Apklausa: Seksualinių mažumų eitynės „Už lygybę“.

Pradėjo zipphead, liepos 23, 2013, 15:43:38

« ankstesnis - sekantis »

Seksualinių mažumų eitynėse „Už lygybę":

Palaikau ir, esant galimybei, būsiu eisenos dalyviu (Žygiuosiu).
4 (12.5%)
Nepalaikau ir, esant galimybei, būsiu nepalaikantis eisenos (Protestuosiu).
23 (71.9%)
Kas čia per eitynės? (Nieko nežinau ir apie tai žinoti nenoriu).
5 (15.6%)

Viso balsavusių narių: 32

Žemyn

zipphead

Sekant Lietuvos įvykių aktualijas turbūt jau žinote, kad 2013-07-27 bus kontraversiškai vertinamas prasižygiavimas (aka Seksualinių mažumų eitynės „Už lygybę") Gedimino pr. Vilniuje.

Taigi asmeniškai man pasidarė labai įdomu, todėl informacijos analizės dėlei skelbiu apklausą  8)

PS. Šią apklausą skelbiu nesiekdamas kažką įrodyti ar kryptingai palaikyti kažkurią (dalyvių arba jų oponentų) pusę .

PPS. Moderatoriaus (administratoriaus) prašau šią apklausą nuo 2013-07-28 užrakinti.

Įdomaus balsavimo ir rezultatų :)

.L.U.T.H.O.R.

Pamiršai dar vieną variantą įdėt: Apie eitynes žinau, bet nei dalyvausiu, nei protestuosiu ;)

zipphead

Citata iš: Šešėlis  liepos 23, 2013, 15:46:07
Pamiršai dar vieną variantą įdėt: Apie eitynes žinau, bet nei dalyvausiu, nei protestuosiu ;)


Tai čia tas pats kas 3 variantas, tik skliaustuose įrašytas ironiškai  ;)

Teroras

Geriau, kad apklausos atsakymai butu arba palaikau arba nepalaikau... O jau kas zygiuos ir palaikys/nepalaikys gales cia parasyti.

.L.U.T.H.O.R.

Terorai, turėtų būt dar pora:
Nedalyvausiu, bet palaikau
Nedalyvausiu, ir nepalaikau 


:D


O ta ironija, man nepatinka, tai nieko ir nespausiu :D

zipphead

Citata iš: Teroras  liepos 23, 2013, 15:48:45
Geriau, kad apklausos atsakymai butu arba palaikau arba nepalaikau... O jau kas zygiuos ir palaikys/nepalaikys gales cia parasyti.


:D :D :D
Na čia reik manyt, save identifikuojant, nerašys tiesiogiai niekas apie ar pats žygiuos, todėl apklausa anonimiška  8)

Teroras

Citata iš: zipphead  liepos 23, 2013, 15:52:48
Na čia reik manyt, save identifikuojant, nerašys tiesiogiai niekas apie ar pats žygiuos, todėl apklausa anonimiška  8)


As pvz. nepalaikysiu, bet nedalyvausiu, tai taip iseina, kad man reikia balsuoti, jog visvien dalyvausiu? :)

zipphead

Citata iš: Šešėlis  liepos 23, 2013, 15:50:25
Terorai, turėtų būt dar pora:
Nedalyvausiu, bet palaikau
Nedalyvausiu, ir nepalaikau
 
O ta ironija, man nepatinka, tai nieko ir nespausiu :D


Dalyvauk, nestabdyk   :D
O ironija (pažymėčiau, kad ne klausiančiojo, bet atsakančiojo) reikalinga, nes taip asmuo gali parodyti savo požiūrį į tam tikrus reiškinius.

zipphead

#8
liepos 23, 2013, 15:57:59 Redagavimas: liepos 23, 2013, 16:06:32 by zipphead
Citata iš: Teroras  liepos 23, 2013, 15:54:17
Citata iš: zipphead  liepos 23, 2013, 15:52:48
Na čia reik manyt, save identifikuojant, nerašys tiesiogiai niekas apie ar pats žygiuos, todėl apklausa anonimiška  8)


As pvz. nepalaikysiu, bet nedalyvausiu, tai taip iseina, kad man reikia balsuoti, jog visvien dalyvausiu? :)


tai tada tinka 3 variantas, nes pasisakytum ,,kas??? eitynės??? už ką??? eikit patys ir žygiuokit.  neįdomu man visa tai  :D :D

PS. Be to, apklausa šiuo atveju užmąstyta labai simple, nes kuo daugiau atsakymų variantų, tuo daugiau painiavos ir t.t. ir t.t.

PPS. Atsižvelgęs į pageidavimus pakoregavau apklausą...

Nieksas

Tos visos homiku eitynės tai viena didžiausių ES blogybiu jei ne didžiausia.

paragraf 78

Labai jau apgaulingas pavadinimas "Už lygybę" juk visi žino jog už to slypi laisvės suteikimas homoseksualiems asmenims ir krūva atsakomybių heteroseksualiems.
Čia ne už lygybę, o už savęs iškėlima ši eisena

Nieksas

Citata iš: paragraf 78  liepos 23, 2013, 16:20:11
Labai jau apgaulingas pavadinimas "Už lygybę" juk visi žino jog už to slypi laisvės suteikimas homoseksualiems asmenims ir krūva atsakomybių heteroseksualiems.
Čia ne už lygybę, o už savęs iškėlima ši eisena


Būtent! Aš irgi taip manau , tik nesuprantu tos ES pozicijos šiuo klausimu. Nejaugi jie mėgina sugriauti nusistovėjusia šeimos kultūra ir sukurti kažkokį brieda  :o.

TinSoldier

Suteik man stiprybės patylėti, Viešpatie....

zipphead

,,ir sukurti kažkokį brieda"


Matai gi, čia lyg ir nieko nėra sukuriama, tik atgaivinama ankstesnių civilizacijų seksualinio vartojimo praktika  :)

,,Suteik man stiprybės patylėti, Viešpatie...."

Netylėk, TS.  :D Juk tam forumas ir yra  :D

paragraf 78

Sakyk, Soldieri.
Tačiau kuo toliau tuo baisiau man darosi. Kai homoseksualumas pavirto homoseksualizmu, jis prarado savo pirminį pašaukimą.
Aš iš tiesų esu už lygias teises ir neprieštarauju jei žmonės norėdami įsipareigoti vienas kitam nori sukurti šeimą, kaip ji beprieštarautų mano požiūriui, tai palaikau. Bet kad viskas čia pavirto ideologiniu karu, kurio tikslas jau seniai nebebėra lygybė.
Nežinau kokios jėgos už to slypi, bet man panašu jog čia tikslingai griaunamos senosios tradicijos ir dirbtinai bandoma pakeisti žmonijos pasaulėžiūrą.
Jei viso to nematyčiau sakyčiau "Už" šitai eisenai.

P.S. TinSoldieris viešai meldžiasi :) Kaip ir sakiau, nėra nei vieno ateisto kuris nors kada nors nesimelstų :)

Aukštyn