Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Apie viską / Nuo gegužės 1 paros aš nutrauk...
Last post by a.t.sielis - Šiandien 11:52:15
Citata iš: violetpink1  Šiandien 11:50:20Laikas parodys, kuris iš mūsų buvome teisus.
Tikrai taip
2
Apie viską / Nuo gegužės 1 paros aš nutrauk...
Last post by violetpink1 - Šiandien 11:50:20
Laikas parodys, kuris iš mūsų buvome teisus.
3
Apie viską / Nuo gegužės 1 paros aš nutrauk...
Last post by a.t.sielis - Šiandien 11:01:05
"Parabrahmano" sąvoką sužinojau iš dvasinių mokytojų sekos. "Para" reiškia "aukščiausias". "Brahmanas" reiškia "didžioji dvasia", "neribota realybė". "Parabrahmanas" reiškia "aukščiausioji dvasinė realybė", "aukščiausiasis asmuo".

Šių sąvokų žinojimas vertas daugiau negu milijardai eurų, ar visi pasaulio pinigai ir auksas sudėti kartu. Jis vertas daugiau, negu visa materiali visata. Tai neįkainojama dovana, už kurią liksime amžinai skolingi Parabrahmanui, kurio energijos dalelytės esame. Mūsų ryšys su Parabrahmanu amžinas.
4
Apie viską / Nuo gegužės 1 paros aš nutrauk...
Last post by violetpink1 - Šiandien 10:53:11
Citata iš: a.t.sielis  Šiandien 08:50:59Parabrahmanas visada su mumis.


Šitą sąvoką jūs gavote.
Už ją jums reikės susimokėti taip pat.
5
Apie viską / Nuo gegužės 1 paros aš nutrauk...
Last post by violetpink1 - Šiandien 10:01:51
Ir nepamirškite dar vieno dalyko.
Už tai, kad mane sutikote ir pažinojote, taip pat už tai, ką manyje palikote, jums visiems teks anksčiau ar vėliau susimokėti.
Visiems.
6
Apie viską / Nuo gegužės 1 paros aš nutrauk...
Last post by a.t.sielis - Šiandien 08:50:59
Parabrahmanas visada su mumis.

7
Apie viską / Nuo gegužės 1 paros aš nutrauk...
Last post by violetpink1 - Šiandien 06:44:27
To priežastis yra visų mano sutiktų manęs palikimas.
Jeigu jūs taip - tuomet ir aš taip.
8
Įrašas ištrynimui.
9
Įrašas ištrynimui.
10
CitataViešnagės Titenhurste metu Džanaki, Malati ir Jamuna susidraugavo su raudonplauke škote, vardu ponia McDougal, kuri gyveno mažame karaliaus Jurgio laikų name. Jos vyras buvo mūrininkas, kuris dirbo dvare ir kurį Lenonai mielai apgyvendino. Howardas McDougalas, mūrininkas, buvo labai tylus žmogus.

Vieną vakarą Džanaki man papasakojo, kad ponia McDougal jai papasakojo, kad jai ir jos vyrui naktį neduoda miegoti keistas triukšmas, sklindantis iš viršutinio jų namo aukšto. Jie bijojo, kad neteks namų ir darbo, nes ponas McDougalas dėl neišsimiegojimo turėjo miegoti dieną ir negalėjo atlikti pakankamai darbo.

"Jie įsitikinę, kad tai vaiduoklis", - sakė Džanaki. "Ji sakė, kad galvoja, kad tai "velnio" darbas. Ji manęs paklausė, ar aš nepamaniau, kad ji kvaištelėjusi, o aš atsakiau kad ne, nes Vedos sako, kad siela gali būti vaiduokliškame kūne, turiu omenyje subtilų kūną, bet ne materialų kūną ir jusles."

"Galbūt jie turėtų pasakyti Džonui ir Joko", - pasiūliau.

"Aš sakiau tą patį", - pasakė Džanaki. "Ji sakė, kad jie jau pasakė, ir kad Joko pasamdė egzorcistą, kad atsikratytų vaiduoklio, bet jis nieko negalėjo padaryti. Egzorcistas pasakė, kad vaiduoklis buvo per daug galingas."

"Kokius garsus jie girdi?" - paklausiau.

"Ji sakė, kad girdi, kaip barška sunkios grandinės ir kažkas velkama per grindis."

"Pavyzdžiui kas?"

"Ji sakė, kad tai skamba kaip velkamas kūnas arba kaip batai."

"Grandinės ir tempiami kūnai man skamba kaip klišė", - pasakiau.

Visada skeptiškai žiūrėjau į vaiduoklius ir antgamtines būtybes, bet kai sutikau Prabhupadą, sužinojau, kad vaiduokliai minimi daugelyje Indijos šventraščių. Nors Vedos pritarė minčiai, kad kai kurie vaiduokliai yra draugiški, dauguma jų atrodė piktavališki, nes buvo nusivylę. Anot Vedų, vėlės vis dar turėjo protą ir troško maisto, sekso ir kitų juslinių malonumų, tačiau šių troškimų jos negalėjo įgyvendinti, nes neturėjo jutimo organų. Prabhupada sakė, kad kūną palikusi būtybė gali ir toliau gyventi tam tikrame name dėl per didelio prisirišimo prie būsto. Jis taip pat teigė, kad kai kurie galingi vaiduokliai gali užvaldyti kitų kūnus, kad patenkintų savo troškimus, ypač kūnus tų, kurie pavartojo alkoholio ar narkotikų arba buvo tam tikroje pažeidžiamoje būsenoje.

"McDougalai tikrai dėl to nusiminę. Ar galime paklausti Prabhupados, ką turėtume daryti?"

"Manau, kad taip", - pasakiau.

Kai papasakojau Prabhupadai apie situaciją, jo atsakymas buvo tiesus.

"Išvarykite vaiduoklį", - rimtai pasakė jis.

"Kaip?" - paklausiau. "Jie pasamdė egzorcistą ir net jis negalėjo padėti!"

"Taip, bet Krišna gali padėti!" - tvirtino Prabhupada. "Apsiniaukusią dieną paprašykite McDougalų, kad jie išeitų iš namų. Tada garsiai giedokite kirtaną. Naudokite mrdangą, karatalus ir nuolat trimituokite kriaukle. Pašlakstykite grindis vandeniu, paaukotu Krišnai. Smilkykite daug smilkalų. Privalote tame name giedoti Hare Krišna mantrą visą dieną".

"Manote, kad tai išvarys vaiduoklį?" - paklausiau kiek abejodamas.

"Taip," - užtikrintai pasakė jis. "Vaiduoklis negali likti Krišnos vardo akivaizdoje".

Po poros dienų dvidešimt bhaktų susirinko McDougalų namuose į nuotaikingą Hare Krišna mantros giedojimo sesiją.

"Užtruksime kelias valandas", - pasakė Džanaki poniai McDougal. "Kodėl jums nepasivaikščiojus?"

"Na, truputį lyja, bet galime pasiimti savo lietsargius", - sutiko ponia McDougal.

Kirtana truko penkias valandas. Garsiai dainuodami ir grodami instrumentais, vaikščiojome po visus namo kambarius. Trečią valandą po pietų mes pagaliau baigėme savo "egzorcizmą" ir aš per šlapią parką nuėjau ieškoti McDougalų. Radau juos sėdinčius ant drėgno suoliuko tarp rododendrų krūmų.

"Viskas švaru", - pasakiau. "Dabar galite grįžti namo ir, tikiuosi, šiąnakt gerai išsimiegosite".

Kitą rytą ponia McDougal pranešė, kad jie visą naktį ramiai miegojo, be jokio triukšmo iš palėpės. Per tuos mėnesius, kol buvome Tittenhurste, garsai nebuvo girdimi. McDougalai buvo nepaprastai dėkingi mums ir Prabhupadai, kad išgelbėjome jų proto sveikatą ir pragyvenimo šaltinį.
Puslapiai1 2 3 ... 10