Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Creative

O aš sapnavau vėl mokyklą, kad buvo fizinio pamoka ir mes lauke turėjome įsibegėjus šokti į tolį. Pirma įoko vyresniu klasiu mergaitės ir šoko virš 3 metrų, aš prakomentavau: "Ogo, ir kaip jos čia šoko taip toli, jei aš vos pora metru pašoku" niekada nemokėjau šokti toli nei įsibegėjus nei iš vietos nors mano fizinio duomenys geriausios buvo klasėje tarp mergaičiu (jugi netobula buvau irgi kažko nemokėjau). Paskui ėjau palydėt kažkokį tai vyrą į mokytojų kambarį.

Creative

Aš sapnavau šiandien kaip ejom aš pilkasis ateivis ir kažkoks vaikas storulis gatve ir staiga pasižiūriu kažkaip tas vaikas dingo liko tik žemaūgis ateivis ir aš jo klausiu kur jo lekštė, o jis sako kad su juo, sakau parodyk jei gali , jis sako eime reikia rasti didelį tuščia kiemą ir mes radom tokį nors pagal mane jis buvo per mažas kad sutalpintu lekšte. Tai vat sako kad nueičiau į kamputi nes erdvelaivis didelis. Aš nuėjau ir jis iš saves kažką bandė padaryti pajutau kaip suvirpejo ir sutankėjo  oras, ir mane pradėjo dar labiau spausti į kampą, ir kažkaip buvau nusisukus nuo ateivio bet jutau kad gabaritai lekštės augo ir mano vaizduotė neišnešė galutinio vaizdo, kitaip sakant aš nesugebėjau atsisukti ir pažiūreti ir prabudau.

elteide

#527
rugsėjo 06, 2017, 15:22:07 Redagavimas: rugsėjo 06, 2017, 15:34:56 by elteide
šiąnakt sapnavau keistą košmarą ..visko nepamenu, tik kad aš su dviem vyrais kažkur keliaujam ar bėgam , vienas lyg mano, kitas nelabai ,kaip  taksistas..ir  priartėjam didelę žemėj daubą, skylę apie 10m skesrmens , aš ant pilvo ir jie  prišliaužiu, o ten matosi kaip vėl planeta, žemė, na kitas pasaulis ar šitas pats tik už skylės..taksistas sako reikia leistis, aš sakau kad nea, nes aš labai bijau auksčio, o jis jau ruošiasi su virvėm lenciūgais viniojasi arti krašto ir staiga ant manęs užmeta tuos lenciūgus ir per sekundes prisitempia arčiau ir nuslysta į tą skylę ir aš kartu,... atsimenu kad labai išsigąstu  pirmą akimirką, bet kartu ir gražu idomu..ir iš išgąsčio pabudau  :)

eshter

Šeip dažniausiai sapnuoju spalvotus aiškius ir sąmoningus ar beveik sąmoningus sapnus.

Bet šis buvo labai keistas. Šeip sapnus visada gerai atsimenu ir daugumą jų palieką kažką viduje lyg ten būčiau buves realiai. Net nžn kaip apsakyti.
Na vienas buvo labai keistas. Aš lyg buvau kažkokiame skaidančiame pilkos slapvos  medžiagos iš vidaus aparate. Lyg su kažkuo bendraučiau. Toje patalpoje vidurije buvo skaidrus apskritimas lyg ekranas kuriame žiūrėjau į  galaktikas taikp kaip pateikiamos musms nete. Tas kažkas man tarsi rodė kaip  skaidres tame apskritimo formos ekrane. Aiškiai atsimenu kad kažką kalbėjom bet ka neprisimenu... Labai aiškus ryškus sapnas...

eshter

#529
rugsėjo 06, 2017, 22:30:53 Redagavimas: rugsėjo 06, 2017, 22:45:43 by eshter
Pamažu dar vaikystėje prisimenu sapnuodavau aiškius ir pranašingus sapnus tik dar jų reikšmių nesuprasdavau.. Tik laikui bėgant viską sudėliojau į vietas...PVZ.

Nžn. kaip dabar prisimenu sapną, o sapnavau jį gal kokių 15 metų atgal. Aiškus spalvotas sapnas. Mano gimto miesto gatvės ir pradėjo lyti. O aš einu keliu ir pradėjau bėgti gatve, pradėjau taip greit bėgt, o lietus taip stipriai lijo, tada aš suprantu kad aš bėgu ne kojomis o keturiomis kaip koks gyvūnas, kaip dabar prisimenu kaip bėgu ir jaučiu kiekviena kūno judesį ir raumenų susitraukimus...judėjau labai greitai, paskui žaibiškai, viskas liko už nugaros... paskui bam tėvas moto dovanų... Taip pamažu susidėliojau... kai sapnuoju lietų bus kažkas gero....

elteide

Citata iš: eshter  rugsėjo 06, 2017, 22:30:53.. paskui bam tėvas moto dovanų... Taip pamažu susidėliojau... kai sapnuoju lietų bus kažkas gero....
hm..aš irgi jei sapnuoju švarų vandenį be žolių ir jame maudausi, plaukioju, tai į gerą...

eshter

Mano vienam draugui vaikystėje daryta širdies operacija. Jis pasakojo, kad sapnavo per operacija. Sako aš baltam kambary, ant supyniu supuosi. Gera, lengva. Tik staiga pradėjau kilti palengva į viršų.  Išsigandau, nes kilau ne savo valia...Sako aš nepasimečiau -  pasiekus lubas  aš taip stipriai nuo jų atsispyriau, kad nusileidau ir paskui pabudau ....


eshter

Citata iš: elteide  rugsėjo 06, 2017, 22:45:08hm..aš irgi jei sapnuoju švarų vandenį be žolių ir jame maudausi, plaukioju, tai į gerą...
Vaikystėje labai dažnai sapnuodavau kad aš prie jūros kranto   ir paskui didžiulis cunamis ateina...viską nuplauna...nu tikrai dažnai..o aš tai visaip  aišku man nieko nenutikdavo...tiesiog jausdavau sapne kažką pereinant visą kūną.  dabar nesapnuoju to išvis, bet kažkaip su niekuo nesusiejau...

elteide

Citata iš: eshter  rugsėjo 06, 2017, 22:51:06Mano vienam draugui vaikystėje daryta širdies operacija. Jis pasakojo, kad sapnavo per operacija. Sako aš baltam kambary, ant supyniu supuosi. Gera, lengva. Tik staiga pradėjau kilti palengva į viršų.  Išsigandau, nes kilau ne savo valia...Sako aš nepasimečiau -  pasiekus lubas  aš taip stipriai nuo jų atsispyriau, kad nusileidau ir paskui pabudau ....


;D nepasimetė..
aš kai panašioj situacijoj buvau, sapnavau kad ateina manęs mylimiausia močiūtė, ji man kaip mama buvo..apvelka juodais venuolio rūbais, duoda po žvakę į kiekv. ranką ir nieko nešneka , parodo kad sekčiau kartu..aš staiga suprantu, kad ji tai jau mirus ir kažkur skaičiau, kad negalima duot rankos numirėliams net mylimiem ir neit su jais ..ir dar prisiminiau, kaip aš nenorėdavau eit į darželį ir tėvui atsikalbinėdavau, kad dar rengiuosi, dar batai ir tt..ir aš atsitūpiau, tūpiu, močiūtė pajuto kad neinu ir atsisuka suirzus , klausiamai žiūri, čia aš kaip tėvui nusišypsau ir sakau jai..tu eik eik, aš tuoj batą užsirišiu ir ateinu...na ji nuėjo ,aš likau ir  lyg greit ir pabudau.. :D ..

eshter

#534
rugsėjo 06, 2017, 23:17:01 Redagavimas: rugsėjo 07, 2017, 00:09:22 by eshter
O kame problemos kai sapnuji kad įkrenti atrodo į savo kūną, toks jausmas žaibiškai įkristun į savo kūna ant tiek kad net patekus į jį atrono atsiduri žemiau jo ir matai net jį ir tik tada atsiduri tikrai savyje , pabundi .. Kaip pamenu vaikystėje dažnai sapnuodavau ...  paskui skaičiau kad dėl aplinkybių bundant pasamonė nespeja grįžti iš kažkur  ar kažkas tokio ...

Nors nelabai pavadinčiau tai sapnu.

elteide

gal astralinis sapnavimas..neteko taip sapnuot , aš tik skraidydavau, vaikystėj paauglystėj  mokėdavau pakilt į dangų ir skraidyt ..

elteide

kaip tik sapnavau, kad plaukiau ..kad nenuskęst taupyt jėgas nusprendžiau plaukt nugara, nes ilgai teks plaukt..bet staiga atsitrenkiu galva į kažką minkštą ir užbuksuoju..atrodo, kad užplaukiau ant sėklumos ..apsisuku ant pilvo , matau kad aš ant  smėlio, krante , o šalia pilnutė moteris guli deginasi ... :D

kiskis

Citata iš: elteide  rugsėjo 07, 2017, 15:14:10kaip tik sapnavau, kad plaukiau ..kad nenuskęst taupyt jėgas nusprendžiau plaukt nugara, nes ilgai teks plaukt..bet staiga atsitrenkiu galva į kažką minkštą ir užbuksuoju..atrodo, kad užplaukiau ant sėklumos ..apsisuku ant pilvo , matau kad aš ant  smėlio, krante , o šalia pilnutė moteris guli deginasi ... :D
ir tai 1000 pranesimas...kazkoks keistas
Citata iš: elteide  rugsėjo 06, 2017, 23:28:48gal astralinis sapnavimas..neteko taip sapnuot , aš tik skraidydavau, vaikystėj paauglystėj  mokėdavau pakilt į dangų ir skraidyt ..
Turbut visi mokejo, as skraidydavau , kaip didelis paukstis, nes reikedavo isibeget ar nuo kur nusokt, negaledavai kaip koks zvirblis iskart pakilt ir skrist.

elteide

#538
rugsėjo 07, 2017, 22:44:13 Redagavimas: rugsėjo 07, 2017, 22:45:58 by elteide
nop ne šis, čia ryte dieną rašiau.. man atrodo 1000 is Mekabcieliui ;)

Creative

#539
rugsėjo 09, 2017, 16:52:18 Redagavimas: rugsėjo 09, 2017, 17:10:02 by Creative
Šiandien anksti ryte pažadino mane pusbrolis, malku atvežė tai ėjau krauti, per valanda sukrovėm ir aš nuėjau miegot savo dar 4 val. Tai vat sapnuoju tą mano pusbrolį, aš su juo važiavom kažkokiam naujam prabangiam BMW kupe melynai pilkos spalvos. Nusukom į parduotuvės, kuri užsidarė kiemą ir ten vietoj parduotuvės nuėjom į advokatų kontorą, lipom laiptais, greičiau aš vijausi pusbrolį per visus aukštus, jis su dokummentais manęs nelaukė. Tada pirmam aukšte aš jį pasivijau ir jis pridavė mašina automatiniai plovyklai, aš sakau ar negaila gi subraižis. Tas sako negaila. Tada pamačiau kaip kažkas kioske batoną perka ir aš užsimaniau. Pardavėja sako kad kainuoja 4,30 LT ir galvoju kad gi eurais dabar ir sakau kiek eurais sako 3,30 Eur. Galvoju apyplešineje vidury baltos dienos, bet vistiek padaviau jai pinigus man padavė tą mano skanu šviežia batoną ir dar dvi bandeles duoda tipo į kainą įėjo. Aš pasiimu ir nuėinu prie pusbrolio o šis stovi prie kažkokio vaiko kuris ant žaislinės mašinėlės sedi. Aš prieinu o tas vaikas man sako: "Mama- tai žmogus, kuris suteikia meninkui širdį" norėjau dar paklausti kas taip sakė bet prabudau.

Aukštyn