Anomalija MEET @ Kaunas arba Vilnius

Pradėjo RoxiO, vasario 17, 2013, 02:13:41

« ankstesnis - sekantis »

Susitikimui tinkamesnis miestas?

Vilnius
14 (45.2%)
Kaunas
17 (54.8%)

Viso balsavusių narių: 31

Žemyn

paragraf 78

Tai perkalbėk tėvus, nejau nesugebėsi perkalbėti? Pažadėk indus mėnesį plauti ir išleis. Tik pažado po to laikykis :)

.L.U.T.H.O.R.

Galvoja tėvai, jau čia kokia sekta :D

ponaitis

šito neperkalbėsiu,jei nenori,nuomonės nepakeis.sako baisu,nes daug panašiu ivykiu buve kai pauglei pagrobemi.

paragraf 78

Paprastai kiek pastebėjau tokiais atvejais padeda pasakymas kad tai sektai vadovauja kataikų teologas :) Jau ne kartą taip buvo, kad žmogaus kur nors tėvai neišleisdavo, bet sužinoję kad grupėje dalyvauja teologas, pakeisdavo nuomonę :) true story

A.C.A.B

Jei viskas ok, reiks ateit.

paragraf 78

Dar kartą primenu laiką ir datą:
kovo 9 d. prie Soboro, 13 valandą

.L.U.T.H.O.R.

Ir eisim pasivaikščiot po Kaziuko mugę :D

A.C.A.B

Gal geriau į kokią smuklę užsukt? (: Nes su grupe žmonių trintis per Kaziuko mugę tikrai nebus labai patogu  8)

ponaitis

nu pasakiau kad suauges,teologija mokaisi.Atsakė kad jeigu jau suauges tai dar labiau nenori leist nes nežino kodėl suauges su paugleis "trinasi" :'(

.L.U.T.H.O.R.

O tu manai, kad šitam forume vien paaugliai?:D Dėl kaziuko tai juokavau aišku :D

Benamis

Amziaus statistika: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=197.0 :)

50% iki 18 metu, 50% virs 18 metu :)

paragraf 78

Citata iš: ponaitis  vasario 28, 2013, 18:19:22
nu pasakiau kad suauges,teologija mokaisi.Atsakė kad jeigu jau suauges tai dar labiau nenori leist nes nežino kodėl suauges su paugleis "trinasi" :'(


Tai tu gal paaiškink, kad aš esu forumo administratorius, tam tikra prasme vadovas, kuris rūpinasi mūsų bendruomene, jos augimu ir t.t. Kad ne šiaip sau su paaugliais trinuosi :) visai nemoki su tėvais kalbėti

ponaitis

papraščiausei,mano mam neperkalbama,tėtis gal padėtu,bet jis dabar išvaževes.žodžiu laiko dar yra,bandysiu,bet matosi jog nenori,ir kad jei baisu.

RoxiO

Citata iš: ponaitis  kovo 01, 2013, 13:08:14
papraščiausei,mano mam neperkalbama,tėtis gal padėtu,bet jis dabar išvaževes.žodžiu laiko dar yra,bandysiu,bet matosi jog nenori,ir kad jei baisu.


Tokie jau tie tėvai. Jie bijo dėl savo vaikų. Be to visiškai mūsų nepažįsta. :) Beje, man 17 metų. ;) Pasakyk, kad turėsi bendraamžių.

ponaitis

sako kai paugsiu dar biški,dabar nenori.

Aukštyn