Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: lexx  lapkričio 05, 2013, 12:22:46
Bet svarbiausia ką norėjau pasakyti, tai, kad nemažiau būna išgąsdinti ir žmona su vaikais. :)


Nuzude ;D + uz pakelta nuotaika :D

lukas11xxf

Aš dar iki šiol prisiminiu toki juokinga sapną ,net juokase eme iki dabar ,sapnava kaškada kad mano mokytoja sedi ant mano suolo ,o aš šalia jos stoviu ,ir ant mano suolo yra kompiuteris ,ir  tą mokytoja žaidžia "minecraft"  :D ,o aš nurodyneju ka reik spaust,rodydamas su pirštu ant ekrano ;DDD ,aš tik primenu kad sapne ant kompiuterio ekrano žaisdama minecraft'a buvo "Inventorius"  ;D ;D

481632

Paskutiniu metu irgi pradejau rekt zverisku baslu. Neatrodo samoningai, bet jaucias, kad pats savaime sapne taip elgiuos... Kartais atrodo, kad visi tokie sapnai kyla, ne del dienos ispudziu, o turi kazkokia tai gylesne prasme... Sekmadienio sapnas buvo tiesiog pragariskas... Pavadint ji kosmaru butu per menkai...

Istillrighthere

Praėjusią naktį sapnavau, jog tyrinėju apleistą geležinkelio stotį su GAC komanda  ::) Viskas buvo taip gražu, jokių nesąmoningų akimirkų. Visiškai realus sapnas ir pirmą kartą sapnavau iki galo...  ::) Eh, daugiau tokių sapnų  ::)

nereikalinga

Turbūt reiktų apretinti pasiskaitymus anomalijoje:D Nes šią naktį susapnavau ateivių laivą :D Dar kaip tik vakar čia truputį paskaičiau temą,ar lankosi pas mus ateiviai :) po to dar su kitu nariu pora žodžių persimetėm apie juos :) O gal bendravau su ateiviu :D juk čia irgi tema užvesta yra,ar čia užsimaskavę lankosi ateiviai ir renkasi arba dalinasi info :D
Žodžiu sapnavau pailgą didelį debesį,jo kraštuose paeiliui buo apvalios kiauros skylės.Susidomėjusi žiūrėjau į tą debesį,bežiūrėdama,nusprendžiau kad reikia išsitraukti telefoną ir išsaugoti vaizdą,po to pasidalinti čia :D Akių neatitraukdama traukiau telefoną iš kišenės,ir pastebėjau kad tas debesis plonas ir kaip per rūką pro jį matosi rutulys, mintyse pagalvojau,kad tai ateivių laivas,tiesiog užsimaskavęs už to debesies,kad niekas nepamatytų.Kartu su debesiu jis lėtai slinko tolyn,tačiau beslinkdamas jis išlindo ir pažibo tokia stipria akinančia šviesa,kad priverstinai gavau užsimerkti,kad net nebepajėgiau atmerkti akių.Kol buvau tuo kartu užsimerkusi,pro akis ėjo toks vaizdas lyg skanuoja :) Atsitraukusi nuo lango dar keleta minučiu nepajėgiau atsimerkti,nes ta šviesa tokio stipraus akinimo,kad jau dingus akinančiai šviesai,dar liko tas jos poveikis :D :D :D

.L.U.T.H.O.R.

Kažkoks "e..r..go projektas", lėktuvu skrendu virš salos kuri pilna įvairiausių ateivių ir visokios švieselės per visą salą išsimėtę blykčioja. Iššoku su parašiutu, kažkur nusileidžiu, negaliu pasakyti ar toj saloj ar ne. Tada bėgu nuo žmonių, juodaodžių ir baltųjų, jie kaip vyrai juodais kostiumais ir geba pavirsti juodomis katėmis, paprastomis nedidelėmis, juodomis katėmis :D Bėgu ten aš nuo jų per upę persikeliu, po to dar ir per tvorą kažkokią peršoku. Tada su būreliu kitų žmonių stovim, kažką kalbam ir vieną jų, jis prezidentas koks tai ar kas kviečia telepatiškai, kažkokie ateiviai ar tie patys žmonės-katės :D O aš stengiuosi sulaikyti tą prezidentą, nes jam aišku kad bus galas :D Ateiviais nesidomiu, negalėčiau pasakyti kad kažką susijusio dienos/savaitės bėgyje mačiau. Simbolizmo dar neišsiaiškinau :)

mrsz

Aš sapnuoju labai dažnai ir dažniausiai savo sapnus prisimenu...

Dažniausiai tą patį scenarijų...Turiu pereiti kažkokiį kliūčių ruožą.Tai kartais būna miškas, kartais namo aukštai.Būnu su kompanija, pažįstamais ir nepažįstamais žmonėmis, kurie sapno eigoje miršta..Kai ateina mano eilė visada išsigąstu ir pabundu...Stengiuosi laikytis, kuo ilgiau, bet neišeina...

Suvokiu, kad tai kažkokių mano baimių pasireiškimas, visgi norėčiau sužinoti, kas būna, kai pereinu tą kliučių ruožą...

Gytizz

o aš pats juos valdau ką noriu ta sapnuoju yra technikos mėginkit :) gal jus mane ir kvailu palaikysit bet tai tikrai įmanoma :) Aš iš pradžių ir ne tikėjau galvojau ai čia lempa kažkokia t.t bet pabandžiau ir ką jus manot ? man pavyko :) daugeliui gali nepavykti iš pirmo karto o kitiem gali pavykti.. šeip išvis kitiem oi daug laiko reikia kol išmoktu šitas technikas bet mokytis verta :) jus net ne įsivaizduojate koks geras jausmas sapnuoti tai ką nori.. darai ką tik nori turi visko ko tik nori ir kas svarbiausiai jausmai tokie patys kaip ir tikrovei :)

lukas11xxf

#323
gruodžio 07, 2013, 16:39:48 Redagavimas: gruodžio 07, 2013, 16:51:56 by lukas11xxf
Citata iš: Gytizz  gruodžio 07, 2013, 00:43:45
o aš pats juos valdau ką noriu ta sapnuoju yra technikos mėginkit :) gal jus mane ir kvailu palaikysit bet tai tikrai įmanoma :) Aš iš pradžių ir ne tikėjau galvojau ai čia lempa kažkokia t.t bet pabandžiau ir ką jus manot ? man pavyko :) daugeliui gali nepavykti iš pirmo karto o kitiem gali pavykti.. šeip išvis kitiem oi daug laiko reikia kol išmoktu šitas technikas bet mokytis verta :) jus net ne įsivaizduojate koks geras jausmas sapnuoti tai ką nori.. darai ką tik nori turi visko ko tik nori ir kas svarbiausiai jausmai tokie patys kaip ir tikrovei :)


tai vadinasi "sąmoningas sapvnavimas" (ang. lucid dream) http://lucid.lt/pagrindai/kas-yra-samoningi-sapnai/ ,tai čia beveiki/daugelis žino šitą "dalyką" ir daugelis praktikoja (ypač šitam forume žinomas) ,tai nieko čia neįprasto,naujo nera :) ,o šaip apie jį gali paskaityt nuorodo kuroje daviau ,kur galesi paskaityt įvairausų teknikų,kaip per sapna gali  save lavinti -fizinius,socialinius',kurybiskus igudzius ,tobulejimas; kaip dvasu augimas ar saves pazinimas,forumose gali paskaityt ,geras tinklapis :) ,o šaip i offtopic'ą nenori usibut  :D ,tai šiandien sapnavau tris kokius sapnus ,vienas iš jų būvo mano"antrasįs s-sapną" bet nelabai ka bedariau ,atrode kaip paprastas sapnas,nors žinojau kad sapnuoju ,o aš tik dairausi kaip sapnas atrodo ,dar norėjau kad sapnas "paryškėtų" ,jis paryškėjo kaip monitorius ,nors vystiek buvo blankus ,atsimeu ,tiek  :D

Gytizz

Citata iš: lukas11xxf  gruodžio 07, 2013, 16:39:48
Citata iš: Gytizz  gruodžio 07, 2013, 00:43:45
o aš pats juos valdau ką noriu ta sapnuoju yra technikos mėginkit :) gal jus mane ir kvailu palaikysit bet tai tikrai įmanoma :) Aš iš pradžių ir ne tikėjau galvojau ai čia lempa kažkokia t.t bet pabandžiau ir ką jus manot ? man pavyko :) daugeliui gali nepavykti iš pirmo karto o kitiem gali pavykti.. šeip išvis kitiem oi daug laiko reikia kol išmoktu šitas technikas bet mokytis verta :) jus net ne įsivaizduojate koks geras jausmas sapnuoti tai ką nori.. darai ką tik nori turi visko ko tik nori ir kas svarbiausiai jausmai tokie patys kaip ir tikrovei :)


tai vadinasi "sąmoningas sapvnavimas" (ang. lucid dream) http://lucid.lt/pagrindai/kas-yra-samoningi-sapnai/ ,tai čia beveiki/daugelis žino šitą "dalyką" ir daugelis praktikoja (ypač šitam forume žinomas) ,tai nieko čia neįprasto,naujo nera :) ,o šaip apie jį gali paskaityt nuorodo kuroje daviau ,kur galesi paskaityt įvairausų teknikų,kaip per sapna gali  save lavinti -fizinius,socialinius',kurybiskus igudzius ,tobulejimas; kaip dvasu augimas ar saves pazinimas,forumose gali paskaityt ,geras tinklapis :) ,o šaip i offtopic'ą nenori usibut  :D ,tai šiandien sapnavau tris kokius sapnus ,vienas iš jų būvo mano"antrasįs s-sapną" bet nelabai ka bedariau ,atrode kaip paprastas sapnas,nors žinojau kad sapnuoju ,o aš tik dairausi kaip sapnas atrodo ,dar norėjau kad sapnas "paryškėtų" ,jis paryškėjo kaip monitorius ,nors vystiek buvo blankus ,atsimeu ,tiek  :D


Jo šita puslapi žinau geras jis.. :D Na ir smagiai sapnavai :DD

lukas11xxf

#325
gruodžio 08, 2013, 18:06:33 Redagavimas: gruodžio 08, 2013, 18:11:49 by lukas11xxf
šiandien sapnavau ,kad mokyklai klase vaidinimas karnavele buvo suplanuotas  ,kad ten vaidins kad zombiu apokalipsasbus  :D ,bet ištikrųjų tikrasįs apokalipsas vyko ,visųs bandau pranešt/pasakyt kad zombiai ateiną ,bet niekas netiki manemi,galvoje kad ten mano klases vaidinimas vyksta,nors man nedomina tie zmobiai ar apokalipsas ,ar kad jie man net nepatinka ,vystiek kaškodel susapnavau (man atrodo kad neesu nevieną kartą neesu susapnaves zmobius,tik šį pirmą kartą)   :D

.L.U.T.H.O.R.

Sapnavau kad trys didžiuliai meškinai/lokiai lipa į medį, o toj medžio viršūnėj nors pradžioj nemačiau buvo žmogus, nuogas. Aš buvau kitam medyje pasilipę ir dar vienas žmogus buvo ant žemės, bet mes buvom tik kaip žiūrovai. Dabar kai jau atsibudęs esu. Galėčiau sakyti kad tie lokiai buvo užstrigę laike  ir tik kai pagalvojau kad tas medis nuluš kai jie užlips taip ir atsitiko. Triokš nulūžo ir tada pamačiau tą nuogą vyra. Pagalvojau gal jis nuogas kad lokiai neužuostų jo. Tada kai nulūžo vienas lokys liko tik ant medžio ir tas vyras. ir tada tas medis kaip ant spyruoklės persilenkė į kitą pusę ir vyras su meška buvo nusviesti i upę. Stebiu ir žiūriu o dar gyvi liko. Tada vyras buvo vandenyje ir visi trys lokiai jį puolė, galvoju viskas dabar jau šakės jam, pasirodė po vandeniu kraujas ir iškilo vienas meškinas su koja nasruose, o tada pamačiau ta vyrą greitai plaukiantį upe tolyn :D  Bet kai dabar pagalvoju tai visas veiksmas sapne vyksta palei mano (stebėtojo) mintis daugmaž, ką pagalvoji tas ir atsitinka :)

Domas

Citata iš: Druwis  gruodžio 22, 2013, 18:42:04
Sapnavau kad trys didžiuliai meškinai/lokiai lipa į medį, o toj medžio viršūnėj nors pradžioj nemačiau buvo žmogus, nuogas. Aš buvau kitam medyje pasilipę ir dar vienas žmogus buvo ant žemės, bet mes buvom tik kaip žiūrovai. Dabar kai jau atsibudęs esu. Galėčiau sakyti kad tie lokiai buvo užstrigę laike  ir tik kai pagalvojau kad tas medis nuluš kai jie užlips taip ir atsitiko. Triokš nulūžo ir tada pamačiau tą nuogą vyra. Pagalvojau gal jis nuogas kad lokiai neužuostų jo. Tada kai nulūžo vienas lokys liko tik ant medžio ir tas vyras. ir tada tas medis kaip ant spyruoklės persilenkė į kitą pusę ir vyras su meška buvo nusviesti i upę. Stebiu ir žiūriu o dar gyvi liko. Tada vyras buvo vandenyje ir visi trys lokiai jį puolė, galvoju viskas dabar jau šakės jam, pasirodė po vandeniu kraujas ir iškilo vienas meškinas su koja nasruose, o tada pamačiau ta vyrą greitai plaukiantį upe tolyn :D  Bet kai dabar pagalvoju tai visas veiksmas sapne vyksta palei mano (stebėtojo) mintis daugmaž, ką pagalvoji tas ir atsitinka :)

Tai aisku, kad viskas vyksta pagal tave tu juk esi sapnuotojas, o sapnas yra tavo realybe, del to ja ir gali valdyti, samoningai arba ne.

.L.U.T.H.O.R.

Na ne visi sapnai taip vyksta :) Kituose būni visiškas stebėtojas, dar kituose veiki pagal sapno scenarijų. Daug įvairių variantų būna. Bet čia tik taip užsiminiau, suprantama kad sapnas sapnuotojo realybė ir viskas vyksta palei jį.

Master

Aš tai pastaruoju metu imu vis labiau suprasti, kad sapnai tėra žmogaus psichologinės būsenos, minčių atspindys išreikštas vaizdiniais.
Nepamenu savo paskutinio sapno, bet patys įsimintiniausias šią savaitę buvo, jog po to kai visą dieną mokiausi istoriją, naktį sapnavau juodą foną ir jame kartojau realias datas  Ech..  (dar sapne kažką tokio pagalvojau..." Nu šakės, turbūt dieną persistengiau :D")

Aukštyn