Meetas

Pradėjo 2012, lapkričio 20, 2011, 21:11:18

« ankstesnis - sekantis »

Ar dalyvautum meete: Sausio 28 d. (šeštadienį) Kaune?

Taip
Ne
Žemyn

RoxiO

Apklausa sako, kad jau penkiese būtume.

paragraf 78

Na tai smagu :)

Taigi pakartoju informaciją:
Meetas - sausio 28 d. (šeštadienį) Kaune. Renkamės 13 val. prie Soboro.
Reikalui esant mano tel. nr. 867147848

paragraf 78

Primenu, jog meetas šį šeštadienį

unco

Eilinį kartą prašau parnešti lauktuvių ,nuotraukų, tiems, kurie negalės atvykt  :) galbūt šitaip ir iki kažko oficialesnio išaugsim. Sėkmės jum~

Benamis

Citata iš: unco  sausio 26, 2012, 20:41:59
galbūt šitaip ir iki kažko oficialesnio išaugsim


Ka turi omenyje? :-*

unco

Galbūt ateityje rinksim ne mini meetus, o didesnius susitikimus, pobūvius  :) augt ir augt anomalijai.

Benamis

Citata iš: unco  sausio 26, 2012, 21:49:16
Galbūt ateityje rinksim ne mini meetus, o didesnius susitikimus, pobūvius  :) augt ir augt anomalijai.


Tikekimes. Siaip tai sutinku, dar net metu nera anomalijai, tai nera ko noreti. O ateityje tikiuosi, kad galesime save senbuviais vadinti tarp naujoku ;D 8)

RoxiO

Smagu, bus galima realiai pakalbėt su bendraminčiais, o ne PC pagalba. :)

RoxiO

Taigi pasikartojam, kad rytoj 13:00 Kaune prie Soboro.

Julija

Aš irgi būčiau atėjusi, bet neišeina. Futbolo diena šiandien. :)

RoxiO

Baigėsi jau meet'as, fainai buvo pabendraut. :)

Teroras

Visi buvo susirinke, kas zadejo ateiti? :) Gaila, kad esu ne LT... Jeigu butu galimybe net is Vilniaus buciau atvares :) Beje, kazkaip mazai anomalija.lt informacijos apie meet'a pateike... Galejo gal pvz. ideti koki skelbima i pagrindini puslapi, manau, kad daugiau zmoniu suzinotu apie susitikima... Ne visi gi foruma skaito o tuo labiau raso :-\

RoxiO

Buvo  Coliuke, Okultiste, Insomnia ir aš.

Asasinas

Tai papasakokit ką gero veikėt? Arbatą gėrėt?  :)

RoxiO

Užėjome į kavinukę, išgėrėm kavos, pavalgėm, paplepėjom apie viską, apie forumą, prakalbėjom pusantros valandos ir išsiskirstėm. :) Pašnekovai įdomūs buvo, visi su savo nuomonėm.

Aukštyn