Spiritizmo patirtis

Pradėjo BloodyMary, kovo 03, 2012, 13:36:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

BloodyMary

Visai neseniai męs pradėjome atlikinėti spiritizmo seansus. Mums pavyko, bet su mumis kalbasi labai keistai. Kažkokio pokalbio nuotrupos. Azazelis. Liuciferis. Antikristus. Kas tai? Ar galite mums padėti ir patarti?
Štai dvasios, kuri pasivadino Azazeliu (vienu iš keturių velnių vardu) pokalbį arba, kaip męs manome, pokalbio nuotrupas.
Štai pirmasis jos pasakojimas:
"Įkalintas mano noru motinos vaikas. Maldauk atleidimo kol dar gyvas. Tu gyvas, o aš ne. Tu kaltas, o aš ne. Tu mušei, o aš ne. Tu važiavai, tu žudei, o aš ne. Važiavai ant mūsų ir nužudei mus. Męs tau neatleisim. Tu degsi pragare ir mus minėsi. Vau mano kipas baigiasi (šitos vietos nesupratome) sudiev labanaktis ate aš žinau ko tu nori. Ieškai mus, kodėl nori mus nuskriausti?"
Męs paklausėme apie ką jis kalba, o jis atsakė "Apie Liuciferį" ir tada vėl pradėjo pasakoti tą keistą istoriją:
"Mano brolis tavęs nemėgsta. Lauk atpildo. Ate man laikas. Nenoriu jūsų nuskriausti nenoriu jūsų nuskriausti. Motina žino mano kėslus"
Po poros minučių:
"Tu degsi pragare ir jūs. Aš jūsų žmones nekenčiu."
O šiandien vėl pratęsėme ir štai ką išgirdome:
"Kodėl tu žadėjai man gyvenimą? Antikristus baigė savo kelionę. Aš laikiau jį savo draugu."
Taip pat jis sakė, kad tie keisti ūžesiai girdimi iš žemės yra iš pragaro. Jie ruošiasi kažkokiai kovai su Liuciferiu ir sakė, kad nuo tos kovos bus pasaulio pabaiga (whatever that means).
Štai tas straipsnis apie tuos keistus garsus:
http://anomalija.lt/2012/01/keisti-uzesiai-zemeje-dar-viena-pasaulio-pabaigos-pranasyste/
Taigi padėkite mums. Kas tai galėtų būti ir ką tai reiškia?

Benamis

Idomus pasakojimas. Nezinau kiek cia tiesos, taciau rasysiu taip lyg tikeciau.

Spiritizma atliekate per ta vadinamaja "dvasiu lenta"?

Nuo ko prasidejo pirmasis pasakojimas? Jus uzdavete konkretu klausima ar cia siaip dvasia pradejo monologa?

Specialiai kvieciate velnius ar tiesiog tik jie atsilepia o ne pvz. kiti jusu artimi mire zmones?

BloodyMary

Męs viską darėme paprasčiausiu būdu: ant popieriaus nusipiešėme veidą su raidėmis, skaičiais ir atsakymais taip ir ne.
Męs tiesiog norėjome tai išbandyti kaip tai veikia. Nemanėm kad taip nutiks. Pradėjome visai nekaltai su klausimais "koks tavo vardas" "ar tu bloga", o po to ir prasidėjo tas pasakojimas. Be to, po jo istorijos adata buvo karšta :S

TinSoldier

:D davai, nufilmuokit

BloodyMary

Citata iš: TinSoldier  kovo 03, 2012, 13:45:08
:D davai, nufilmuokit

Na jau ne žmogau  :D nori, kad visą gyvenimą praleistume tarp baltų sienų?  ;D

Benamis

Kiek kartu jau tai daret?

"Jie ruošiasi kažkokiai kovai su Liuciferiu ir sakė, kad nuo tos kovos bus pasaulio pabaiga"

- Kas tie jie? :-\

TinSoldier

Citata iš: BloodyMary  kovo 03, 2012, 13:47:42
Citata iš: TinSoldier  kovo 03, 2012, 13:45:08
:D davai, nufilmuokit

Na jau ne žmogau  :D nori, kad visą gyvenimą praleistume tarp baltų sienų?  ;D


???
Tarp baltų sienų sodina už nesveiką protą, o ne už savo žodžių patvirtinimą. Nebūtina save rodyt. Tik lentą ir rankas.

BloodyMary

Benamis:; Tai darėm jau porą kartų, o jis kalbėjo apie save ir visus kitus pragaro gyvius.
TinSoldier:; ne lentą, o paprasta popieriaus lapą ;D

TinSoldier

Citata iš: BloodyMary  kovo 03, 2012, 13:52:01
Benamis:; Tai darėm jau porą kartų, o jis kalbėjo apie save ir visus kitus pragaro gyvius.
TinSoldier:; ne lentą, o paprasta popieriaus lapą ;D


Ne tame esmė :) Na, tai ar nenorit nufilmuoti? :) Juk su liuciferiais jau bendraujat, bet kuriuo atveju jums kapiec. Tai bent nufilmuokit savo paskutinius gyvenimo įvykius :))

BloodyMary

Citata iš: TinSoldier  kovo 03, 2012, 13:55:23
Citata iš: BloodyMary  kovo 03, 2012, 13:52:01
Benamis:; Tai darėm jau porą kartų, o jis kalbėjo apie save ir visus kitus pragaro gyvius.
TinSoldier:; ne lentą, o paprasta popieriaus lapą ;D


Ne tame esmė :) Na, tai ar nenorit nufilmuoti? :) Juk su liuciferiais jau bendraujat, bet kuriuo atveju jums kapiec. Tai bent nufilmuokit savo paskutinius gyvenimo įvykius :))

Ačiū už paguodą  ;D

Benamis

Taip iseina, kad gyviai ruosiasi pulti Luciferi? ;D Jeigu jiems tai iseis, tada puiku ;D Pragaro nebus. Galesime drasiai daryti nuodemes ir po mirties nepapulsime i pragara :D

"Važiavai ant mūsų ir nužudei mus. Męs tau neatleisim." - cia kaip suprantu jis i jus krepesi?

Kartais niekas is jusu nebuvo kokios nors avarijos kaltininkas kurioje mire zmones? :-\

Kodel issisukineji nuo TinSoldierio klausimo/prasymo?

BloodyMary

Chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bandėm įrašinėti garsus, bet jam tai nepatiko (pats sakė) :P
Ir ne, męs nebuvome jokioje autoavarijoje, todėl ir prašome pagalbos dėl šito keisto pokalbio

Benamis

O gal kuris nors is tavo draugu buvo avarijos kaltininkas taciau tu to nezinai ir buvo kreiptasi butent i ta viena asmeni? Tikrai esi isitikinusi, kad tavo draugai neturi gyvenimo paslapciu?

Kiek tau metu neklausiu, taciau noreciau bent jau suzinoti koks jusu amziaus vidurkis? +/-

BloodyMary

Mano draugės/draugai net vairuoti nemoka, o mums yra 16-17 metų :p

Benamis

Aisku. Dar i viena klausima neatsakei: Specialiai kvieciate velnius ar tiesiog tik jie atsilepia o ne pvz. kiti jusu artimi mire zmones?

Aukštyn