Ka noretum nuveikt pries pasaulio pabaiga?

Pradėjo Benamis, birželio 17, 2012, 18:27:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: Beelzebub  birželio 19, 2012, 14:18:27
Bet šiaip manau tektų gelbėt savo kailį, nes turbūt prasidėtų masinė psichozė, bankų ir parduotuvių apiplėšinėjimas ir pan., konfliktai tarp žmonių, gal net žudymai, nes visi gi pradėtų gyventi lyg paskutinę dieną ir vartoti narkotikus ir t.t.


Citata iš: Benamis  birželio 17, 2012, 18:27:04
Jeigu Jus vienintelis suzinotumete, kad pasaulio pabaiga tikrai ivyks


;D

Beelzebub

Citata iš: Benamis  birželio 17, 2012, 18:27:04
Jeigu Jus vienintelis suzinotumete, kad pasaulio pabaiga tikrai ivyks


Oi, atsiprašau. ::) Na tada turbūt tiesiog iššvaistyčiau pinigus visus, gal dar ir + paskolą pasiimčiau. O tada manau pasistengčiau aplankyti kuo daugiau šalių, kurios man patinka, kuo daugiau įdomių pasaulio vietų. Į kokį Disneyland nuvažiuočiau iš neturėjimo ką veikt. :D Įdomu būtų visokias apleistas pasaulio vietas pamatyti, kuriose galbūt vaidenasi, garsius apleistus namus, viešbučius ir pan. Tokie dalykai kaip parašiutai ir panašūs ekstremalūs dalykai tai nelabai domina.  ;D Ir šiaip, tiesiog turbūt galėčiau elgtis daug laisviau negu įprastame gyvenime, nes nereikėtų galvoti apie pasekmes.

OKULTISTE

... o vis tiek tektų numirti anksčiau, negu ta pasaulio pabaiga ateitų... Cha cha cha...

Samdomas Žudikas

Pasiimciau paskola, nusipirkciau Downhill'a ir nusokciau nuo skardzio

Daividas

Turbūt daryčiau kaip coliukė.
Tik aš pasimčiau paskolą kokią proa milijonų ir keliaučiau po pasauly su draugais, mylimais žmonėm ir artimaisiais :)

zaitzait123

Aš įgyvendinčiau savo visas svajones , ir visą laiką leisčiau su man brangiais asmenim .:>

BloodyMary

Norėčiau pabūti geram rock koncerte, o po to būti su šeima.

OKULTISTE

Iš tikro norėčiau kuo grynesnio Susitaikinimo ir Eucharistijos...

Teroras

Istaskyciau i visas puses visus savo indelius kuriuos esu pasidejes i bankus ;D

Aukštyn