Kiniečių statomi pasaulio pabaigai skirti laivai ar tai tiesa ?

Pradėjo zaitzait123, sausio 03, 2013, 13:57:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

zaitzait123

Sveiki . Susidomėjau tokiu dalyku , visi žinome , kad nei šiais nei kitais metais nebus pasaulio pabaigos, bet pažiūrėjusi filmą 2012 susimąsčiau apie Kiniečių statomus laivus pasaulio pabaigai išgyventi . Tai  būtų įdomu sužinoti ar ištikro stato tokius laivus ar ne? Gal kasnors žinot kokių straipsnių ar šiaip šaltinių kuriuse apie tai užsimintų, Įdomu pasidarė :)
Jai kas žinot papasakokit arba numeskit linkus , būčiau labai dėkinga:) 

Innovation

Citata iš: zaitzait123  sausio 03, 2013, 13:57:11
Sveiki . Susidomėjau tokiu dalyku , visi žinome , kad nei šiais nei kitais metais nebus pasaulio pabaigos, bet pažiūrėjusi filmą 2012 susimąsčiau apie Kiniečių statomus laivus pasaulio pabaigai išgyventi . Tai  būtų įdomu sužinoti ar ištikro stato tokius laivus ar ne? Gal kasnors žinot kokių straipsnių ar šiaip šaltinių kuriuse apie tai užsimintų, Įdomu pasidarė :)
Jai kas žinot papasakokit arba numeskit linkus , būčiau labai dėkinga:)


Kodėl tu tokia įsitikinus, kad artimiausiu metu nebus pasaulio pabaigos? Be to tai tik filmas,  matei, jame, kad laivai buvo slepiami iki pat pabaigos, tai kodel galvoji, kad jie būtų atviri mūsų dabartinei visuomėnei. Įsivaizduoji kas atsitiktu jei žmones apie tai sužinotų? Jeigu tie laivai ir būtų, tai niekas viešai apie juos nekalbėtų.

zaitzait123

Aš nemanau ,kad šiais metais bus pasaulio pabaiga ar kitais ,tuom esu įsitikinus, apie tolimesnius net nekalbu, visko gali įvykti . Tai filmas ,aš tiesiog diskutavau su keliais žmonėmis , ir tiesiog dėl įdomumo parašiau čia, žinau , kad buvo slepiami , bet tiesiog sakau susidomėjau :D aišku pritariu tau ,jai ir yra tokie statomi ,tai apie juos niekas nežino , pritariu tavo  nuomonei. :)

Teroras

As abejoju, kad tokie laivai statomi butent pasaulio pabaigai, nes kazin ar jie ka nors galetu isgelbeti :) Bet gal susidurimui su asteroidu kuris atnestu mega-potvyni ir ruosia ka nors :) Bet kokiu atveju, musu tai tikrai neisgelbetu, pirmenybe butu teikiama mokslininkams ir pns.

omcikas

kuriems galams kažkokie nusenę mega laivai kai galima kur nors kalnuose bunkeriuose laikyt lėktuvus pilnais bakais, na gal pora katerių. Šeip tikiu, jog yra urvų įrengtų kur nors kalnuose, bet kad ten būtų laikomi nepraktiški laivai... netikiu.

zaitzait123

Na tiesiog laivus kaip pavyzdį daviau,  dėl bunkerių sutinku .:)

Asasinas

Kad kažką stato, tai visada stato. Bet ką, nemanau kad sužinosim.

Che-kuolis

aišku, aš nieko apie tai nežinau, bet šiaip smalsu - kadangi to filmo nemačiau, ir nesiruošiu žiūrėt, norisi konteksto. Čia laivai kokie? Kosminiai ar paprasti? Tas filmas dokumentinis ar vaidybinis? Jei vaidybinis sakyčiau keistokas susidomėjimas.

rimas_ba

Citata iš: Che-kuolis  sausio 05, 2013, 19:01:58
aišku, aš nieko apie tai nežinau, bet šiaip smalsu - kadangi to filmo nemačiau, ir nesiruošiu žiūrėt, norisi konteksto. Čia laivai kokie? Kosminiai ar paprasti? Tas filmas dokumentinis ar vaidybinis? Jei vaidybinis sakyčiau keistokas susidomėjimas.
Filmas vaidybinis, laivai ne kosminiai. http://youtu.be/rvI66Xaj9-o

Che-kuolis

Ok, ačiū.
Manau, kad ne, nestato. 

Aukštyn