Vėlykų salos "galvos" turi kūnus

Pradėjo unco, gruodžio 15, 2011, 01:58:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

unco


Galbūt daugeliui tai ne naujiena, tačiau ne per seniausiai archeologai išsiaiškino, jog Moai "galvos" turi kūnus. Galbūt vien dėl nesuvokiamo galvų dydžio, iki šiol nieks net nesusimąstė, kad šioš milžiniškos statulos gali turėti pratęsimus.
Erozijos nepažeisti statulų kūnai saugo daugybę informacijos ir galbūt netgi visą žmoniją kankinantį klausimą - kodėl jos čia?

Daugiau info. Rasite tyrėjų tinklapyje http://www.eisp.org/category/about/aboutinfo/




paragraf 78

Man tai buvo naujiena. Tikrai įdomus atradimas.

Teroras

Wow! Man irgi tai naujiena :)

mastyrukas

Na tikrai svarbus atradimas., ir tikrai keista kaip niekam nedasilo kad tos galvos gali buti uzmaukslintos ant kazkieno peciu  :)

ugne37@inbox.lt

Išties nuostabu, jų svetainėje dar daugiau kvapą gniaužiančių nuotraukų.

Saldainiukea

Oho :) man tai pat naujiena

Nežinukas

Kad aplinkoje nėra urbonistikos pėdsakų, o statulos (manyčiau iki pamatų) užneštos daugiau nei 6 metrų „kulūriniu sluoksniu", kuris formuojasi metų metais, statulų amžius galėtų būti daukiau nei 10000 metų (sakyčiau). Jei kas archiologiją tikrai išmano, būtų įdomu išgirsti tikslesnį įvertinimą.

O kad jie ilgesingai užvertę galvas į dangų, tai jie ilgesingai "laukia pagalbos", po kokios tai katstrofos. Gerai žinodami, kad niekada nebegrįš namo. O statulas pastatyti privertė Majus, kad atvykėlių gentainiai kada nors sužinotų, kur jie baigė savo paskutines dienas.

Tokia liūdna Velykų salos istorija…


Benamis

Citata iš: Nežinukas  spalio 20, 2012, 23:18:18
O kad jie ilgesingai užvertę galvas į dangų, tai jie ilgesingai "laukia pagalbos", po kokios tai katstrofos. Gerai žinodami, kad niekada nebegrįš namo. O statulas pastatyti privertė Majus, kad atvykėlių gentainiai kada nors sužinotų, kur jie baigė savo paskutines dienas.

Tokia liūdna Velykų salos istorija…


Cia is kur tokia informacija? :o Pirma karta kazka panasaus girdziu...

Nežinukas

Citata iš: Benamis  spalio 20, 2012, 23:36:24
Cia is kur tokia informacija? :o Pirma karta kazka panasaus girdziu...

Aš atydžiai į tuos veidus pasižiūrėjau.


Aukštyn