Miego paralyžius

Pradėjo unco, sausio 26, 2012, 19:49:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ViktorijA

Pries koki pusmeti ziurejau su mama filma ir uzmigau.Atrodo tik uzsnudau,bet negalejau nei atmerkt akiu,nei pajudet,kvepuot taip pat sunku,lyg kas dusintu is vidaus.Bet puikiai girdejau televizoriu,jauciau mama salia sedincia.Net girdejau kaip mama kalbina musu augintine.Tada pradejau kvepuot labai labai greitai ir pabudau.Tik atmerkus akis pamaciau ant mamos keliu padejusi galva gulinti berniuka.Tai truko trumpa akimirka,bet issigandau ir iki siol pamenu ta vaizda.Kraupu tikrai buvo.
Buve man tokiu nutikimu ne karta,bet pastaruoju metu ramu.Nebenoriu daugiau nieko panasaus patirt:)
Beje idomi tema.

paragraf 78

Na taip, miego paralyžiaus metu galėjo toks dalykas pasivaidenti :)
Kai nežinai kas gi čia vyksta, tada tikrai gali pasidaryti baisu.

tijara

Sveiki! Nakti stai ka patyrau: sapnuoju: stoviu prie lango, zaliuzes uztrauktos,uz lango zaibuoja (reliai naktis tokia ir buvo vejuota, lijo), staiga uztemsta viskas ir isgirstu kaip ant komodos kitoje kambario puseje pradeda barsketi vaikiskas barskaliukas!Nustembu, galvoju kas cia dabar!Jis juda i visas puses, sokineja tarsi. Prieinu ir tada staiga mane tarsi kazin kas suima uz koju!Bandau priesintis, nepavyksta, jauciu kad traukia is kambario pro duris mane!As is visu jegu daeinu iki lovos ir bandau igiut i ja!Nepavyksta, tik priarteju prie lovos.Pajuntu kad ir rankas kazkas laiko ir traukia mane pro kambario duris, pradedu sauktis pagalbos, niekas manes neisgirsta! Labai susinervinu, bandau prisiminti poterius, ir mintyse saukiu (nors ir tai tarsi per jega), kad paleiskit mane, su manim jum neisdegs, as jum parodysiu, iskolioju juos (nei nezinau ka). Tada sukaupiu paskutines jegas (tuo metu jau bunu daejus per prievarta iki koridoriaus, jauciu kad norima, kad as eiciau link lango didelio i balkona) ir tarsi issilaisvinu ir puolu i lova! Tada atsibudau visa sukaitus ir labai susinervinus!Apsiairiau ir toks pyktis sueme, kad kazkas man toki cirka iskrete! Miegojau ant sono,patogiai (kiek atsimenu). Gal kam kokiu minciu kyla? Butu labai idomu! Toks dalykas man atsitiko antra karta per kokius 2- 1, 5 metus. Pirmaji atveji sunku komentuoti, nes tada jauciau ir kas ka daro ir pan. Apie si nei nenutuokiu nieko...

TinSoldier

Citata iš: tijara  spalio 29, 2013, 16:15:28
Gal kam kokiu minciu kyla? Butu labai idomu! Toks dalykas man atsitiko antra karta per kokius 2- 1, 5 metus. Pirmaji atveji sunku komentuoti, nes tada jauciau ir kas ka daro ir pan. Apie si nei nenutuokiu nieko...


Nebesuprantu..
Žmonės net košmaro nebegali susapnuoti, neieškodami kažkokių prasmių ar ženklų...

tijara

nesapnuoju as kosmaru

TinSoldier

Citata iš: tijara  spalio 29, 2013, 16:33:16
nesapnuoju as kosmaru


Tai ką prieš tai buvusiame pranešime nupasakojai?

tijara

Kai sapnuoji kosmara ar ne tai atsibundes atsidusti tfu koks baisus sapnas!O cia atsikelus atrode kad realybeje viskas vyko ir nesuvoki kaip taip gali buti. Toks vat skirtumas ;)

TinSoldier

#127
spalio 29, 2013, 16:51:04 Redagavimas: spalio 29, 2013, 16:59:25 by TinSoldier
Citata iš: tijara  spalio 29, 2013, 16:44:45
Kai sapnuoji kosmara ar ne tai atsibundes atsidusti tfu koks baisus sapnas!O cia atsikelus atrode kad realybeje viskas vyko ir nesuvoki kaip taip gali buti. Toks vat skirtumas ;)


Ok, susapnavai realistišką košmarą. Visiems taip būna :)



Kartais, tik atsibudus, kurį laiką sąmonė nėra visiškai įsijungusi, ir žmogų veikia sapne patirtos emocijos ir įspūdžiai. Todėl po košmaro, atsibudus, gali jausti baimę, nerimą, pyktį ir pan. Ypač, jei staiga pabundama iš gilaus miego.

Visiškai normalu.

Citata iš: tijara  spalio 29, 2013, 16:33:16
nesapnuoju as kosmaru


Sveikinu, sužinojai apie save kažką naujo: sapnuoji košmarus :)

EDIT: Patikslinsiu, kad tai yra visiškai normalu, jei kartojasi ne per dažnai. Nuolatiniai košmarai, sukeliantys nerimo jausmą net nemiegant - yra šioks toks sutrikimas. Galbūt dėl streso ar pan. Ir, jei tokie dalykai ypač dažnai kartojasi, neleidžia normaliai išsimiegoti, pailsėti - reiktų pagalbos pasieškoti. Bet, žinoma, tikros pagalbos. O ne mistinių paaiškinimų.

varpainis

Negi neatsibosta kiekvieno sudniekio mistifikuot?

Domas

Citata iš: tijara  spalio 29, 2013, 16:15:28
Sveiki! Nakti stai ka patyrau: sapnuoju: stoviu prie lango, zaliuzes uztrauktos,uz lango zaibuoja (reliai naktis tokia ir buvo vejuota, lijo), staiga uztemsta viskas ir isgirstu kaip ant komodos kitoje kambario puseje pradeda barsketi vaikiskas barskaliukas!Nustembu, galvoju kas cia dabar!Jis juda i visas puses, sokineja tarsi. Prieinu ir tada staiga mane tarsi kazin kas suima uz koju!Bandau priesintis, nepavyksta, jauciu kad traukia is kambario pro duris mane!As is visu jegu daeinu iki lovos ir bandau igiut i ja!Nepavyksta, tik priarteju prie lovos.Pajuntu kad ir rankas kazkas laiko ir traukia mane pro kambario duris, pradedu sauktis pagalbos, niekas manes neisgirsta! Labai susinervinu, bandau prisiminti poterius, ir mintyse saukiu (nors ir tai tarsi per jega), kad paleiskit mane, su manim jum neisdegs, as jum parodysiu, iskolioju juos (nei nezinau ka). Tada sukaupiu paskutines jegas (tuo metu jau bunu daejus per prievarta iki koridoriaus, jauciu kad norima, kad as eiciau link lango didelio i balkona) ir tarsi issilaisvinu ir puolu i lova! Tada atsibudau visa sukaitus ir labai susinervinus!Apsiairiau ir toks pyktis sueme, kad kazkas man toki cirka iskrete! Miegojau ant sono,patogiai (kiek atsimenu). Gal kam kokiu minciu kyla? Butu labai idomu! Toks dalykas man atsitiko antra karta per kokius 2- 1, 5 metus. Pirmaji atveji sunku komentuoti, nes tada jauciau ir kas ka daro ir pan. Apie si nei nenutuokiu nieko...

Vat butent ir man kazkas panasaus buna tik, mano atveju as bunu lovoje ir tarsi pajauciu kazkoki pavoju ir noriu dingti is kambario ir tarsi kazkas mane laiko ir neleidzia iseiti, visaip bandau isslaisvink  ir po kiek laiko tiesiog lyg paleidzia ir nusigaunu i kita kamabary ir pabundu, sita sapna sapnuoju ne pirma karta, per pastaruosius 2metus..

varpainis

Velnias jus ten laiko paciupes uz koju, atsakau  8)

tijara

#131
spalio 29, 2013, 17:33:59 Redagavimas: spalio 29, 2013, 17:36:47 by tijara
Dabar suprantu koks cia forumas! Kokio tipo! Aciu uz pastebejimus ! Is 3 postu i 2 is ju man buvo pasiulyta kreiptis pagalbos  arba nurodyta, kad reikes tokios galimybes! Siaip jau gyvenimu jei ka nesiskundziu,  ir turiu sakyciau labiau nei vidutiniskai turiningesni vidini pasauli, todel mane labai stebina kai kuriu komentarai! Dekoju uz demesi :) SEkmes!

varpainis

o mane stebina, kaip is kiekvieno menkniekio zmones ispucia burbula ir iesko kazkokiu mistiniu paaiskinimu.

Benamis

Baigiam off-topa.

TinSoldier

Haha, žmonės ne tik, kad nebesugeba net elementaraus košmaro kaip normalaus dalyko priimti, bet dar net ir įsižeidžia, jei pasakai, kad jis nėra ypatingas dėl to, kad sapnuoja :D

Aukštyn