Įspėjimas

Pradėjo Evaldas666, lapkričio 24, 2013, 16:39:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Evaldas666

Mano vardu  "Evaldas66" kažkas šitame forume rašinėja .

Aš "Evaldas66" ir "nohobo" esame "Meškos ausies adminai . Forumas kol kas neveikia . Perspėju šio forumo admina , kad šitame forume rašo  ne tas asmuo . Prašau blokuoti . Smulkesne informaciją ir įrodimus galiu pateikt skype , .Mano skype  "bonemas "

Benamis

#1
lapkričio 24, 2013, 16:47:37 Redagavimas: lapkričio 24, 2013, 16:49:46 by Benamis
Tai sis asmuo: http://anomalija.lt/forum/index.php?action=profile;u=1195 - nera buvusio forumo "Meskos Ausyje" adminas?

Siulau rasyti privacia zinute paragrafui: http://anomalija.lt/forum/index.php?action=profile;u=2 arba cia: http://anomalija.lt/susisiek-su-mumis/

P.S. Rasymo stilius tai labai panasus ir tavo ir to kito Evaldo (kalbu apie taskus, kablelius ir t.t.).

Evaldas6666

Citata iš: Evaldas666  lapkričio 24, 2013, 16:39:56
Mano vardu  "Evaldas66" kažkas šitame forume rašinėja .

Aš "Evaldas66" ir "nohobo" esame "Meškos ausies adminai . Forumas kol kas neveikia . Perspėju šio forumo admina , kad šitame forume rašo  ne tas asmuo . Prašau blokuoti . Smulkesne informaciją ir įrodimus galiu pateikt skype , .Mano skype  "bonemas "
Aš "Evaldas66". Tai mano vardu  "Evaldas66" kažkas šitame forume rašinėja . Kiek pastebėjęs visą laiką kažkas panašaus būna . "Meškos ausis" neveiks niekada , finansinės problemos , neklaidinkit žmonių . Viskas ,taškas . Su jumis atsisveikinu. Jei ką , žinot kur rast mus, VISO GERIAUSIO .

Benamis

Cia tokia "nematoma" reklama bandot "Meskos Ausyje" forumui prasukti, ar kaip?

Evaldas666

Ne , čia ne reklama . Kadangi forumas bus dar griežčiau kontroliuojamas. Ir nariu skaičiaus tikrais nesivaikys. Dar vienas : tikras Evaldas turi žinot su kuo Vilniuje paskutinį kartą buvom susitikę   :D  tai buvo dauguma svetainių - forumų adminai ir dar kitų . Kur mes visi tikrai nekonkuruojam tarp svetainių , su mielu noru įdėsiu visų forumų apie nso  linkus . Čia ne komercija ar panašiai .  P\

P.S. Mačiau čia gana senų pažįstamų , o jie tikrai žino kur aš dabar esu ,o jai nežino gali paklaust skype manęs ir parašyt adminui šalį kur esu , o adminas turi matyt ip adresą . Įrodymų dar pateiksiu .

nereikalinga

Čia gal ateiviai ? :D

Evaldas666

Pasiskaitinėjau , čia rašo toks gabrielius . Jis mane asmeniškai yra matęs  ir žino kas aš .Visą mūsų kompanija nevardinsiu kas buvom susitikę.Jis turėtu prisiminti.  Savo tapatybę galiu jam įrodyt per fb .Manau reik su juo susisiekti .

Benamis

Tai paragrafas ir yra Gabrielius, jeigu kalbi apie E. Klimenka.

paragraf 78

Aš jau nusiunčiau savo kontaktus į skype. Šį vakarą prisijunk ir mes pakalbėsime :) Tame susitikime buvo du Gabrieliai :)

Evaldas66

#9
lapkričio 25, 2013, 21:42:35 Redagavimas: lapkričio 25, 2013, 21:47:09 by Evaldas66
Ko iš manes nori šitas keistas žmogus? Mano vardas ir gimimo metai : Evaldas 1966 . Todėl ir pasivadinau Evaldu66 , tegul įrodo kad šitas vardas jo užpatentuotas , nesamonė , kabinasi prie žmogaus , net internete nesi apsaugotas nuo banditų .
Aš niekur nerašiau kad esu kažkokios Medvedevo ausies adminas , suraskit kur rašiau , ko jis iš manes nori tas Evil666?

.L.U.T.H.O.R.

Skyryba tai identiška :D

nereikalinga

Vienas ir tas pats :D bando pamistifikuoti :)

paragraf 78

Citata iš: Evaldas66  lapkričio 25, 2013, 21:42:35
Ko iš manes nori šitas keistas žmogus?


Na kaip ten bebūtų, aš tai pagalvojau, kad čia rašo Meškos ausies administratorius.
Dabar galvoju kaip čia padaryti

Benamis

Jeigu is matymo pazisti, tai tegul tau per FB paraso ir irodo savo tapatybe (nurodys kas tikras Evaldas, o kas apsisaukelis).

ponaitis

Įdomiausia būtų jeigu nei vienas tikras nebūtų  :)

Aukštyn