Apklausa: Seksualinių mažumų eitynės „Už lygybę“.

Pradėjo zipphead, liepos 23, 2013, 15:43:38

« ankstesnis - sekantis »

Seksualinių mažumų eitynėse „Už lygybę":

Palaikau ir, esant galimybei, būsiu eisenos dalyviu (Žygiuosiu).
4 (12.5%)
Nepalaikau ir, esant galimybei, būsiu nepalaikantis eisenos (Protestuosiu).
23 (71.9%)
Kas čia per eitynės? (Nieko nežinau ir apie tai žinoti nenoriu).
5 (15.6%)

Viso balsavusių narių: 32

Žemyn

2Pacas

Beabejo kad esu pries.Tik va man idomu kas organizuoja sitas visokias eitynes ir t.t.t Nemanau kad grupele homiku..Sakytu dw apsirengem spalvotai ir varom snd i gatves biski "surmulio padaryt".

zipphead

Citata iš: paragraf 78  liepos 23, 2013, 16:39:29
(...) man panašu jog čia tikslingai griaunamos senosios tradicijos ir dirbtinai bandoma pakeisti žmonijos pasaulėžiūrą (...)


Visiškai pritariu. Gal šiuo atveju įgyvendinama sąmokslo teorijose minimas tikslas, kad žmonijos skaičius ne taip jau sparčiai didėtų?  :)

Citata iš: paragraf 78  liepos 23, 2013, 16:39:29
P.S. TinSoldieris viešai meldžiasi :)


Na tikėkimės čia nėra vienas tų atvejų, kai žmogus pradeda melstis tik prieš kažko pabaigą  :D


crystal

Citata iš: zipphead  liepos 23, 2013, 15:43:38
Taigi asmeniškai man pasidarė labai įdomu, todėl informacijos analizės dėlei skelbiu apklausą  8)


Kažin ar vertėjo kurti apklausą iš to, kas ir taip šitam forume akivaizdu ;D Nebent tu neskaitei temų apie homoseksualus ;D Taip kad sorry, bet mano manymu šitas teiginys greičiau bus priešingas:

Citata iš: zipphead  liepos 23, 2013, 15:43:38
PS. Šią apklausą skelbiu nesiekdamas kažką įrodyti ar kryptingai palaikyti kažkurią (dalyvių arba jų oponentų) pusę .

varpainis

Jus man paaiskinkit koks tokio parado tikslas? Kas jiem draudzia myleti ir myletis? Eilinis demesio trukumas ir provokacija

Nieksas

Citata iš: varpainis  liepos 23, 2013, 17:38:08
Jus man paaiskinkit koks tokio parado tikslas? Kas jiem draudzia myleti ir myletis? Eilinis demesio trukumas ir provokacija

Tame parade ir yra didžiausios problemos gi niekas jiems nedraudžia pi**is namuose ir t.t. , bet su tais paradais tai jau per daug jie...

2Pacas

As ir taip sakau,tegul jie tratina viens kita kiek nori,bet kam i gatves eit?

.L.U.T.H.O.R.

o jūs suprantat, kad tam parade eis ne vien homoseksualūs vyrai? :D

Nieksas

Citata iš: Šešėlis  liepos 23, 2013, 18:04:53
o jūs suprantat, kad tam parade eis ne vien homoseksualūs vyrai? :D


Aišku suprantam gi čia ne tik homiku bet ir kitu seksualinių mažumų tačiau homikai man rodos aktiviausi tuo klausimu :D.

paragraf 78

#24
liepos 23, 2013, 18:36:20 Redagavimas: liepos 23, 2013, 18:37:59 by paragraf 78
Būkit žmonės, nevartokit pasakymo "homikai" nes tai suponuoja žmogaus žeminimą. Būkime pagarbūs kitokiems žmonėms. Ačiū

Na va, jau prasidėjo http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/j-panka-uztikrina-geju-eitynes-taikiai-nepraeis-201307231651.htm

idenmeyou

As esu pries ju eitynes. Pagal ju pasisakyma , taip norima issikovoti lygybe , bet kodel tradiciniu paziuriu zmones neina ir nesiviesina , vien leidimas jiems demostruotis pries mus ,tai musu pazeminimas ir tampame nebe lygus , o zemesni uz juos. Cia daugiau sakyciau ne eitynes uz lygybe, o reklama

.L.U.T.H.O.R.

Jeigu niekam nebūtų įdomu tos eitynės, tai ir tie homoseksualai taip nesireikštų :) Man tai asmeniškai visiškai vienodai tos eitynės. Ką jie daro blogo eidami? Nieko. Pyksta tik susireikšminę žmonės :D O iš kur tas kišimas atsiranda. Žinoma žiniasklaida pasidarbuoja. Bet čia dėl tų pačių žmonių, jei jie nerodytų dėmesio tai ir žiniasklaida neturėtų darbo :)

Tradicinių pažiūrių žmonės neina ir nesiviešina, nes jau turi visas teises ;)

idenmeyou

Siaip yra saliu kur ir ju teises vienodos , leidzia jiems ir tuoktis ir isivaikinti , bet eitynes jie daro , tai demonstracija , kiek maciau per zinias jie sukauja ir rekauja savo vyrai cypianciais balsais

.L.U.T.H.O.R.

Show me  ::)


Tai pas mus ir visokių eitynių būna :) Jei yra kokia homoseksualų diena ar kas, tai gal ir eitynes daro :)

ponaitis

Nors ir esu "tolerastas" pasisakau prieš,paradai turėtu būti rengiami kai bando kaška išsikovoti(Lygias teisias) ar pnš.,tiesiog bandymas paveikt žmones-va mes tokie,parodom save,kad vos ne geresni už tradicinias šeimas).Tegul gyvena kaip gyvena,ir rengia paradus kai to tikrai reikia ir nešiurpina tevu.Juk žinom kad toki yra,nepamiršom.

Aukštyn