Astralinė kelionė

Pradėjo Kamikaze, rugsėjo 23, 2021, 02:42:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Kamikaze

Mirus vaikinui labai pradėjau domėtis astralinėmis kelionėmis, kažkodėl šventai tikėjau, kad tai padės man dar karta susitikti su juo.. Pradėjau medituoti, kad išmokčiau pilnai atsipalaiduoti ir išmokti ištuštinti mintis, kadangi visada buvau labai impulsyvi ir svajoklė mergina kurios mintis visados buvo užkištos įvairiausiu š. Meditavau gerus 2-3 mėnesius. Skaičiau įvairius straipsnius apie astralą ir kaip tinkamai jam pasiruošti, daug kartu bandžiau jį atlikti gulėdama kol galiausiai radau patarimą, kad geriau tai atlikinėti atsisėdus. Pirmi pora kartu atsisėdus taip pat buvo nesėkmingi, kol viena naktį sėdėjau užsimerkus, atrodė galva pirma kartą gyvenime tokia tuščia, aplink tamsa ir lyg staigus kritimo jausmas.. atsimerkiu.. aš sėdžiu fotelyje, supratau, kad man vėl nepavyko ir nusprendžiau atsikelt ir eit gult, bet atsikėlus nuo fotelio pasijaučiau lyg neegzistuotų gravitacija, atsisukus pamačiau save fotelyje tai buvo tokia laimė ir baimė vienu metu, kad viskas tiesiog dingo ir atsibudau fotelyje, tai tikrai nepakartojamas jausmas, bet po to karto yra kažkokia baimė ir aš nežinau kaip jos atsikratyti, galbūt ji dėl to, nes tai visiškai tikra ir nesuvokiama man. Kaip atsikratyt tos baimės ir patirt tai dar kartą?

Aukštyn