Veidrodziai

Pradėjo Benamis, gruodžio 06, 2011, 11:26:13

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

BloodyMary

Manau, kad veidrodžiai turi šiokią tokią galią. Turiu nedidelę knygutę kur yra apie tau aprašyta. Taip pat nerekomenduojama turėti senovinių veidrodžių, nes velniai žino kas prieš juos įvyko. Manau, kad dėl veidrodžių galios ir kilo Kruvinosios Merės legenda  ;D

Markamis

Esu girdėjęs, kad veidrodyje atsispindi ne tavo atvaizdas, bet iš paralelios visatos... Na o šiaip manau, didžiausią įtaką turi ta daiktų savybė sugerti informaciją. Anksčiau, kai tuos pačius daiktus naudodavo kelis šimtus metų, tai ir negandų galėjo su jais atsirasti, o dabar, kai sekasi, jog 20 metų naudoji tą daiktą, manau nėra ko bijoti. Aišku priklauso nuo to, kokio galingumo energiją ir kokią (teigiamą ar neigiamą) išspinduliuoja žmogus, kuris jį turi.

miegantyslokiai

nu jo  siurpoka pasidare paskaicius :D o pas mus pilna dideliu veidrodzoi :/

RoxiO

Kokie dar burtai, pasauliai, antrininkai? Juk tai tik stiklo ir metalo gabalas, jomajo.

paragraf 78

Citata iš: RoxiO  balandžio 07, 2012, 02:42:40
Kokie dar burtai, pasauliai, antrininkai? Juk tai tik stiklo ir metalo gabalas, jomajo.


Yra toks dalykas kaip simpatinė magija, t.y. panašus kuria panašų. Matomai iš čia ir kyla tikėjimas jog veidrodis atspindi kitokią tikrovę.
Juk iš tiesų nežinome ar tai nėra tiesa. Pafantazuokime: veidrodis yra portalas į alternatyvią istoriją.

saone

o Tai kodel veidrodis yra portalas, o ne kokia vandens bala pvz.? Juk vanduo is gamtos tai cia labiau kazkaip susija su magijom butu, o veidrodį gi zmones sukure, kad i tas pacias balas nereiktu ziuret ar sukuosena grazi.

indigo

Citata iš: Markamis  kovo 19, 2012, 16:02:23
Esu girdėjęs, kad veidrodyje atsispindi ne tavo atvaizdas, bet iš paralelios visatos... Na o šiaip manau, didžiausią įtaką turi ta daiktų savybė sugerti informaciją. Anksčiau, kai tuos pačius daiktus naudodavo kelis šimtus metų, tai ir negandų galėjo su jais atsirasti, o dabar, kai sekasi, jog 20 metų naudoji tą daiktą, manau nėra ko bijoti. Aišku priklauso nuo to, kokio galingumo energiją ir kokią (teigiamą ar neigiamą) išspinduliuoja žmogus, kuris jį turi.

Na as ir buvau girdejas kad veidrodyje gali palikti savo energijas pasireiskence vienokiomis ar kitokiomis emocijomis tarkim tu ziuresi i veidrodi budamas pas koki zmogu ir noresi jo mirties ar pan tas emocijas veidrodis sugers ir spinduliuos tam zmogui

Janina 30

Sveiki visi,gal kas nors gali patarti ir pasakyti ka daryti, mes issinuomavome buta, miegamajame yra didielis veidrodis priesais lova, as buvau pora dienu ji uzdengusi, tai labai skaudejo galva, siandien atidiengiau,zinau kad negalima miegoti priesais veidrodi, bet jis yra miegamojo spintoje, ji negalima nuimti, nebent keisti spinta. ka dareyti?

Benamis

Nesupratau, galva skaudejo po to kai uzdengete veidrodi ar prie atidengto veidrodzio buvo galvos skausmas?

Janina 30

Galva skaudejo kai buvo uzdengtas veidrodis, bet ten jis eian ant visos spintos duru ir as ji nevisiskai buvau uzdengus iki galo, tai matesi kojos, ir skaudejo galva, siandien atidiengiau tai galva neskauda, bet bijau eiti miegoti

Janina 30

Ar galima miegamajame miegoti su uzdengtu veidrodziu?
Nieko neatsistiks?

Mekabciel

"Baimė, jog veidrodis įtakoja Jūsų gyvenimo kokybę sukuria Jums galvos skausmą.  Mažiau galvokite apie tokius nereikšmingus dalykus gyvenime. Apsikraunate bereikalinga veikla. Patikėkite, veidrodis Jūsų miego ar gyvenimo kokybei nedaro jokios įtakos."

G. Buddha

paragraf 78

Pas mane prie lovos irgi veidrodis yra ir nieko, miegu ramiai kaip kūdikis :)
Apskritai, su veidrodžiais daug bereikalingų prietarų prikurta, nors kai pasinagrinėji iš kur tie veidrodiniai prietarai kilo, tai matai kad nesąmonė visa tai.
Pvz. veidrodį sudaužyti didelę nelaimę reiškia. Žinoma ir kur čia bus laimė, kai senovėje stikliniai veidrodžiai kainavo tokius milžiniškus pinigus, na a la kaip dabar butas, tai žinoma, kad tokį sudaužius nelaimių neišvengsi :)
Ramiai miegok ir nekreipk dėmesio į veidrodį.
O galvą greičiausiai skaudėjo dėl vidinio jaudulio kilusio dėl tikėjimo prietarais, pasikeitusio oro, arba dėl begalės kitų natūralių priežasčių :)

Aukštyn