Pragaro būsena egzistuoja

Pradėjo Vid3L, balandžio 13, 2015, 21:56:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: a.t.sielis  kovo 24, 2018, 19:13:43Pvz. Hitlerio ir Stalino konclageriai - pragaro apraiškos.
Ar tu domiesi istorija ( be Hitlerio ir Stalino ("no offense" ) )

a.t.sielis

Citata iš: Linas Esu  kovo 24, 2018, 19:58:57Ar tu domiesi istorija
šiek tiek, atskirais momentais.

Linas Esu

Citata iš: a.t.sielis  kovo 24, 2018, 21:12:31šiek tiek, atskirais momentais.
Turiu omeny , bendrą žmonijos istoriją .

a.t.sielis

Bendrais buožais žinau bendrą žmonijos istoriją. Bet nesutinku su priešistorės intepretacijom. Tai susiję su klaidinga evoliucijos idėja - esą viskas aklai ir bukai savaime išsivystė iki kažko protingo.

Linas Esu

#19
kovo 24, 2018, 22:19:48 Redagavimas: kovo 24, 2018, 22:21:36 by Linas Esu
Citata iš: a.t.sielis  kovo 24, 2018, 21:24:59Bendrais buožais žinau bendrą žmonijos istoriją. Bet nesutinku su priešistorės intepretacijom. Tai susiję su klaidinga evoliucijos idėja - esą viskas aklai ir bukai savaime išsivystė iki kažko protingo.
Kreacionizmas vertas Hario poterio šluotos .

Ar tu domiesi istorija ( be Hitlerio ir Stalino ("no offense" ) ) . Dėl ko nemini kitų genocidų ?

a.t.sielis

Visų genocidų nevardinsiu, jų net ir neprisimenu. Daug pjautynių pasaulyje vyko visais laikais, ir dabar tebevyksta. Miniu tai, ką visi labai gerai žino.

Linas Esu

Citata iš: a.t.sielis  kovo 24, 2018, 22:30:11Visų genocidų nevardinsiu, jų net ir neprisimenu. Daug pjautynių pasaulyje vyko visais laikais, ir dabar tebevyksta. Miniu tai, ką visi labai gerai žino.
Jeigu minėtum kitus konclagerius , nebūtų klausimų . Bet kaip ir minėjai , sakai tai ką "žinai " .

a.t.sielis

#22
kovo 24, 2018, 22:58:10 Redagavimas: kovo 24, 2018, 22:59:55 by a.t.sielis
Man atrodo, tau ne visi namie :D Iš viso dėl nieko kažkokį offtopicą susuko. Ką dar sugalvosi?

Linas Esu

#23
kovo 24, 2018, 23:09:31 Redagavimas: kovo 25, 2018, 00:02:05 by Linas Esu
Citata iš: a.t.sielis  kovo 24, 2018, 22:58:10Iš viso dėl nieko kažkokį offtopicą susuko.
Su kuo tu čia šneki, "visi namie" ?

@a.t.sielis
Tavo offtopicas prasidėjo nuo pirmo riaugėjimo, taip kad susikišk rankas į pažastis ir nebesimasturbuok žiūrėdamas į dangų. Neignoruok istorijos vadovėlių savaip interpretuodamas faktus.

Citata"Pvz. Hitlerio ir Stalino konclageriai - pragaro apraiškos."

a.t.sielis

Jo... :D ši liga vadinasi ateismus vulgaris. Tada vaidenasi, kad istorijos vadovėliai yra pats tas šaltinis, kuris nagrinėja pragaro klausimus.

Linas Esu

#25
kovo 25, 2018, 11:04:59 Redagavimas: kovo 25, 2018, 14:43:47 by Linas Esu
Citata iš: a.t.sielis  kovo 25, 2018, 10:23:28Jo... :D ši liga vadinasi ateismus vulgaris. Tada vaidenasi, kad istorijos vadovėliai yra pats tas šaltinis, kuris nagrinėja pragaro klausimus.
Nenoriu sugadinti tavo švento sekmadienio , bet turiu tave nuvilti , pragaras išgalvotas :D kaip ir Hogvartssas beje .

Nieko neteko girėti apie inkviziciją , kryžiaus žygius , antisemitizmą , vergovę , genocidus Amerikos žemynuose prieš vietines tautas ir t.t. ? krikščionys nebuvo tik žiūrovai . Aš suprantu jog tau patinka būti hipokritu kai kalba pasisuka apie faktus , bet būk mielas , neapsimesk samčiu . Istorijos vadovėliai parodo tikąjį religijų veidą , ne tik kokį tu nori įsivaizduoti esantį. Tavo taktiškai reguleriai minimi istoriniai asmenys būna tik du , Stalinas ir Hitleris , pastarasis net nebuvo ateistas bet tiek to....šventas karas prieš "bedievius" forumuose iš šono atrodo tragiškai . Jeigu pragaras egzistuotų , jame subinėmis trintųsi ir tavo tikėjomo draugai , nepamiršk to .


vytra

Citata iš: Linas Esu  kovo 25, 2018, 11:04:59Nieko neteko girėti apie inkviziciją , kryžiaus žygius , antisemtizmą , vergovę?
- verovė buvo tokia pat santvarka kaip ir "kolchozai", vergas dirbo už maistą be teisės išvykti. Kas nežino, tai kolūkiečiai irgi negalėjo išvykti iš kolūkio be vergvaldžio (pirmininko) leidimo.

- antisemitizmas, yra tik pažiūra, nepritarianti vadinam "semitų judėjimui", kuris siekė sukurti žydų valstybę. Didžiają dalį šio judėjimo priešininkų sudarė žydai, juos tuomet imta vadinti "antisemitais".

- kryžiaus žygiai buvo eiliniai feodaliniai karai, panašius žygius darė ir musulmonai į Europą ir komunistai į Hitlerį.

- inkvizicija buvo senovinis teisės gynėjas, gerokai pažangesnis už tuomet paplitusį "linčo teismą".

išvada: gal istoriją dar kartą paskaitykite?

:)

a.t.sielis

Tema kaip tik apie tai, kad pragaras egzistuoja. Jeigu Žemėje egzistuoja tiek daug baisių dalykų, kodėl pragaras negali egzistuoti?

Citata iš: Linas Esu  kovo 25, 2018, 11:04:59Nieko neteko girėti apie inkviziciją , kryžiaus žygius , antisemtizmą , vergovę , genocidus Amerikos žemynuose prieš vietines tautas ir t.t. ? krikščionys nebuvo tik žiūrovai
Visko buvo, visko yra, ir visko bus. Etiketės "krikščionys", "musulmonai" ar dar kokios kitos nieko nerodo. Esmė turinyje - jeigu žmogus veikia blogai, tai jis tarnauja blogiui, o ne Dievui. Vadinasi, realiai nėra įsisavinęs religijos.

Citata iš: Linas Esu  kovo 25, 2018, 11:04:59Istorijos vadovėliai parodo tikąjį religijų veidą , ne tik kokį tu nori įsivaizduoti esantį.
Ne, istorijos vadovėliai parodo tikrąjį blogiečių veidą. Kas kad jie buvo kokios religijos hierarchai, ar dar kas nors. Blogiečiai tuom ir užsiima, kad ima kažkokį dalyką, pvz. religiją, ir jį gadina, naudoja savo tikslams. Iš religijos sistemos padaro demonišką sistemą.

Kad apsimetėliai pasišiko dar nereiškia, kad gėris neegzistuoja.


Linas Esu

#28
kovo 26, 2018, 18:29:51 Redagavimas: kovo 26, 2018, 22:10:06 by Linas Esu
Citata iš: a.t.sielis  kovo 25, 2018, 11:36:27Tema kaip tik apie tai, kad pragaras egzistuoja. Jeigu Žemėje egzistuoja tiek daug baisių dalykų, kodėl pragaras negali egzistuoti?
O kodėl jis turi egzistuoti ? Tai kad žmonės elgiasi neadekvačiai , nereiškia jog turi realiai egzistuoti kažkokia vieta , kurioje žmonės - kankinami visą amžinybę už padarytus nusikaltimus . Tai tik archetipas , kurį tikintys interpretuoja kaip nori .

CitataVisko buvo, visko yra, ir visko bus. Etiketės "krikščionys", "musulmonai" ar dar kokios kitos nieko nerodo. Esmė turinyje - jeigu žmogus veikia blogai, tai jis tarnauja blogiui, o ne Dievui. Vadinasi, realiai nėra įsisavinęs religijos.
O kas sprendžia kada žmogus elgiasi gerai o kada blogai ? Visuomenė nustato elgesio normas , o ne musullmonų ar krikščionių dievai .

CitataNe, istorijos vadovėliai parodo tikrąjį blogiečių veidą. Kas kad jie buvo kokios religijos hierarchai, ar dar kas nors. Blogiečiai tuom ir užsiima, kad ima kažkokį dalyką, pvz. religiją, ir jį gadina, naudoja savo tikslams. Iš religijos sistemos padaro demonišką sistemą.

Kad apsimetėliai pasišiko dar nereiškia, kad gėris neegzistuoja.
Esi girdėjęs apie savikritiką ? ar toks dalykas neegzistuoja tarp religingų/tikinčių , būtinai visada reikia ieškoti ant ko kito suversti kaltę ?

a.t.sielis

Citata iš: Linas Esu  kovo 26, 2018, 18:29:51O kodėl jis turi egzistuoti ?
O kodėl kalėjimai turi egzistuoti, galėtų būti gi ir be jų?

Yra tema forume "Pragaras - laikinas ar amžinas", ten pagrindžiu, kad buvimas pragare negali būti amžinas.



Aukštyn