Viduriavimas isgerus alaus

Pradėjo Benamis, liepos 15, 2013, 22:50:55

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

#45
liepos 17, 2013, 13:12:52 Redagavimas: liepos 17, 2013, 13:16:54 by TinSoldier
Citata iš: preacher  liepos 17, 2013, 01:51:36
Mano sveikatos būklė šiandienai yra tokia, kad mažai turiu ką rinktis kas liečia "laisvalaikius" ar "prasmingumus"<...>


Jei gerai supratau, tai tu dėl savo sveikatos būklės negali ir gerti? Argi ne taip?
Ir vietoje to, kad priimtum tokį savo apribojimą (kas nėra visiškai nieko blogo!), stengiesi menkinti visus kitus, kurie neturi to apribojimo.

Panašiai kaip žmogus, turintis širdies problemų, negalėtų iššokti su parašiutu. Ir todėl pradėtų visus šokinėjančius vadinti debilais ir atsilikeliais.

Ar aš klystu?

P.S. Šiaip aš pats papločiau kiekvienam, kuris pasirinko negerti alkoholio. Arba geria minimaliai mažai. Aišku, kad negerti yra geriau, nei gerti. Tačiau žymiai blogiau už gėrimą yra nesuprasti kitų žmonių ir juos žeminti.

A.C.A.B

Beje, gal kas žino ar galima rūkyti žolę, turint širdies problemų?


TinSoldier

Citata iš: A.C.A.B  liepos 17, 2013, 13:29:29
Beje, gal kas žino ar galima rūkyti žolę, turint širdies problemų?


Kiek randu, tai marihuanos rūkymas gali padidinti (Miokardo)infarkto riziką. Tačiau tai, kokia bus to infarkto baigtis, nuo rūkymo nepriklauso. Tai yra, išgyvena tiek pat rūkančių, kiek ir nerūkančių. Bet rizika patirti - kažkiek padidėja. Bet arba labai padidėja - nerandu. Kai kur rašo, jog kenkia ne labiau, nei paprastos cigaretės. Bet šiaip parūkius dažnai pakyla kraujospūdis, pradeda stipriau plakti širdis (nors nesu tikras, gal tik taip atrodo. niekada kraujospūdžio nesimatavau) - todėl padidėja visokių infarktų rizika.

http://www.dailymail.co.uk/health/article-842/Cannabis-heightens-heart-risks.html
http://norml.org/news/2013/01/31/study-marijuana-smoking-not-associated-with-greater-mortality-risk-among-heart-attack-survivors

O, ir neseniai pasirodęs pranešimas apie tai, kad kai kuriais atvejais žolė gali net sumažinti širdies problemų riziką žmonėms, turintiems potrauminio streso sindromą ir kitas problemas. Nes labai efektyviai praplečia kraujagysles, pagerina kraujotaką ir pan.

http://www.salem-news.com/articles/july162013/ptsd-heartdisease_pl.php

2Pacas

#48
liepos 17, 2013, 13:49:30 Redagavimas: liepos 17, 2013, 14:07:13 by 2Pacas
Kalbant apie zole..Dbr tikros ganjos gaut yra labai sunku beveik gal neimanoma nebent pats auginiesi.Jaunimas db prisiziuri visokiu Bob Marliu (as pries ji nieko neturiu) ir patys nori patapt rastom,bet jie turbut nesuvokia kad kaip ima is barygu tai ten jie gauna ne ganja o apipurksta visokiais sudais kad labiau per galva duotu.Jai as zinotciau kad iskurnors galima nusipirkt grynos ganjos be jokiu sudu,tai pats karts nuo karto parukytciau.Pvz vietoi alkoholio.Pamenu seniau kaskada parukiau tai taip sukabino kad prie zemes traukt pradejo ziauriai norejau atsisest bet ka nesesi gi ant zemes kai daunas..tai mazdaug taip atrodciau (nu aisku netaip baisei),turbut ta kur rukiau buvo heroi ismirkyta.
Seip daug esu turejas ivairiausiu "patirtciu" viena syki galbut net buvo kaskas panasaus i out of body experience,save is virsaus matciau.(Cia parukius)

Benamis

Tema apie zole jau yra: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1787.0 - nepradekime dar didesnio off-topo ;)

A.C.A.B

Citata iš: Benamis  liepos 17, 2013, 13:54:10
Tema apie zole jau yra: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1787.0 - nepradekime dar didesnio off-topo ;)


Kas nori padiskutuoti apie žolę, tai tikrai ten galim persikelti. Parašiau jau trumpą pastebėjimą

preacher

Citata iš: TinSoldier  liepos 17, 2013, 13:12:52
Citata iš: preacher  liepos 17, 2013, 01:51:36
Mano sveikatos būklė šiandienai yra tokia, kad mažai turiu ką rinktis kas liečia "laisvalaikius" ar "prasmingumus"<...>


Jei gerai supratau, tai tu dėl savo sveikatos būklės negali ir gerti? Argi ne taip?
Ir vietoje to, kad priimtum tokį savo apribojimą (kas nėra visiškai nieko blogo!), stengiesi menkinti visus kitus, kurie neturi to apribojimo.

Panašiai kaip žmogus, turintis širdies problemų, negalėtų iššokti su parašiutu. Ir todėl pradėtų visus šokinėjančius vadinti debilais ir atsilikeliais.

Ar aš klystu?

P.S. Šiaip aš pats papločiau kiekvienam, kuris pasirinko negerti alkoholio. Arba geria minimaliai mažai. Aišku, kad negerti yra geriau, nei gerti. Tačiau žymiai blogiau už gėrimą yra nesuprasti kitų žmonių ir juos žeminti.

Mano sveikatos problemos man neleidžia bent šiuo metu gyventi itin intensyvų gyvenimą: sportas, aktyvus laisvalaikis ir t.t Alkoholio aš nevartoju ir nevartojau nuo mažumės, tiesiog toks auklėjimas ir t.t Ir išvis gyvenime esu apturėjas visokių bėdu, reikėjo ir ligas nugalėti ir t.t Tad jei aš sugebėjau viską iveikti ir t. Tad man keisti pasiteisinimai, kai žmones patys sau nuolaidžiauja ir prisigalvoja pasiteisinimų.

crystal

Citata iš: preacher  liepos 17, 2013, 14:35:38
Tad man keisti pasiteisinimai, kai žmones patys sau nuolaidžiauja ir prisigalvoja pasiteisinimų.

Tau keisti ir nesuprantami kitų žmonių pomėgiai, nes tu viską statai tik į savo patirčių rėmus. Jau vien  visuose tavo postuose pilasi „aš" ,"man" ,"mano", "esu/neesu"...Išmok gerbti ir tai kas neliečia tavęs vieno  ir tavo asmeninių patirčių, kas kartais atrodo keista ir nevisada suprantama.

paragraf 78

Baikit asmeniškumus. Jei norite juos pratęsti prašau naudotis PM. Dėkui

Aukštyn