Ar tikite angelu sargu?

Pradėjo Sayomi, gruodžio 07, 2017, 23:49:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sayomi

Sveiki, norejau pasiteirauti, ar tikite angelu sargu?

elteide

tikiu...kodėl gi nea

Tomulis

Manau angelas sargas tai yra Aukštesnysis Aš.

Linas Esu

Citata iš: Sayomi  gruodžio 07, 2017, 23:49:29Sveiki, norejau pasiteirauti, ar tikite angelu sargu?
Netikiu

Citata iš: Tomulis  gruodžio 08, 2017, 18:16:26Manau angelas sargas tai yra Aukštesnysis Aš.
Kodėl aukštestynis , o ne aukštasis?

Tomulis

Citata iš: Linas Esu  gruodžio 08, 2017, 20:01:37Netikiu
Kodėl aukštestynis , o ne aukštasis?
Todėl, nes taip daugelis rašo.

Sayomi

O ar esate kada bandė su juo bendrauti , kontaktuoti ?

Linas Esu

Citata iš: Sayomi  gruodžio 11, 2017, 10:02:31O ar esate kada bandė su juo bendrauti , kontaktuoti ?
Aišku

Citata iš: Sayomi  gruodžio 11, 2017, 10:02:31O ar esate kada bandė su juo bendrauti , kontaktuoti ?
Kaip tai galima padaryti ?



Supernatural

Labai skiriasi angelų sargų "stiprumas", jei angelas sargas labai stiprus - jis blokuoja žmogų tarsi nuo visko ir visų - tokius sunku perskaityti - bet įmanoma :) mes ta tema esame nemažai diskutavę...apskritai apie angelo sargo pareigas, veiksmus ir viską, apie jo jutimą ar nejutimą. Internete tikrai yra daug neblogų diskusijų pačių raganių straipsnių netgi apie tai.

xsistemax

O gal tai ne angelas?Gal tiesiog stipri to žmogaus smegenų "antivirusinė"?
Kam reikia į paprastus dalykus įtraukti mistinius personažus? :)

Atpirkėjas

Sveiki!!!
Mano mama senai minėjo, jog viena moteris sakė, kad pas mane yra du Angelai sargai. Ar pas žmogų gali būti Jie du? 🙂

elteide

Citata iš: Atpirkėjas  vasario 06, 2019, 21:48:42Sveiki!!!
Mano mama senai minėjo, jog viena moteris sakė, kad pas mane yra du Angelai sargai. Ar pas žmogų gali būti Jie du? 🙂
tikiu, kad gali būti ir trys ir daugiau ...

Atpirkėjas

Elteide, tai gal žinai nuo ko tai priklauso?
Nes įdomu, pas vienus- vienas, pas kitus- du, na apie tris nesu girdėjęs 😁

elteide

Citata iš: Atpirkėjas  vasario 06, 2019, 22:13:42Elteide, tai gal žinai nuo ko tai priklauso?
Nes įdomu, pas vienus- vienas, pas kitus- du, na apie tris nesu girdėjęs 😁
esu skaičius taip :)...o šiaip gal pagal tos sielos svarbą kiekis tas priklauso pvz. jei sielai yra misiją tautą išvest iš bado ar žūties , tai gal tokiai sielai padėt  ir saugot ją reikia daugiau pagalbininkų

Aukštyn