Deimantes istorija

Pradėjo deimante458, spalio 10, 2012, 17:20:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Skunk

Nu manau, kad tikrai nelanko nieks zemes.  :D

crystal

Citata iš: eternal.bliss  spalio 10, 2012, 21:12:27
Va va. Todėl ir juokiuosi iš tų kurie galvoja, kad dvasių nėra ar ateiviai neegzistuoja, ar žemės nelanko :DDDD

Va va, aš tai juokiuos iš žmonių, kurie nuoširdžiai tiki, kad reptilijos valdo žemę ir duoda žmonėm kompų technologijas už eksperimentus su žmonėm.

eternal.bliss

Lankymas ir tikėjimas tuo ką sakai yra du skirtingi dalykai. :)

Skunk- tu manai, aš žinau.

Skunk

Is kur gi ?  :)

eternal.bliss

Žmonės žino tik tada kai susiduria, ar ne taip?
Be to vien šita Deimantės istorija turėtų jums stogą nurauti. Bet diskusijų nevyksta. Įdomu kodėl. Staiga visi užtilo, tai diskutuokit, crystal ir TinSolder ypatingo  pasireiškimo laukiama  ;D
Va žmogus patirtį išreiškia tai domėkitės vadinkit ligoniu, šizofrenikų šeima visiškai, visą iškarto į ligoninę  :D Kur tokie pasireiškimai? pritrūkau jūsų loginio mastymo ir sakalo akies, vienaakio. :D

Skunk

Ta prasme pamatei danguje, koki svytinti nepaaiskinama dalyka ir iskart pagalvojai, kad ''reptilijos'' puola? :D
Mano nuomone tikrai nesikeis, tol kol pats nesusidursiu.

eternal.bliss

tai kodėl išvis klausi kažko ir rašai? negaišk laiko. :)

astropasaulis

Labai daug pasaulyje yra žmonių, kurie bendrauja su dvasiomis, ateiviais. Kiti galbūt tik juos mato ar gauna iš jų tam tikras žinias. Svarbiausia, kad visa tai vyksta masiškai visame pasaulyje. Tai jūs tai paaiškintumėte masine psichoze?

Benamis

Citata iš: deimante458  spalio 10, 2012, 18:46:48
Nesiėmėm ten jokių namų šventinimų , o tiesiog nusipirkom naują namą , nes tiesiog galvojom , kad net šventinimai jokie nepadės .


Si vieta man tikrai keista. Arba Jus milijonieriai arba kazkas ne taip su mastysena... Nes nusipirkti nama, tai ne degtuku dezute nusipirkti. Kazkaip keista, kad is karto pradejote galvoti apie nauja nama, o alternatyvomis kurie beveik nieko nekainuoja (pvz. namu sventinimas) net nesidomejote ir nebandete...

crystal

#24
spalio 10, 2012, 22:00:25 Redagavimas: spalio 10, 2012, 22:08:35 by crystal
eternal.bliss-tu galvoji aš pirmą kartą girdžiu tokią istoriją? Pažįstu nemažai žmonių, kuriem daigtai kritinėdavo ar šiaip kažkas sukrebždėdavo. Be to šitam forume turėtų nemažai panašių istorijų buti. Ir kaip tavo manymu aš galiu iškart vertinti nukritusį veidrodį? Iš kur man žinot, kad jis tvirtai buvo prikabintas? Arba tie nukritę daigtai?

astropasauli-o jei žmones užklups pandemija, zombių virusas, tai tu ir galvosi, kad čia viskas ok, žmonės tik sąmoningėja?

Skunk

Citata iš: eternal.bliss  spalio 10, 2012, 21:57:30
tai kodėl išvis klausi kažko ir rašai? negaišk laiko. :)

Negaistu. Reiskiu savo nuomone. Nesu jau toks patiklus, kad tik isgirdes, kazka panasaus i ''as su jais jau susiduriau, bendrauju'' pulciau iskart tiket.  :)

eternal.bliss

Na nzn kaip pas tave manuose bet pas mane veidrodis ant vinies laikosi daug metų ant kraštuko- nekrenta o sveria nemažai. ;D Daiktai- mėgstu puodelius ant krašto dėti, nei vienas nenukrito, apskritai kad kažkas nukristų yra retas reiškinys. Tuomet tavo išvada arba žmonės viską dedą ant kampo ir kažkokiu būdu tai nukrenta savaime, (net vėjas numesti puoduką sunkiai sugebėtų, o namuose net neįmanoma tokio skersvėjo padaryti :DD)
Tu logika naudokis kurią taip puoselėji. :D
Reikia sugebėti taip padėti daiktą, kad jis po kurio laiko savaime nukristų  ;D Pabandyk padėti ant krašto puodelį taip, kad jis neiškarto o po kurio laiko nukristų- Čia turėtų žmogus talentas būti :DD

Skunk- juk sakei kol nepamatysi tol nežinosi, todėl domėjimasis čia nieko nepadės:D

Benamis

Nereikia buti tokiems patikliems. Zmones meluoja, visi iki vieno.

Nesakau, kad Deimante meluoja, taciau taip pat nesakau, kad ji raso tiesa.

TinSoldier

Citata iš: eternal.bliss  spalio 10, 2012, 21:48:15
Žmonės žino tik tada kai susiduria, ar ne taip?
Be to vien šita Deimantės istorija turėtų jums stogą nurauti. Bet diskusijų nevyksta. Įdomu kodėl. Staiga visi užtilo, tai diskutuokit, crystal ir TinSolder ypatingo  pasireiškimo laukiama  ;D
Va žmogus patirtį išreiškia tai domėkitės vadinkit ligoniu, šizofrenikų šeima visiškai, visą iškarto į ligoninę  :D Kur tokie pasireiškimai? pritrūkau jūsų loginio mastymo ir sakalo akies, vienaakio. :D


Viena - diskutuoti apie asmenines nepatikimas patirtis, kurios kartojasi nuolat. Kaip tavo.
Visai kitas dalykas - kabinėtis apie mažo vaiko patirtų vienkartinių patirčių, kurių kvestionuoti jau nebėra prasmės ir tikslo. Nes jos jau visiškai nebepatikrinamos. Ir, kadangi jos buvo vienkartinės, kaip Benamis sakė, nebeįmanoma patikrinti ar pasiginčyti dėl melavimo.

P.S. Benami, nuskambėjai kaip Hausas :D

Citata iš: Benamis  spalio 10, 2012, 22:15:10
Zmones meluoja, visi iki vieno.



crystal

Citata iš: eternal.bliss  spalio 10, 2012, 22:13:08
Tu logika naudokis kurią taip puoselėji. :D

Taigi ir naudojuosi. O tau logiškiau skamba, kad atėjusi dvasia iš astralinio pasaulio ėmė ir nuvertė kokį daigtą?

Aukštyn