Paranormalių reiškinių tyrimų centro logotipo kūrimas

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 23, 2014, 15:52:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Išties padarėte šaunių logotipų :)

Sunshine

Dar vienas, toks paprastas. :)

paragraf 78

Va tokį variantą pasiūlė pažįstama:








Beje, kuris logotipas iš paskelbtų šioje temoje jums atrodo tinkamiausias?

Benamis

Asmeniskai man:



arba:


Strategas


Šitas labai geras..... man.... Aš už šitą....

Benamis

Vizualiai labai daug fonas keicia, stai pvz. @Sunshine darbas su skaidriu fonu :)

P.S. Na taip, as megstu Ghost Busterius ;D Vaikyste prisimenama :D

czech-kuolis

#21
spalio 02, 2014, 21:04:45 Redagavimas: spalio 02, 2014, 21:07:24 by czech-kuolis
Man labai keista, bet ar čia "dramblio kambaryje" atvejis ar čia niekam neįdomu, o kiti nemato, bet vieninteliai "logotipiški" variantai tai tie du Druwio pirmieji - delnas ir ypač durys, kuris yra geriausias, tik klausimas ar labai atspindi centrą, nu bet jį tikrai negėda rodyt ir naudot. Nes visa kita - arba apskritai prasilenkia su logotipo sąvoką, arba yra elementariai tragedija. Soriukas. Tylėjau per tos pavasarinės konferencijos plakatų roundą, bet čia jau velnias už liežuvio patraukė.

Logo ir sumažintas turi išlikt logo, o pvz sumažinus ghostbusterius iki mano avataro dydžio bus nelabai aišku, kas ten per figūros, o šriftai, šriftai, šriftai... kai kurios formos :( Internete esam juk - http://pleth.com/blog/what-makes-good-logo - nesunku paieškot, pasigilint etc.

Man tai aišku netrukdo, tik gaila, kai jaunas žmogus klaidinamas kaip gerai jis varo, kai taip nėra.

Sharikovas

Tas su delnu, nesu tikras, bet man atrodo kazkokia saugos ar privaciu detektyvu firma Lietuvoje turi vos ne identiska logotipa.

Siaip tokio centro ideja labai idomi, tik patarciau del ivaizdzio kreiptis i profesionalus, bent jau studentus uzsiimancius tuo nes daugumai zmoniu tokia veikla asocijuojasi su komedija, tai rimtas ivaizdis butinas. Cia pateikti visi logo(iskaitant ir paragrafo drauges) zemiau kritikos ribos, sakau kaip ne vienus metus dirbes toj srity.

Aukštyn