Atomine Elektrine

Pradėjo 2Pacas, kovo 22, 2013, 17:26:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2Pacas

kovo 22, 2013, 17:26:01 Redagavimas: kovo 22, 2013, 17:47:22 by 2Pacas
(TIKIOUSI DAR NEBUVO DISKUTOUTA SITA TEMA) Turbut kiekvienas girdejot apie Visagino atomines elektrines projekta,tai va daug kas yra pries bet ir yra tokiu kurie uz, tai va koke jusu noumone?
Jai idomu galit pasiskaitinet daugiau.Kiek pats uzmetciau aki tai tik raso apie teigiamus dalykus labai grazei pateikia viska :) apie neigiamus net neuzsimena..
http://www.vae.lt/

Sarkazmo formoi,bet manau zinute aiski,as asmeniskai tai pat esu pries ja.
Va dar vienas.


Iron Tara

Mano nuomonė tokia, kad reikia ne su atominėm žaist, o užsiimt rimtais projektais su atsinaujinančiais energijos šaltiniais.

.L.U.T.H.O.R.

Niekam neįdomūs tie atsinaujinantys šaltiniai, kai iš naftos dar tiek pinigų galima gaut.

Iron Tara

Tas ir yra viena iš didžiųjų problemų. Kad greičiau ta nafta išsektų.. :l

Marius

Oi vaikai vanagai..Neviskas taip yra paprasta,kaip jum yvairių geltonosios spaudos smegenplovių paskaičius..ši atominė tai daugiau, nei energijos šaltinis,tai POLITIKA,tai yra tai ,kaip mes gyvensim toliau..Gali pseudo žalieji klykt kokia tai negerovė,kaip mes visi sprogsim ir kaip reik atsinaujinančių šaltinių,bet esmė tame ,kad dauguma tų ''žaliūjų'' mums labai nedraugiško ''Gazpromo'' statytiniai ,kuris LAAAAAbai nenori,kad mes nebemokėtumėm rusijai milijardų už kurą dujas ir t.t. O Atominė elektrinė kokia ji bebūtų,ta energetinę nepriklausomybę mums labai padidintų..atsinaujinanti energetika?dėja jos pas mus nebus,bent jau ne artimiausiu metu,pirma,tai kolkas brangiau,nei atomas ir ''nešvariau'' ir antra tokia POLITIKA.Dar užmirštama,kad mūsų šalies pašonėje turėsim už keliolikos kilometrų,net pora nelabai aiškių AE,bet juk tai neesmė ane?Šiuo metu aš kito kelio apart AE nematau....O apie atsinaujinančius šaltinius galima kalbėt iki pasiutimo,kaip jų reik,kokia tai gerovė,bet tai ir liks tik kalbos,nieks to nedarys,nes yra žmonių suinteresuotų,kad mes kaikam kaiminystėj iki gyvenimo galo mokėtume didžiausias sumas europoje..

.L.U.T.H.O.R.

Na pas mus beveik visa fizikos katedra prieš elektrinę, ir neatrodo kad jie būtų gazpromo statytiniai :D Bet aišku tokia politika, ką jau padarysi. Tokia politika ir sukūrė visą šitą padėti, tokia politika ir bando iš jos išlipti.

Iron Tara

Tokia politika, kad į tą Visagino projektą sukišta jau daugiau pinigų, nei jų reikėjo ir dar nėra jokio progreso. Ir man niekas neįrodys, kad atominę čia stato tik dėl mūsų (taip vadinamų 'paprastų' žmonių) gerovės, kad mes mokėtume mažiau. Tiesiog eilinis pasipelnymo šaltinis tiems 'nepaprastiesiems'.

Marius

Na tai su tokiu požiūriu ''nei man ,nei kitam '' ir liksi prie suskilusios geldos,kaip ir kruva ''paprastūjų'' kurie tik ir galvoja ,kad juos kažkas apgaudinės,ir kokie visi VAAAgys...Jei toks požiūris butų pas visus tai iki šiol su žibalinėm lempom pasišvietinėtume.

Trance

Eilinis pinigų plovimas.. Kad ir pastatys tą elektrinę, tos naudos dar ilgai nematysim, kadangi kažkaip už ją reikės išsimokėt dar 10 metų į priekį, kad galėtume mėgautis pigesnia energija.. Dar nekalbant apie rizikos faktorius ir visokiausius kitus niuansus.. Baisi ta mūsų politika..

Marius

O tu politikas?energetikas,kad viska taip žinai?Kad plovykla pinigų?kad neatsipirks?ar čia bobučių vaitojimų pasiklausei?kartais paklausai žmonių ir susimastai......

.L.U.T.H.O.R.

Atsipirkt tai atsipirks, po kokių 10metų ir viskas bus per pakeltas elektros ir šilumos kainas. Kas tikisi kad mokės mažiau už elektrą tai tegu nebesvaigsta :D

Trance

Mariau, nuo kada taip pasitiki politikais? :) Ar gi nematai kokios aferos valdžioje vyksta? Pinigų plovimas vyksta pastoviai, įvairiuose projektuose.. Niekam nerūpi žmonės, nes yra toks dalykas kaip pinigai, o kam su kitais dalintis, jei pats gali pasiimt jų daugiau? Korupcija visur, netvarkinga ta mūsų Lietuvėlė.. Bijau, kad ir su ta atomine blogai baigsis, ne vien, kad dar daugiau prasiskolinsim, bet kad nebūna taip, jog visai be pinigų ir be atominės elektrinės paliekam..

A.C.A.B

Jei pereitume ant "žaliosios" energetikos, tai nuo kainų žagsėtumėt :D

Iron Tara

Citata iš: Marius  kovo 22, 2013, 22:56:51
Na tai su tokiu požiūriu ''nei man ,nei kitam '' ir liksi prie suskilusios geldos,kaip ir kruva ''paprastūjų'' kurie tik ir galvoja ,kad juos kažkas apgaudinės,ir kokie visi VAAAgys...Jei toks požiūris butų pas visus tai iki šiol su žibalinėm lempom pasišvietinėtume.

'Nei man nei kitam' požiūris? Jie vagia iš mūsų, lygiai taip ir iš tavęs, nes mes visi sukaupiam tą valstybės biudžetą, turėtum žinoti, jei jau toks protingas. Po to milijardinės skolos ir valstybės bankrotai. Dar nežinia kuo čia pasibaigs su ta elektrine. Anyways, tai koks gali būti 'nei man nei kitam'..? Ir aš jau geriau prie žibalinės lempos sėdėčiau dabar jei tik žinočiau, kad nebūsiu apvogta ir priklausoma nuo tų, pagal tave, 'protingų, tautą išgelbėjusių šaunuolių, supažindinusių mus su tokiu stebuklu kaip elektra'.
Citata iš: Marius  kovo 22, 2013, 23:05:55
O tu politikas?energetikas,kad viska taip žinai?Kad plovykla pinigų?kad neatsipirks?ar čia bobučių vaitojimų pasiklausei?

O tu ar politikas? Ir ar tu žinai, kaip yra viskas iš tikrųjų, jog sakai, kad pinigų plovykla yra bobučių paistalai? Na, jei žinai, tai prašau imk ir apšviesk mane.

Trance

Bent ne nuo radiacijos. :D :D

Aukštyn