Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Hekate

Citata iš: Airwave  spalio 24, 2012, 16:19:57
Lekštė maždaug buvo lašo formos,tik suplotas,o viršui buvo stiklinis gaubtas kuris buvo juodas. Priekyje daug mirgančių lempučių...

Aišku. Tau parašius apie lėkštę prisiminiau, kokias pati lėkštes sapnuodavau, tiksliau gal kosminius laivus, tai labai jau gražūs būdavo  :D

Airwave

Buvo toks nutikimas,šiek tiek seniau mano močiutė kalbėjosi su mano senelio močiute(vadinsiu ją baba,jeigu nieko prieš :D ). Pokalbio tema buvo apie Dievą ar kažką tokio,bet esmė tame buvo kad jos susitarė kad kai baba numirs,ji mano močiutei pasakys ar Dievas egzistuoja ar ne. Nu baba numirė ir po kiek laiko močiutė susapnavo sapną: susitiko su ta baba ir ši tarė mano močiutei: Brangioji (ar kaip ten) , viskas yra,einam su manim ir aš tau parodysiu.....Bet tada atėjo kunigas ir išsivedė močiutę... Gan keistokas sapnas,nemanau kad ta dvasia ėme ir pasakė jai viską per sapną,gal čia tik smegenys papokštavo....

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Airwave  spalio 24, 2012, 22:13:13
Buvo toks nutikimas,šiek tiek seniau mano močiutė kalbėjosi su mano senelio močiute(vadinsiu ją baba,jeigu nieko prieš :D ). Pokalbio tema buvo apie Dievą ar kažką tokio,bet esmė tame buvo kad jos susitarė kad kai baba numirs,ji mano močiutei pasakys ar Dievas egzistuoja ar ne. Nu baba numirė ir po kiek laiko močiutė susapnavo sapną: susitiko su ta baba ir ši tarė mano močiutei: Brangioji (ar kaip ten) , viskas yra,einam su manim ir aš tau parodysiu.....Bet tada atėjo kunigas ir išsivedė močiutę... Gan keistokas sapnas,nemanau kad ta dvasia ėme ir pasakė jai viską per sapną,gal čia tik smegenys papokštavo....


Tokių istorijų ne viena yra. Bet aišku, kiek tiesos, tai nežinia :)

Asasinas

Heh, sapnavau, kad uždėjęs antrankius kažkur vedu žmogų. Sapne vieta buvo pažįstama.

snofru

Citata iš: Asasinas  spalio 25, 2012, 00:19:11
Heh, sapnavau, kad uždėjęs antrankius kažkur vedu žmogų. Sapne vieta buvo pažįstama.
Asasinai, kuo dirbi jei ne paslaptis?  :)

BloodyMary

Sapnavau angela. Jis sake ir savo varda, bet nelabai gerai pamenu.
Viskas vyko ne musu laikais. Sprendziant is aprangos tai viduramziai. As su kazkokiu berniuku sedejau ant laiptu ir ziurejau y kazkokius griuvesius apaugusius zolemi ir  tada uz nugaros isgirdau toky galinga balsa (pamenu viska ka jis sake) "As Viespaties angelas, Viespaties karys. Esu tavo motinos, tevo ir tarnu globejas". Jis buvo toks grazus net neina apsakyti. Taip pat jis turejo ir kalavija. Po to mergina isejo is kiemo ir pradejo kazka sakyti apie tarnus "jei esi globejas tarnu, kodel leidi jiems gyventi blogiau nei gyvuliams?". Po to nebelabai pamenu kas vyko...
Bet jauciausi taip ramiai per ta sapna...

Sapnas

Vakar naktį sapnavau apie keliavima laiku. Turejau nedidelia kabina į kuria įėjas galejau keliauti kur tik panorejau laiku. Kaip ne keista nukeliavau i 1987 m. balandžio menesį į Čhernobyli. Aš bandžiau ispeti visus žmones apie sprogimą. Visiems tai atrodė kaip nejuokinga išdaiga tad niekas i mane nekreipė dėmesio. Tai gi pagaliau susprogo 4-tasis reaktorius, o aš visa tai stebejau. Aišku pradejau bėgti nes taip į pavojus reguoja musu smegenys. Taigi įlipau į autobusa ir jis pradejo važiuoti. Aš jame buvau vienas o jis pats važiavo. Mačiau kaip miršta žmones ir gyvunai palikti likimo valei. Tada autobusas ivažiavo i siena ir aš atsikeliau. :)

Nežinukas

Citata iš: Marianella  spalio 09, 2012, 21:18:36Gal kas žino ką tai reiškia? Nes, kad skrendu tai nuo mažumės sapnuoju.


1. Augi.
2. Neatitrūkai pasaulio įtakoje nuo savo (davasinės) esmės.

Hekate

Neseniai sapnavau juodaodžius, kuriems kepiau picas  :D
Paskui tame sapne bandžiau žmones gelbėti nuo pasaulio pabaigos...

Nežinukas

Iškart ramiau pasidarė:

Citata iš: Hekate  spalio 29, 2012, 21:24:24Paskui tame sapne bandžiau žmones gelbėti nuo pasaulio pabaigos...

Sakau, gal ir pasaulio pabaigą sustabdyti galėtum...

Asasinas

Citata iš: Nežinukas  spalio 29, 2012, 21:39:59
Iškart ramiau pasidarė:

Citata iš: Hekate  spalio 29, 2012, 21:24:24Paskui tame sapne bandžiau žmones gelbėti nuo pasaulio pabaigos...

Sakau, gal ir pasaulio pabaigą sustabdyti galėtum...


Kepdama picą juodaodžiams  :D

Melodyx

Sveiki. Na as tai istikruju sapnavau gan idomu sapna, o gal jo sapnu nepavadinciau, labiau astraline kelione. Pries kokius 3 metus viena vakara isijungiau muzika, uzgesinau sviesa ir nusprendziau paguleti. Tetis buvo kitame kambaryje. Na as uzsnudau ir sapnuoju : matau save is virsaus uzsnudusia, aplinka lygiai tokia pati kokioje uzmigau, muzika groja. Atsiveria is leto durys ir ieina mano pries 8 metus mirusi mociute. Apsirengusi taip, kaip buvo pasarvota. Ji eina letai link manes. Kai ateina sustoja ir ziuri tiesiai i mane. Po kiek laiko ji apsisuka ir iseina pro duris. As atsikelusi pamatau pravertas duris, nors jos nebuvo atidarytos. Ir toks keistas jausmas mane apeme...Kazkoks neapsakomas.

eternal.bliss

Va tokį įdomų reiškinį aptikau.
Seniau būdavo tik sapnai, dabar vis dažniau pasitaiko sapnas sapne. Ko seniau išvis nebūdavo.:DD

Hekate

Citata iš: Asasinas  spalio 30, 2012, 01:28:00
Citata iš: Nežinukas  spalio 29, 2012, 21:39:59
Iškart ramiau pasidarė:

Citata iš: Hekate  spalio 29, 2012, 21:24:24Paskui tame sapne bandžiau žmones gelbėti nuo pasaulio pabaigos...

Sakau, gal ir pasaulio pabaigą sustabdyti galėtum...


Kepdama picą juodaodžiams  :D

O ką? Juk reikia nuo kažko pradėti  ;D.
O šiaip sapnuose nuo pat mažumės visus tik gelbėju, kaip kokia fanatikė  :D

Nežinukas

Citata iš: Hekate  lapkričio 01, 2012, 15:56:12
Citata iš: Asasinas  spalio 30, 2012, 01:28:00
Kepdama picą juodaodžiams  :D

O ką? Juk reikia nuo kažko pradėti  ;D.

Juodaodžius maitinti ar visatą gelbėti?

Bet čia:
Citata iš: Hekate  lapkričio 01, 2012, 15:56:12O šiaip sapnuose nuo pat mažumės visus tik gelbėju, kaip kokia fanatikė  :D
tikra fanatikė. Gal nori pasakyti, kad tau kas kuo padėjo, kai tau to prireikė?

===

O tavo "sapnas" Melodyx pats normaliausias reiškinys.
Tik moksliškai nepagrįstas. Kas mao supratimu reiškia,
kad mažai ką galima moksliškai pagrįst - toks silpnas mokslas...
Citata iš: Melodyx  spalio 30, 2012, 08:05:28Ji eina letai link manes. Kai ateina sustoja ir ziuri tiesiai i mane.

O Močiutė žiūrėjo į tave palubėje ar lovoje?

Aukštyn