Rekordiniai karščiai glemžiasi žmonių gyvybes

Pradėjo Benamis, liepos 08, 2012, 15:22:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Rekordinė karščio banga JAV valstijose pasiglemžė mažiausiai 42 žmonių gyvybes, skelbia BBC.

Penktadienį ir šeštadienį rekordinė oro temperatūra sumažėjo. Tikėtina, kad po karščių gali kilti audros. Šimtai tūkstančių Vakarų Virdžinijos, Virdžinijos, Ohajo, Naujojo Džersio, Merilendo ir Indianos valstijų gyventojai vis dar yra be elektros po audrų, vykusių prieš savaitę.



Žiniasklaidos pranešimais, dauguma aukų - vyresnio amžiaus žmonės, kurių namuose nebuvo oro kondicionavimo sistemų.

Čikagoje karštis nusinešė dešimt gyvybių, o rytinėse Virdžinijos ir Merilendo valstijose žuvo po dešimt žmonių, dar po tris - Viskonsine, Ohajuje ir Pensilvanijoje, du - Tenesyje.

Indianos valstijoje neišgyveno keturių mėnesių mergaitė, palikta ilgesniam laikui automobilyje šalia namų.

Šeštadienį oro temperatūra Vašingtone siekė 41 laipsnį karščio. Misūrio valstijos Sent Luiso mieste užfiksuota 46 laipsnių temperatūra.

ELTA

Beelzebub

Nežinau kaip žmonės gali ištverti tą karštį. Man užtenka 30 laipsnių ir jau neturiu kur dėtis. :-\

Asasinas

Man tai kažkaip nieko. Pripratęs jau, nes pas mane kambary visąlaik karšta, tai neerzina tas karštis pernelyg.

paragraf 78

gerai jums, aš tai jau prie +20 nežinau kur dėtis.
galėtų būti amžina žiema, taip gerai būtų

Benamis

Man tai +15 maks. +20 pats tas. Jeigu daugiau - as vaiksciojantis lavonas.

paragraf 78

man idealu -10C
žinoma su galimybe anksčiau ar vėliau patekti į šiltą gryčią
kartą pamenu prie -17 miegojau lapainėje vasariniame miegmaišyje, tai galvojau nustipsiu :D

V

O, kažkas žaidžia su HAARP klimato ginklu. ;D

Teroras

Citata iš: V  liepos 08, 2012, 16:32:53
O, kažkas žaidžia su HAARP klimato ginklu. ;D


Juokai, juokais... Bet kas zino? :o :)

As tai irgi istverti negaliu tokiu dienu... Tiesiog apatiskas viskam. Neini i dusa, nusiprausi, grizti i kambari, o tu jau visas slapias ;D

.L.U.T.H.O.R.

Nespėja adaptuotis žmonės, kai užpuola iškart tokie karščiai O.O Man tai toks oras kaip tik, aš šilumamėgė būtybė ;D Tik tiesioginių saulės spindulių nemėgstu :D

RoxiO

As irgi gyvas lavonas. Dar i baseina nueinu kas kelias dienas, tai ten kaip rojus.

martyr

ea.. kodėl mum karšta būna nuo 25c ,kai kūne 36,6 ? vidui gal mažiau šilumos kokių jutiklių nei išorėj?

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: martyr  liepos 09, 2012, 00:05:22
ea.. kodėl mum karšta būna nuo 25c ,kai kūne 36,6 ? vidui gal mažiau šilumos kokių jutiklių nei išorėj?


Tiesiog mūsų kūnas visą laiką generuoja šilumą ir ją išspinduliuoja per odą. Ir kuo didesnis skirtumas tarp kūno temperatūros ir lauko temperatūros tuo lengviau šilumą atiduoti. Todėl nejauti to karščio. Kai lauko temperatūra auga, šilumą sunkiau atiduoti, todėl pradedi prakaituoti, kad atvėsintum odą. Kartu ir pradedi jausti savo karštį :D O šiaip jo, viduj šilumos receptorių kaip ir nėra arba jų mažai visai (na čia biologų klaust reikia. Tu nejauti, net tų savo 36,6 laipsnių :D

Asasinas

Citata iš: paragraf 78  liepos 08, 2012, 16:09:18
man idealu -10C
žinoma su galimybe anksčiau ar vėliau patekti į šiltą gryčią
kartą pamenu prie -17 miegojau lapainėje vasariniame miegmaišyje, tai galvojau nustipsiu :D


Dėl manęs tai galėtų visą laiką būt vasara. Man koks +20C būtų pats tas.

Beelzebub

Citata iš: paragraf 78  liepos 08, 2012, 15:56:47
galėtų būti amžina žiema, taip gerai būtų


Pilnai sutinku. :D Man lengviau ištverti didelį šaltį, negu didelį karštį. Bet pastebėjau visiems kitiems atvirkščiai.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  liepos 09, 2012, 11:44:57
Pilnai sutinku. :D Man lengviau ištverti didelį šaltį, negu didelį karštį. Bet pastebėjau visiems kitiems atvirkščiai.


Ne visiems :D

Aukštyn