ponaitis production

Pradėjo ponaitis, sausio 31, 2013, 15:12:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ponaitis

taigi čia kelsiu savo pišinukus,blogus(jei pavyks) :D
Mano pišinukai kurti mano kurtu stiliumi(tikuosi kad aš išradėjas:D )
jie nedideli,paprasti,bet vis dėlto.

Master

Visai nieko, meno esmė ir yra, kad nieko nėra negalimo, nieko nėra negražaus.
O šeip patiko,nors  1- gan suglumino, žiūrėjau visaip kaip, nu namo stogas ir viskas :).. Tai toks nebaigtas pasirodė.

ponaitis

pirma kurdamas galvojau apie iliuminati :D

Iron Tara

Arba kruopštumo ponaičiui trūksta, arba čia tokia idėja..? :D

la.benas

Piešk su tušinuku, gražiau bus  ::)

Marius

Kokia viso ''to'' esmė ir prasmė? na ka tu tai piešdamas norėjai pasakyt ,ar parodyt?ką reiškia tie piešiniai?

Master

Užstosiu žmogų,
Meno esmė ir yra, kad esmė neaiški. Gal tie piešiniai prasmės neturi, (o tai irgi yra gan orginalu), gal simbolizuoja vidine savijauta, loginį šėlsmą žmoguje (pasukit galvas :D.)Smagu, kai kažkoks dalykas sukelia tūkstantį minčių. Beje, kas apibrėžė žodį piešinys? Ir kas aplamai nustatė jo sandaros taisykles ?(Ir jeigu buvo toks žmogus, gal jis klydo). ;)

ponaitis

Pone benai,stengiuosi piešti tik su tušinuku.Prasmė jog prasmės nėra-tiesiog kad butu malonu žėt(ir lieptu jus mastyti kokia vis dėlto esmė).O jie gimsta per "idomias" pamokas ;)

ponaitis

Kadangi gera nuotaika(pirma karta gyvenima žaisdamas bilijarda su draugu laimėjau 4-1 :) )tai pasidalinsiu paskutineis 2 labiau vykuseis :)


ponaitis

Neturėjau ką veikti-

Master

Patinka man piešinių tematika ir keliamos idėjos :)
Kažkuo labai anomališkos.. Tad keliu nykštį į viršų (y)
Norš šiaip pastebėjau, kad daugelis besilankančių anomalijoje ir į savo kūrybą įtraukia "tokius" dalykus (nežinau kaip tai būtų galima pavadinti) :D .... anyway, darbai turi savo "aurą" :)

nereikalinga

aš kalbėdama telefonu,nejučiom pačiupusi pieštuką ar tušinį su bet kokiu lapu braukau (piešiu) tokias formas  :P

Liksiubevardo

Pas mane istorijos sasiuvinys pilnas kazko panasaus :D

ponaitis

#13
spalio 07, 2013, 19:13:26 Redagavimas: spalio 07, 2013, 19:56:00 by ponaitis
Citata iš: nereikalinga  spalio 07, 2013, 17:32:27
aš kalbėdama telefonu,nejučiom pačiupusi pieštuką ar tušinį su bet kokiu lapu braukau (piešiu) tokias formas  :P

Nepykit didieji picaso įpėdiniai,piešiau dėl savęs,ir minties kurią noriu išreikšti.
Citata iš: Liksiubevardo  spalio 07, 2013, 18:13:21
Pas mane istorijos sasiuvinys pilnas kazko panasaus :D

gal kada nors įkelsiu savo lietuviu sąsvinio gala,pamatysi kas per nesąmonės nupieštos :D

nereikalinga

šaunuolis ,piešk į sveikatą :)

Aukštyn