Apklausa: Seksualinių mažumų eitynės „Už lygybę“.

Pradėjo zipphead, liepos 23, 2013, 15:43:38

« ankstesnis - sekantis »

Seksualinių mažumų eitynėse „Už lygybę":

Palaikau ir, esant galimybei, būsiu eisenos dalyviu (Žygiuosiu).
4 (12.5%)
Nepalaikau ir, esant galimybei, būsiu nepalaikantis eisenos (Protestuosiu).
23 (71.9%)
Kas čia per eitynės? (Nieko nežinau ir apie tai žinoti nenoriu).
5 (15.6%)

Viso balsavusių narių: 32

Žemyn

Benamis

Nezinau kiek teisybes siame komentare, bet jis sudomino:

Pasirodo dirbtinis apvaisinimas neša kompanijoms pasakiškus pelnus, milijardai sukasi, o tradicinėj šeimoj vaikai atsiranda per pigiai :) Pasirodo kodėl eina viskas link gėjų porų įteisinimo, o todėl, kad jau yra technologijos leidžiančios paimt vyrišką ir moterišką genomą iš dviejų vyrų ir sukurt grynai jų vaiką, čia milžiniški pinigai, bet kai gėjai turės šeimos statusą, galės reikalaut, kad valstybė(mokesčių mokėtojai) padengtų, apmokėtų šitas išlaidas ŠEIMAI. Kas visuo tuo suinteresuotas? Ar ne tos kompanijos?, Europos politikai jų kišenėse galimai ir sėdi, jei dėl tų paradų klausimo net į Lietuvą važiuoja, kodėl ES pareigūnams tai yra prioritetas? Manau supratot kokiais pinigais čia kvepia....

Paklausykit, ką prof. Radžvilas kalba nuo 18 min.:



Jeigu kas nors zino daugiau ta tema, manau gautusi visai idomi diskusija :)

.L.U.T.H.O.R.

Kažkaip netikiu tuo komentaru :D kokį dar moterišką genomą paimt iš vyro? :D paaiškinkit kas nors :D

Benamis

Tai vat man irgi ne viskas aisku kas ten parasyta... Gaila, kad be jokiu saltiniu :) Beje video irgi ganetinai idomus :)

Teroras

Cia gal turima omenyje kazka is sios serijos: http://www.ekonomika.lt/naujiena/mokslininkai-megintuvelyje-isaugino-mesa-21300.html - ? Galbut ir vyriska genoma jau pavyko perdaryti i moteriska? Jeigu taip, tai tikrai idomi tema butu diskusijai, bet reikia daugiau informacijos (nesaliskos) :)

.L.U.T.H.O.R.

Na video, tai toks šiaip sau tiktai :)


Terorai, o gal čia dar vienas fanatikas :D Žinau aš tokių grupelė vieną. Komentarai delfio lygio, paranojikai kažkokie fanatikai :D

Teroras

Tai gali buti :) Sakau, kad reikia daugiau informacijos apie tuos vyr. + vyr. genomus :)

Marius

Iš soldžerio duoto linko į blogą  :

''Rugpjūčio 6. Asmenys toleruojantys homoseksualius asmenys oficialiai prilyginami homoseksualiems. Jiems pradedamos taikyti tos pačios nuobaudos - piniginės baudos, cheminė kastracija, švęsto vandens terapija bei laisvės atėmimas.''

Utopija...:-D

la.benas

Na, homoseksualai tai dar vienas akivaizdus matricos bug'as :D

Aš žinoma, prieš. Susitaikiau su tuo, kad tokių yra, bet kad jie dar ir į gatves lenda, tai neapkenčiu... Jei jau taip myli vienas kitą, tai prašom, niekas nedraudžia, bet kokio velnio reikia apie tai pasisakyt visam pasauliui?  Gi žino, kokia lietuvių nuomonė apie juos. Bet ne, toliau daro savo, ir dar skundžiasi, kad kad su jais neteisingai elgiasi. Fui.

Iš tikrųjų tai laukiu eitynių, nes žinau, kad ten ne vien spalvotųjų prisirinks :)


TinSoldier

Citata iš: la.benas  liepos 24, 2013, 13:46:43
Na, homoseksualai tai dar vienas akivaizdus matricos bug'as :D

Aš žinoma, prieš. Susitaikiau su tuo, kad tokių yra, bet kad jie dar ir į gatves lenda, tai neapkenčiu... Jei jau taip myli vienas kitą, tai prašom, niekas nedraudžia, bet kokio velnio reikia apie tai pasisakyt visam pasauliui?  Gi žino, kokia lietuvių nuomonė apie juos. Bet ne, toliau daro savo, ir dar skundžiasi, kad kad su jais neteisingai elgiasi. Fui.

Iš tikrųjų tai laukiu eitynių, nes žinau, kad ten ne vien spalvotųjų prisirinks :)


Ir dar drįsti ant savo avataro anarchijos simbolį dėtis? :)
Ženklą, kuris simbolizuoja toleranciją, nediskriminaciją, neišnaudojimą ir visų žmonių laisvę? Ženklą, po kuriuo ne vieną amžių žmonės iš solidarumo kovojo už mažumų teises?

Ir su šituo ženklu dabar rašai, kad konkreti žmonių grupė neturi teisės į viešumą. Ajajai

2Pacas

TinSoldier.Paiskink man,del ko jie aina i gatves?Kokiu tikslu?

eternal.bliss

Didžiausi ginčai ir protestai dėl smulkmės, o kai iš tiesų kažkas rimto būna tai nei protestų nei ginčų.
Gerai čia jumis manipuliuoja.

la.benas

Citata iš: TinSoldier  liepos 24, 2013, 14:34:45

Ir dar drįsti ant savo avataro anarchijos simbolį dėtis? :)
Ženklą, kuris simbolizuoja toleranciją, nediskriminaciją, neišnaudojimą ir visų žmonių laisvę? Ženklą, po kuriuo ne vieną amžių žmonės iš solidarumo kovojo už mažumų teises?

Ir su šituo ženklu dabar rašai, kad konkreti žmonių grupė neturi teisės į viešumą. Ajajai


Na, aš leidžiu sau būt anarchijai prijaučiančių, ir nemėgt tų, kurie man nepatinka.
Na o spalvotieji turi teisę eiti į gatvę, ir apskritai daryti ką nori (na, kas jiems leidžiama). Bet kam to reikia? Jie ką, nesupranta, kad jiems nuo to tik blogiau? Būtų tyliai buvę, gal dabar žmonės kitaip galvotų. Patys sau duobę kasa, ir pyksta, kad niekas nepadeda išlipt.

Ir šiaip aš manau kad homoseksualizmas yra liga, klaida, nelaimė, ir t.t. Neskaitau jų normaliais (žinau, negražu taip). Bet ir neužsipuolu, nes tai ganėtinai žema. Yra kaip yra, ir ne man ką nors keist.

TinSoldier

Citata iš: la.benas  liepos 24, 2013, 15:20:01
Na, aš leidžiu sau būt anarchijai prijaučiančių, ir nemėgt tų, kurie man nepatinka.
Na o spalvotieji turi teisę eiti į gatvę, ir apskritai daryti ką nori (na, kas jiems leidžiama). Bet kam to reikia? Jie ką, nesupranta, kad jiems nuo to tik blogiau? Būtų tyliai buvę, gal dabar žmonės kitaip galvotų. Patys sau duobę kasa, ir pyksta, kad niekas nepadeda išlipt.


Nemėgti ir diskriminuoti yra du skirtingi dalykai.

Jei jie tyliai būtų buvę, tai dar 1000 metų runkelis lietuvis nesuvoktu, kad per dalykas yra tas homoseksualumas, dar 1000 lygintų su pedofilija, dar 1000 metų galvotų, kad tai yra psichinė liga, pasirinkimas ir dar 1000 metų būtų užstrigęs viduramžiuose.

Jie dabar lenda dėl to, kad tokie kaip tu nebesvaigtų apie tai, jog jie privalo tyliai tūnoti savo irštvose ir, neduok dieve, neišskleistų jokio garsiuko :)

Taip, mūsų karta sovietiniai atsilikeliai, ir mūsų kartą tokie žmonės gasdina. Dabar pykdo, dabar kiršina. Po keliasdešimt metų bus ramiau. Dabar dar tik pirmi tolerancijos žingsniai lietuvoj. Bet kažkam juos žengti reikėjo. Todėl ir orgnizuoja eitynes, nors daugumai tai nepatinka.

2Pacas

Sito viso sudo butu nebuve jai Lietuva nebutu istojus i ES. Cia faktas.

Aukštyn