Pasulio elito prognozės 2017 metams

Pradėjo Vytautas, vasario 09, 2017, 20:09:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Besidomintis

Berods Vytautas minėjo apie įdomius įvykius birželio pradžiai.

Vytautas

Citata iš: Besidomintis  gegužės 27, 2017, 17:48:29Ar čia kalba eina apie birželio mėnesį?
Po Tėvo dienos arba bus kažkas įdomaus ir keisto arba ne. :) Pačiam sau įdomu. :) Na o kas tai jei vyks pamatysit. :)

Linas Esu

Citata iš: Vytautas  gegužės 27, 2017, 20:57:00Po Tėvo dienos arba bus kažkas įdomaus ir keisto arba ne. :) Pačiam sau įdomu. :) Na o kas tai jei vyks pamatysit. :)

O jeigu nevyks ? :D

Vytautas

Citata iš: Linas Esu  gegužės 27, 2017, 22:12:51O jeigu nevyks ? :D
Kaip įprasta liksiu melagis. :) Ir ramiausiai šienausiu savo pievas kaip šienavęs ir kasdien nuobodžiai eisiu į darbą. Jokia problema. Aišku būtų gaila. Nuobodoka čia be veiksmo. :) Bet ką padarysi. Patempsim gumą.  :)

SPACE


According to the World Heritage Encyclopedia, the queens of Italy, Belgium and Spain, grand duchesses of Luxembourg, and princesses of the House of Savoy have historically been allowed to exercise the privilège du blanc at the Vatican.

le privilège du blanc - teisė vilkėti baltai.

Grybauskaitė, kiek žinau netikinti, ateistė ir be to ne karalienė, todėl užtenka paprasto etiketo. Paskutiniu metu Vatikane taisyklės kiek atlaisvintos.

daugiau info



Linas Esu

Citata iš: Vytautas  gegužės 27, 2017, 22:39:22Kaip įprasta liksiu melagis. :) Ir ramiausiai šienausiu savo pievas kaip šienavęs ir kasdien nuobodžiai eisiu į darbą. Jokia problema. Aišku būtų gaila. Nuobodoka čia be veiksmo. :) Bet ką padarysi. Patempsim gumą.  :)

Tai jeigu suklysite nieko tokio ? :D kaip su 2012 ? :D

elteide

Citata iš: Vytautas  gegužės 27, 2017, 22:39:22Kaip įprasta liksiu melagis. :) Ir ramiausiai šienausiu savo pievas kaip šienavęs ir kasdien nuobodžiai eisiu į darbą. Jokia problema. Aišku būtų gaila. Nuobodoka čia be veiksmo. :) Bet ką padarysi. Patempsim gumą.  :)

netempkit gumos, atraskit daugiau džiaugsmo iš gyvenimo, iš proceso iš to ką veikiat ir dar ką šalia sugalvokit veikt pvz. joga, tapymas , juk gyvenat gamtoj , sporto kl  ir nereiks tempti, laukti ..
kaip jūsų šeima reaguoja į  švytuoklę ir jos teikiamą info?:)

SPACE

Šeimos nariai pasibaisėję liepė štangą kieme kilnoti

Vytautas

#38
gegužės 28, 2017, 16:01:36 Redagavimas: gegužės 28, 2017, 16:03:13 by Vytautas
Citata iš: elteide  gegužės 28, 2017, 12:08:18netempkit gumos
Tikrai nenuobodžiauju ir jokia depresija nekankina. :) Kasdienių darbų tiek kad keliems gyvenimas į priekį užtektų. :) Kažko papildomo tikrai nereikia. Na o namiškiams švytuoklė visiškai vienodai rodo. Kiekvienas užsiima kuo jam patinka. Aš jiems ateities neburiu kaip kokiam būrimo salone tai ir problemos nėra. :)

Citata iš: SPACE  gegužės 28, 2017, 15:50:23Šeimos nariai pasibaisėję liepė štangą kieme kilnoti
Neatspėjai :). Šiam momentui 2 miškavežius malkų pjaunu. Žymiai prasmingiau. :) Jau vieną beveik supjoviau. :) Rezultate kokias 3 žiemas bus šilta. :) O dabar po darbo labai gerai miegasi.

Andreliooo

Citata iš: Vytautas  gegužės 27, 2017, 22:39:22Kaip įprasta liksiu melagis. :) Ir ramiausiai šienausiu savo pievas kaip šienavęs ir kasdien nuobodžiai eisiu į darbą. Jokia problema. Aišku būtų gaila. Nuobodoka čia be veiksmo. :) Bet ką padarysi. Patempsim gumą.  :)

Kas čia birželį turi įvykti?

Vytautas

Citata iš: Andreliooo  gegužės 28, 2017, 19:10:16Kas čia birželį turi įvykti?
Savaičiukę luktelėk. Jei kažkas bus tikrai matysis. :) Kitu atveju čia tuščiai kalbėjau ir kažko tikėjausi. :)

Andreliooo

Citata iš: Vytautas  gegužės 28, 2017, 20:21:41Savaičiukę luktelėk. Jei kažkas bus tikrai matysis. :) Kitu atveju čia tuščiai kalbėjau ir kažko tikėjausi. :)

Opapa man patinka paslaptys :D


elteide

Citata iš: Vytautas  gegužės 28, 2017, 16:01:36Na o namiškiams švytuoklė visiškai vienodai rodo. Kiekvienas užsiima kuo jam patinka. Aš jiems ateities neburiu kaip kokiam būrimo salone tai ir problemos nėra. :)


ar žmona ar vaikai labiau palaiko, tiki?
...na lauksim birželio...gražus vasaros mėnuo :)

Aukštyn