Audrius V. į ... ... , Kaunas, Lietuva, 2020-03-26

Pradėjo violetpink1, kovo 26, 2020, 20:54:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Šį sykį - nestandartinis mano įrašas...
(!!! Prašau - jokio redagavimo!)
Richard Marx - Right Here Waiting (Official Video)
Apie tai, kaip įveikiau, manau jog jau įveikiau savotišką psichologinį sunkumą, dėl priežasties, jog niekaip negalėjau susisiekti su vienu asmeniu jokiomis priemonėmis.
Tai yra moteris, kurią mačiau nuo pirmos klasės visus 11 mokymosi toje mokykloje metų - ji mokėsi viena klase aukščiau už mane, dėl to kai buvau pirmokas, ji jau buvo antrokė, o baigė mokyklą kai aš baigiau 11 klasę.
Vardas ir pavardė man yra žinomi, tačiau šią informaciją vis dar laikau paslaptimi, norėdamas apsaugoti jos privatumą.
Taigi - pamėginau susisiekti - nepavyko. Niekaip.
...o susisiekti norėjosi ir tebesinori... ...ne dėl to, jog turėčiau planų turėti su ja patirtis šiame gyvenime, o tiesiog jog sužinoti ar ji gyva ir ar sveika, kaip jai viskas klostosi... ...ir noriu tai padaryti Parabrachmano - Vienio, Dievo - akivaizdoje...
Tad ką gi daryti, kuomet žmogus neatsako, o sąmonė ir dvasia liepsnoja noru pažinti jį ir padėti jam - jai... - nors žodžiais...
...pirmiausia aš kreipiausi į Parabrachmaną - į Dievą - ir pasakiau Jam, jog myliu ją, jog Jis išsaugotų, saugotų ir apsaugotų ją...
Tuomet paprašiau, jog patartų, ką man daryti tokioje situacijoje, nes pats nesugalvojau, kaip išspręsti ir patenkinti kilusį rūpestį dėl tos asmenybės.
Šiandien besvarstydamas įvairias temas, vakare, parašiau maldą-afirmaciją, kurią vėliau pasakiau ir žodžiais.
Tai buvo, yra ir bus apie mano dvasinės šeimos sukūrimą.
Aš parašiau tokį dalyką: apjungiau tekstu, žodžiais, Parabrachmaną Vienį - Dievą, savo tėtį, savo mamą, tą mergaitę - dabar jau moterį ir save į vieną visumą, parašiau Parabrachmanui, jog teigiu, jog tai yra mano dvasinė šeima.
Tuomet parašiau, jog priimu ją į savo dvasinę šeimą, nes myliu ją ir noriu suteikti ir teikti jai rūpestį, nusiraminimą ir paguodą...
Tai va toks mano paraveiksmas šiandien buvo mano paties atliktas Parabrachmano - Dievo - akivaizdoje...
Negalėjau kitaip... ...turėjau imtis kažkokių dvasinių paraveiksmų, jog netik išreikščiau, bet dar ir priimčiau tą asmenybę į savo zoną, nes ta tylos - o gal ir galimybių atrašyti nebuvimo - siena mane priveikė...
Svarbu: šiuo metu trinu savo senąjį Facebook paskyrą ir kitas senas paskyras - taip valau savo pernelyg seną istoriją, tad su manimi susisiekti šiuo laikotarpiu įmanoma tik:
SMS, elektroniniu paštu arba čia, šiame forume.
Mano tel. numerį ir el. paštą galima sužinoti parašius man privačią žinutę šiame forume, pvz. kad ir tik nariams matomoje skiltyje "prisistatymai" arba per privačias žinutes.

Rašau tai tiems atvejams, jei kartais ji pati arba kas nors atpažįstantys apie ką kalbu norėtų susisiekti.
Aš tikiu, jog ji yra gyva ir sveika.
Jei aš klystu - tesaugo jos sąmonę ir dvasią Parabrachmanas... ...prašiau to mamai, prašau ir jai...
...jei tu kada nors perskaitysi šitą tekstą ir atpažinsi save bei norėsi su manimi susisiekti, o aš itin ilgai neatsakysiu arba neatsakysiu visai - prisimink: aš visuomet lauksiu tavęs Parabrachmane, Vienyje, o Jis mus abu visuomet jungs ir kada nors sujungs ne tik į porą, bet ir į vieną šeimą: norėčiau, jog būtum man sesuo, ypač vyresnė,  :) , o aš tavo brolis saugioje, Dievu tikinčioje šeimoje...
Audrius Vadvilavičius, Kaunas, Lietuva, 2020-03-26-20-52.

violetpink1

...apie asmenį sužinoti pavyko...
...viskas pasirodo gerai...
...dėkoju tos asmenybės vyrui, jog atrašė, mano sieloje dabar šventė ir man ramu. :)

Aukštyn