Konferencija "Para - X"

Pradėjo paragraf 78, lapkričio 11, 2013, 13:10:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Master

Kyla klausimas, o po pietų pertraukos nebūtų galima prisidėti?
Nes va, vis dėl to nelabai telpu laike :)

paragraf 78

Tai jūs laisvi gi esate, neprivalote būti tose konferencijos dalyse kuriose negalite ar nenorite :)

Master

Na man labiau buvo neaišku dėl registracijos :)

paragraf 78

Tai tie kas užsiregistravo išankstiniu apmokėjimu jiems tereiks prieiti ir pasiimti programėlę bei pasakyti registratūroje kad "Štai atvykau" :)

paragraf 78

Konferencija jau šiandien, tad iki susitikimo :)


Strategas

   Pirmoji paranormaių reiškinių konferencija su Gabrieliuimi ir jo komanda baigėsi. Įspūžiai, pastabos, fot, pasiūlymai ir kt. info - bus paskelbta vėliau.     8)

paragraf 78

Tiksliau su dviem Gabrieliais, Vaidu ir Luku :) visi gerai padirbėjom.
Smagi konferencija buvo. Kita bus dar geresnė :)


Strategas

  Gal būt kitais metais ši konferencija taps tradicine ir joje dalyvaus daugiau šio forumo mylėtojų? To ir linkiu visiems čia diskutuojantiems...  ;)

Benamis

Matau Strategas tesejo savo zodi ir parenge paskaita. Pagarba :)

paragraf 78

Manau nemenka dalis forumo dalyvių tikrai galėtų būti lektoriais mūsų konferencijoje :) svarbu nebijoti lysti viešumon.
Pabandysiu artimiausiomis dienomis trumpą apžvalgėlę į anomaliją apie konferenciją parašyti, jei neužgrius darbai ar dar kokie kataklizmai neištiks

czech-kuolis

labai keista, nes visi normalūs, o kai kurios merginos ir moterys dargi gražios. Tai nesuprantu kame kampas  :o Kontingentą įsivaizdavau ne taip. Gyveni ir mokaisi.

Sveikinu su sėkmingu renginiu!

paragraf 78

Dėkui :) šiaip smagi publika buvo susirinkusi, o po viktrinos tai visi net atsipalaidavo ir laisvai bendrauti pradėjo :)

paragraf 78

Čia paruošiau trumpą apžvalgėlę to kas vyko konferencijoje:

Apie pirmąją Lietuvoje paranormalių reiškinių konferenciją "Para X"

Šių metų balandžio 26 dieną, Vilniuje vyko pirmoji Lietuvoje paranormalių reiškinių konferencija "Para X". Joje dalyvavo apie 30 entuziastų iš įvairių Lietuvos miestų. Konferencijoje įvyko šešios paskaitos, viktorina "Paranormalus pasaulis", taip pat buvo galima įsigyti paveikslų paranormalių reiškinių temomis.
Pirmąją paskaitą skaitė žymiausias Lietuvos ufologas Lukas Devita. Paskaitos tema "Ufologija šiandien". Paskaitoje klausytojai buvo supažindinti su tuo kas yra ufologija. Buvo aptartos jos veiklos sritys,užduotis bei tyrimo. Taip pat buvo kalbėta apie epizodus iš ufologijos istorijos bei aktyvumą siekiant informacijos apie NSO išviešinimo.
Antrąją paskaitą "Psichologiniai aspektai priimant (ne tik) ezoterinę informaciją" skaitė Vaidas (Strategas), kurioje buvo analizuojami žmogaus mąstymo aspektai priimant arba atmetant gaunamą informaciją, bei tai su kokiais paradoksais bei kognityvinio disonanso padariniais susiduriama analizuojant gaunamą informaciją. Buvo aptarta kodėl vienam žmogui tam tikra informacija atrodo teisinga, o kitam visiškai nepriimtina.
Vėliau žinasklaidininkas ir višnavas Andrius Vyšniauskas pakalbėjo tema "Paranormalūs reiškiniai senovės sanskrito raštuose". Paskaitoje buvo kalbama apie tai kaip Vedose aprašomos kelionės į kitas planetas, kitų planetų gyventojai, visatos struktūra, ne materialus pasaulio lygmuo, žmogaus prigimtis bei mistinės galios ir reiškiniai.
Po pietų pertraukos du teologai doc. dr. Benas Ulevičius ir lic. Gabrielius E. Klimenka skaitė paskaitą "Vampyriškoji teologija arba kodėl krikščionys geria kraują". Paskaitoje buvo kalbama apie tai kaip vystėsi tikėjimas vampyrais senojoje krikščionišikoje Europoje, kokios diskusijos apie vampyrus vyko universitetuose Apšvietos laikotarpiu, kaip archajiniai žmonės aiškino jų kilmę ir kokius turėjo kovos būdus prie nemirėlius. Antrojoje paskaitos dalyje buvo kalbama apie tai kuo krikščionys yra panašūs į vampyrus, kokią kraujo simboliką jie turi mene ir liturgijoje, vadovaujantis vampyriškuoju įvaizdžiu.   
Vėliau, filosofijos studentas Vaidotas Rimeikis paskaitoje "Ezoterizmo fenomeno problema: raida ir samprata" supažindino klausytojus su ezoterizmo fenomeno problematika - išryškino galimas ezoterikos sąvokų vartosenos ribas, kontekstus. Taip pat atskleidė magijos, okultizmo ir ezoterikos/ezoterizmo sąryšius, bei šio reiškinio istoriškumo aspektus bei nurodyti galimas ezoterizmo įtakas kultūrai, jos procesams.
Paskutinę paskaitą, sukėlusią daug diskusijų, skaitė Rasa Norvaišaitė. Jos paskaita vadinosi "Žemės sąsajos su nežemiškomis civilizacijomis: istorija ir dabartis pagal Ryuho Okawą". Lektorė mus supažindino su Ryuho Okawos knygoje "Saulės dėsniai" atskleista paslaptinga Žemės atsiradimo istorija, bylojančią apie glaudžias mūsų planetos sąsajas su kitomis visatos vietomis. Klausytojai buvo supažindinti su tokiomis idėjomis kaip ateivių reinkarnacija į žemiškus kūnus, bei tuo jog mokslininkai dažnai klysta pateikdami duomenis apie visatą, pavyzdžiui pagal Ryuho Okawa didysis sprogimas įvyko prieš 100 milijardų metų, o dinozaurus išnaikino piktavaliai ateiviai.
Taip pat konferencijoje vyko ir viktorina "Paranormalusis pasaulis" kur keturios komandos rungėsi dėl prizų atsakinėdami į klausimus įvairiomis pranormalybes liečiančias temas.
Taigi, mes tikimės jog konferencija vyks kasmet. Tad iki susitikimo kitoje konferencijoje.
Organizatorių vardu dėkoju visiems dalyvavusiems, bei prisidėjusiems prie renginio organizavimo.

Gabrielius E. Klimenka

Nuotraukos: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1410574559216564.1073741830.1388672398073447&type=1

nelogiska

Sveikinu su įvykusia konferencija, ir labai gerbiu už tokią iniciatyvą. :) Gaila kad neturėjau galimybės atvykti.

Aukštyn