Tie kurie matė tik ir šnekėjosi apie tai. Pasirodo, kad ir jie matė.

Koks paaiškinimas? :-[

Aukštyn