Įsiklausykime: tai gali būti mūsų viltis.

Pradėjo violetpink1, gegužės 18, 2024, 06:13:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Pastarosiomis paromis, gerbiamas Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Vladimirovičius Putinas svečiuojasi Kinijoje.
Su Kinijos prezidentu, jis sutarė, dėl "buferinių zonų", netgi dėl "buferinių valstybių", sąvokos: pasak susitarimo, branduolinę galią turinčias valstybes turėtų skirti buferinės zonos - buferinių zonų valstybės - tokios kaip mūsų mylima Lietuva, Latvija, Estija - ir tai padėtų garantuoti saugumą ir stabilumą.
Mums, Lietuvai, tai labai gera žinia: taip, faktiškai, Putinas pripažįsta netgi nepriklausomos Lietuvos nuo Europos Sąjungos galimybę, o, egzistuoja ir dar idealesnis scenarijus: įsivaizduokite Lietuvos suverenitetą abiejų blokų - vakarų bloko ir rytų bloko sudėtyje pagal tarptautinius susitarimus - buvimą abiejose ekonominėse ir politinėse sąjungose - taip ramiai, be jokio karo :) šitas Putino vizitas Kinijoje ir jo sutarimas su Kinija šiuo klausimu, daro tai įmanoma :) aš jums dar gyvo sapno forume rašiau, kad Putinas nėra blogas žmogus, tik jam reikia pasiųlyti geras mintis :) šviesias :) o apie Lietuvos buvimą rytų ir vakarų bloke vienu metu irgi rašiau :) dabar - tai pildosi :) už Vaitkų labai gerai kas balsavote: Vaitkus, rytai, glaudesnis bendradarbiavimas su Euroazija ir Euroazijos sąvoka, gal netgi išliekant vakarų bloke, bet jungiantis prie rytų tuo pačiu metu - taip, tai mano globalizmo sąvoka: nebūtinai priklausymas vienai grupei, bet buvimas tokiu globaliu, kad galiu būti ir su vakariečiais ir su rusais :) va taip :) ir jums to paties linkiu, gerbiami skaitytojai :) pajauskite tai: Lietuva - buferinė zona ir centras tarp rytų ir vakarų kartu su Latvija ir Estija - tokios trys sąjunginės valstybės, su laisvu judėjimu, ekonomika, ir - taikoje, gamtoje, kvepiančiuose saulėtekiuose ir saulėlydžiuose, vasaromis, visada :) "aš atgulsiu, tu pareisi, bus raudoni, vakarai," ;)  :) šitas svarbus momentas ką jie dabar pasakė ir susitarė :) pamatysit, jei taip darys - bus gerai, nereikės karo.

violetpink1

Gegužei einant į antrą pusę, o tiksliau, jau einant antrąja puse: prisimenu vieną ypatingą žiemos dieną, gal net ne vieną žiemos dieną, o daugiau dienų;
buvo daug sniego;
buvo rytas;
kartais, pro debesis pasirodydavo Saulė.

violetpink1

Paaiškinti, kuo ypatingos buvo tos žiemos paros - nėra paprasta;
tai susiję kažkas su išmintimi;
su aukštesniu žinojimu;
su aukštesniuoju jautimu.

violetpink1

Tai kažkaip susiję su vasaromis kai džiūsta žolė ir stagarai miškuose.
Taip, aš kalbu apie tą patį laiką, kuris būna skirtingu metų laiku.
Būna vasarą, toje sausoje laukymėje viduryj miško, o būna žiemą, kai daug sniego.

violetpink1

Yra labai svarbu atlikti tikslias transformacijas prieš šitą dalyką.
Einant laikui, būna laiko perskaičiavimai, egzistenciniai.
Būtent tuo metu ir užsiskaito tiksliosios transformacijos.

violetpink1

Pradėti galima bet kada.

violetpink1

Tai reikalauja atsirišimo nuo kai kurių dalykų.
O kai kuriuos reikia atlikti būtent tiksliai.
Tiksliai atliktos transformacijos duoda tikslų erdvėlaikį.

Aukštyn