Įvykis

Pradėjo Nevietinis, spalio 09, 2014, 18:59:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

nereikalinga

Šeip specialiai ir publikuoti nereiktų,juk keturi vaikai. Jų tėvai,mokykla,mokytojai ,ir t.t.Susidaro nemažas kiekis. Kurie į tuos vaikus keistai žiūrėjo,ar kaip panašiai . Keturių mėnesių dingimas irgi netrumpas. Turėjo būti,kad ir vaikų dingimai užfiksuoti,tarkim policijoje. Paieškos turėjo vykti.

Synkas

Citata iš: rutulys  spalio 10, 2014, 17:48:02
Tokie darželinuko lygio puolimai iš paragraf ir benamio pusės tikrai kvailai atrodo. O po jų visa šaika šio forumo pasididžiavimo - aktyvių lankytojų, kuriems, mat, jau viskas atsibodę, pritariančio amsėjimo. Taip ir nesuprasi ar tokių istorijų jau n skaitę (įdomu kur? Lietuvoje ką nors panašaus suskaičiuoti būtų per daug vienos rankos pirštų) ar skambanti per daug fantastiškai, tikrai labai keista pretenzija iš moderatorių pusės tokioje svetainėje.

toks jausmas dabar, kad pats ta tema ir kurei, kad cia putuojies.. :)

rutulys

Citata iš: Synkas  spalio 10, 2014, 18:08:31
toks jausmas dabar, kad pats ta tema ir kurei, kad cia putuojies.. :)


Malonu, kad daliniesi savo jausmais. Ir galiu kažkiek tau juose padėti susigaudyti. Man nevietinio istorija tikrai buvo negirdėta, pirmą kartą ją tik šiandien perskaičiau ir padarė įspūdį. Aš pats šiaip kiek didesniam mieste gimęs ir augęs. Tiksliai neprisimenu, bet jei kas ten kažkas spangsi apie kažkokį atšilimą, tai man tie  1984 greičiau su kokio Andropovo valdymo laikotarpių asocijuojasi, kai buvo bandoma priveržti veržles, darbo metu kinuose net gaudydavo pravaikštinikus. (Nemanau, kad tais laikais tai buvo didelė ar aktuali problema).
Ir šiaip aš neputoju o banguoju. Man labai labai nepatinka žaidimai į vienus VARTUS.



paragraf 78

#18
spalio 10, 2014, 18:58:12 Redagavimas: spalio 10, 2014, 19:00:18 by paragraf 78
Rutul, niekas čia nepuola, tiesiog tikrai įdomu ar yra kur nors uždokumentuotas įvykis, nes šiaip didelė dalis ufologų net nesiimtų tirti tokio įvykio, nes istorija sena, nutikusi su vaikais, tad natūralu kad reikia kažkokio patvirtinimo. Vienas dalykas kad galima paklausinėti vietinių gyventojų ar būta tokio įvykio, kitas dalykas irgi labai svarbus yra dokumentai.
Nes nesant patvirtinimui iš patikimų šaltinių paprasčiausiai nėra už ko užsikabinti. Aš tokių fantastiškų istorijų esu girdėjęs per gyvenimą, o patyrinėjus atidžiau paaiškėdavo kad žmogus tiesiog turi lakią fantaziją.

Citata iš: Synkas  spalio 10, 2014, 17:08:46
as sutiksiu su @paragraf 78, kad cia truputi per daug fantazijos... :)


Aš nesakau kad čia fantazijos vaisius, tik istorija labai fantastiškai skamba, tad norisi bent kokio rimtesnio patvirtinimo nei pasakojimas

Sharikovas

Citata iš: Nevietinis  spalio 09, 2014, 18:59:53
Tas Įvykis buvo viename is Lietuvos nedideliame miestelyje netoli Jonavos.


Koks miestelio pavadinimas ?

Citata iš: Nevietinis  spalio 09, 2014, 18:59:53
...o vienas karininkas gan ytin agresivus buvo,reke kad mes tilim ir nenorim kazko atskleisti,muse su delnu per veidus,laike nuogus kazkokiame kambaryje.


As suprantu, kad rusai yra blogis ir idiotai, bet musti 6metu vaikus per veida ir nuogus uzdaryti kazkur kamerose, nu come on :). Rusijos spec. pajegu paruosimas turbut geriausias pasaulyje ir visa sita istorija butu labai profesionaliai ir su reikiamu priejimu isspresta.

rutulys

#20
spalio 10, 2014, 21:13:44 Redagavimas: spalio 10, 2014, 21:22:20 by rutulys
Citata iš: Sharikovas  spalio 10, 2014, 20:37:01
As suprantu, kad rusai yra blogis ir idiotai, bet musti 6metu vaikus per veida ir nuogus uzdaryti kazkur kamerose, nu come on :). Rusijos spec. pajegu paruosimas turbut geriausias pasaulyje ir visa sita istorija butu labai profesionaliai ir su reikiamu priejimu isspresta.


Šiaip manęs nemušė, bet kai buvau prisidirbęs ir nusiųstas į mokyklos direktoriaus kabinetą, kur apsiverkęs greitai viską prisipažinau - daug nereikėjo spausti, buvo man nedaug metų. Vienas perestukinas po visko manęs klausė, ar rodė man rimbą. Galim pajuokauti: Да здраствуеть советский суд, самый гуманный суд в мире. Bet realiai, šalyje vyravo filosofija: tikslas pateisina priemones. Tie minimi profesionalai, manau, dar net neegzistavo, ar turi omenyje KGB tardytojus-sadistus? Kurių tikrai niekas per daug nekontroliavo ir praktiškai galėjo daryti ką norėjo, jei ten kuriam nervai neišlaikė dėl jo požiūriu "mažamečių šunyčių", tai nieko nuostabaus . Ir jei atvirai, tai netikiu, kad iš vis buvo ar yra kokių profesionalų, kurie užsiminėtų tokio pobūdžio tyrymais. Tiek mokėtų profesonaliai tardytų vaikus (būtų liūdna jei tokių profesionalų iš tikro atsirastų), tiek tokio pobūdžio nepaaiškinamus įvykius.

Sharikovas

Citata iš: rutulys  spalio 10, 2014, 21:13:44
Ir jei atvirai, tai netikiu, kad iš vis buvo ar yra kokių profesionalų, kurie užsiminėtų tokio pobūdžio tyrymais. Tiek mokėtų profesonaliai tardytų vaikus (būtų liūdna jei tokių profesionalų iš tikro atsirastų), tiek tokio pobūdžio nepaaiškinamus įvykius.


Zinoma yra zmoniu kurie profesionaliai istardytu vaika, tai paprasciausia psichologija. Smurtaudamas pries vaika gali nieko nepasiekti, nes vaikas is baimes gali uzsisklesti savyje arba pradeti fantazuoti. Spec. agentai (kad ir KGB) nera idiotai ir tardymo buda pasirinktu pagal konkrecia situacija. Cia aisku mano prielaidos, bet nereikia sudarineti tokio ispudzio, kad KGB yra burys banditu, sadistu begiojanciu po kaimus ir musanciu vaikus.

Ezekiel

Citata iš: Nevietinis  spalio 10, 2014, 13:10:39
Mes buvome sesiu metu ir mes mokejome rasyti,gan gerai rasyt.Mokejome skaityti,nezynau is kur bet kiekvienas is musu mokejo dar tris atskiras kalbas,mums ne svetima buvo net kaip fizika,chemija


Man smalsu, ar nori pasakyti, kad žinias jums įdėgė ateiviai ar iš kur atėjo žinios? Jei kažkas įrašė šias žinias jūsų atmintyje tai matyt ne be prasmės, gal kažką turėjote nuveikti pagal jų planą. Ar turėjote ir pažangias technines žinias, gal turėjote idėjų sukurti kažką kas pralenkia dabartinius mokslinius pasiekimus/

rutulys

Citata iš: Sharikovas  spalio 10, 2014, 22:25:25
Zinoma yra zmoniu kurie profesionaliai istardytu vaika, tai paprasciausia psichologija. Smurtaudamas pries vaika gali nieko nepasiekti, nes vaikas is baimes gali uzsisklesti savyje arba pradeti fantazuoti. Spec. agentai (kad ir KGB) nera idiotai ir tardymo buda pasirinktu pagal konkrecia situacija. Cia aisku mano prielaidos, bet nereikia sudarineti tokio ispudzio, kad KGB yra burys banditu, sadistu begiojanciu po kaimus ir musanciu vaikus.


Vaikų iš vis nereiktų tardyti, tai tokios gležnos būtybės, kurios gan lengvai užsimiršta, o ten visokie griežti auklėjimai praradūs kantrybę, "mokymai ar auklėjimai" tikrai nieko nepuoštų. Jei būtum pagavęs mano mintį, suprastum, kad man būtų liūdna jei taip paišyčiau tą tau mielą KGB. Sakau, kad neprofesionalai, nukrito problema iš dangaus ir neaišku kaip ją patenkinamai išspręsti, kokias ataskaitas rašyti, kad metinių premijų - "13 atlyginimo" nenuimtų ir pan.
Turėtum suprasti Sharikovai, kad čia ne svetimą paradinį mundurą reiktų saugoti, kad neduog dieve ten kokios dėmelės neatsirastų.
Iš vieno epizodo ten kažkokių toli einančių išvadų ir apibendrinimų tikrai būtų kvaila daryti. Man pavyzdžiui tas KGB iš vis neįdomus, tik kažkodėl tave kariškių paminėjimas nelabai gražioje šviesoje labai užkabino. Gali kaip nori romantiškai piešti tuos kareivius, bet svetimoje teritorijoje su nekenčiamais priešais, jei ten negražiai pasielgia koks eilinis - tai niekam nuostabos nekelia. Seniai praėjo riterių ar garbingų priešininkų laikai, kai spręsdavo savo nesutarimus dvikovose. O jei atvirai, tai tikriausiai niekada tokių laikų net nebuvo. Viskas tik knygose ar filmuose.

Aukštyn