Objektas Rusijoje

Pradėjo A.C.A.B, kovo 20, 2013, 23:21:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

A.C.A.B

Tikiuosi apie šį video dar nebuvo šnekėta (jei taip tai gal reiktų trint temą):

http://www.youtube.com/watch?v=FAd5LUd1ZwI

Ką apie jį manote? Gal turit kažkokios infomacijos apie šį video? (pvz, įrodymai, kad tai apgaulė ar pan)

Bent man asmeniškai, tai visai toks nieko filmukas (:

Benamis

Si video jau esu mates, taciau jokios papildomos informacijos neturiu :) Irgi idomu ar tai nebus kartais tik eilinis HOAX?

donis

Vyras kuris matosi 1:01-1:02 su akiniais man panašus į ateivį

2Pacas

Fake mano noumone cia,atkreipkit demesi i fonine muzika visu tokiu vaizdeliu su neva "NSO" kas domites psihologija suprasit ka turiu omeni nors cia ir taip manau suprantama. :)

snofru

Citata iš: A.C.A.B  kovo 20, 2013, 23:21:57
Gal turit kažkokios infomacijos apie šį video? (pvz, įrodymai, kad tai apgaulė ar pan)

jei supranti rusiškai

A.C.A.B

Citata iš: snofru  kovo 21, 2013, 14:58:35
Citata iš: A.C.A.B  kovo 20, 2013, 23:21:57
Gal turit kažkokios infomacijos apie šį video? (pvz, įrodymai, kad tai apgaulė ar pan)

jei supranti rusiškai



Ačiū, rusiškai moku (:


Greed

Kad ir kas norėta pasakyti, kad čia NSO, bet netikiu. Ir kodėl žmonės įsivaizduoja, kad ateivių laivas turi būti tik plokščios, apvalios formos? Kai pamatau kažkokį panašų video ar nuotraukas, pabunda mano skeptiškas požiūris. :) Bent jau naujo kažką sugalvotų. Ir dar būtent Rusijoje. :D

Benamis

Citata iš: Greed  kovo 21, 2013, 16:12:52
Ir dar būtent Rusijoje. :D


Jeigu atsizvelgsim i Rusijos teritorijos dydi, tai sansai tikrai isauga, kad butent joje gali kada nors nukristi NSO nei, kad pvz. kokiame nors Vatikane :)

la.benas

Kažkaip netikroviškai įsmigęs į žemę :/ Manau kad klastotė.

Benamis

Jau isaiskinta, kad tai klastote (zr. Snofru vaizdo irasa) :)


paragraf 78

O tu bent jau komentarus perskaitei?

inkognito

Pagal komentarus ir aš su savo išmaniuoju telefonu alėčiau tokių NSO prifotografuoti,bet gal ten žmogus fotografavo su aparatu be spec. efektų?

paragraf 78

Taip, ir gavosi ateivis iš apple pasirinkčių. Mažai tikėtina, kad tos nuotraukos tikros. Tas ateivis labai jau nenatūraliai atrodo. Netikėk viskuo ką youtube rodo :)

Aukštyn