Ar iššoktum pro langą iš 9 aukšto?

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., liepos 27, 2012, 22:31:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Tikriausiai keistai atrodo pavadinimas. Tuoj viską paaiškinsiu. Man pačiam atrodo ir nėra sunku įsivaizduoti, kad galėčiau padaryti bet ką, kad ir va galėčiau iššokti pro langą iš 9 aukšto, tiesiog prieiti prie atidaro lango ir stryktelėti, bet protas sulaiko, sako "užsimuši". O kaip jums atrodo, galėtumėt? Arba paimti peilį ir išpjauti visą bendrabutį. (Nesijaudinkit aš neapsėstas, tikiuosi ;D Balsų irgi negirdžiu, niekas man to nekartoja :D) Racionalus protas vėl sulaiko. Tikriausiai tikčiau būti samdomu žudiku ;D Ką jūs manote apie savo galimybes ar kada nors pagalvojate kam ryštumėtės ir kam ne? :)

Benamis

Blem Seseli... Na ir mintys pas tave... ;D :D

.L.U.T.H.O.R.

Šiandien tik jas prisiminiau, buvo kažkur nugrimzdę :D Tikriausiai mažai užsiėmęs buvau. Bet esmė išlieka. Taigi kam jūs ryštumėtės? :)

omcikas

nezinau, ar cia i tema ,bet kai buvau vaikas visad stengdavausi eidamas tiltu eiti kuo toliau nuo tureklu.. budavo toks keistas jausmas lyg imsiu ir perlipes nusoksiu jei per arti busiu..  ;D dar ir dabar budamas kazkur aukstai stengiuos buti kuo toliau nuo tureklu..  ;D

martyr

man mintys sako daryk tą,aną,taip,kitaip ,o protas sulaiko,nes lazda turi 2 galus, pasekmių nesinori blogų..

Asasinas

Neteisėto pasikesinimo metu - taip, galėčiau nužudyti žmogų. Va pavyzdžiui gyvūno negalėčiau, man būtų gaila.

OKULTISTE

Aš jau geriau gyvūną, o ne žmongų žudyčiau... Va ją tik uodą nutrėškiau...

RoxiO

Man būna einant aukštai kur nors norisi prieiti prie krašto ir nušokti. Lyg apsėstas būčiau. :D

Linas

Citata iš: Asasinas  liepos 27, 2012, 23:58:46
Neteisėto pasikesinimo metu - taip, galėčiau nužudyti žmogų. Va pavyzdžiui gyvūno negalėčiau, man būtų gaila.

Tas pats ir man :D

Asasinas

Citata iš: Linas  liepos 28, 2012, 20:47:02
Citata iš: Asasinas  liepos 27, 2012, 23:58:46
Neteisėto pasikesinimo metu - taip, galėčiau nužudyti žmogų. Va pavyzdžiui gyvūno negalėčiau, man būtų gaila.

Tas pats ir man :D


Heh, turiu bendrabeprotį... :D

Bildukas

 ???Vaikai , minkit greiciau is Lietuvos  i sauletas salis - tai viskas ka Jums galiu pasakyti. Beje, visokios idiotiskos mintys aplankydavo ir mane jaunysteje , kol Lietuvoj gyvenau. Kazkokios liudnos , baisios ir depresiskos mintys , buvo pastovios mano palydoves , toje Dievo apleistoj saly (kaip nebutu keista , myliu ir gerbiu savo gimta sali , bet niekada nenoreciau ten sugrizti). Kai tik emigravau - vualia , po poros metu , saulutes sviesoje atsigavau ir atgimiau ir siela ir kunu. Prisimenu savo kazkokias maniakiskas mintis ne tik atimti sau givybe , bet ir kitiems :o....Po viskam , esu kazkur skaites , kad saules sviesos trukumas sukelia ivairias depresijos formas. Gal todel Lietuvoje gyvena tiek daug ivairiom depresijom serganciu zmoniu , jau nebegyvena tukstanciai savizudziu (ju tarpe net gi vaiku) ir jaunimui kyla visokiu negeru minciu ?....Is kur man zinoti ? Depresuojanciu zmogzudziu egzistuoja visur , visuose socialiniuose ir geografiniuose sluoksniuose. Man visos durnos mintys isgaravo , kai emigravau i sauletesnes salis.Ko ir jums linkiu , depresiakai. :) ;)

.L.U.T.H.O.R.

Prajuokinai, Bilduk.  ;D ;D ;D

Beelzebub

Citata iš: Šešėlis  liepos 27, 2012, 22:31:31
Tikriausiai keistai atrodo pavadinimas. Tuoj viską paaiškinsiu. Man pačiam atrodo ir nėra sunku įsivaizduoti, kad galėčiau padaryti bet ką, kad ir va galėčiau iššokti pro langą iš 9 aukšto, tiesiog prieiti prie atidaro lango ir stryktelėti, bet protas sulaiko, sako "užsimuši". O kaip jums atrodo, galėtumėt? Arba paimti peilį ir išpjauti visą bendrabutį. (Nesijaudinkit aš neapsėstas, tikiuosi ;D Balsų irgi negirdžiu, niekas man to nekartoja :D) Racionalus protas vėl sulaiko. Tikriausiai tikčiau būti samdomu žudiku ;D Ką jūs manote apie savo galimybes ar kada nors pagalvojate kam ryštumėtės ir kam ne? :)


Nežinau, ar čia tai apie ką galvoju, bet tu kalbi apie tokius kaip ir nevaldomus impulsus? Nežinau kaip kitaip pavadinti. :D

Jei taip, tai man būna labai dažnai. Pvz pjaustau daržoves ir staiga šauna mintis:
-omg, o jeigu aš dabar nusipjaučiau pirštą?
-neee, nesąmonė, aš juk niekada taip nepadaryčiau :D
-but seriously, aš galiu nusipjaut pirštą dabar pat, būtų p***ec.
-ne ne, tikrai taip nedarysiu.

Po to praeina tos mintys lyg niekur nieko. Man tai taip dažnai būna, pvz stoviu balkone ir staiga šauna mintis:
-o jeigu iššoksiu pro balkoną dabar?
-ne ne, aš taip nepadarysiu juk, tik pagalvojau
-bet juk galėčiau tiesiog imti ir iššokti, nu ir?
- NE, ne, rimtai nu, negalima :D

Ypač dažnai būna per pamokas, kai liepia skaityt garsiai, kad tiesiog nebegaliu suvaldyt minčių, pradeda į galvą lyst visokios nesąmonės, pvz norisi nusikeikt beskaitant ir kažkoks vidinis balsas vis kartoja, liepia tiesiog sakyt tuos keiksmažodžius čia pat ir dabar, bet aš juk negaliu, nes skaitau prieš krūvą žmonių ir mokytojai girdint, ir pasidaro taip sunku valdytis, kad skaitau automatiškai, net negirdžiu ką skaitau, nes tuo pat metu visos tos mintys galvoj sukasi.. :-[

Dar būna pvz, kad stoviu kokioj stotelėj ir staiga pradeda lyst įkyrios mintys, kurių negaliu atsikratyt, maždaug:
-o kas būtų jei dabar nusirengčiau va čia pat vidury gatvės?
-ne nu, siaubas, geriau net negalvot..
-bet o jeigu aš vat dabar paimsiu ir nusimausiu kelnes?
-ne, nesąmonės kažkokios, aš taip niekada nepadaryčiau..
-omg, ką daryt, o jeigu rimtai taip ir padarysiu dabar pat?

Nežinau, tiesiog užplaukia taip dažnai - kas jei nusikirpsiu liežuvį, kas jei su adata akį paliesiu, kas jei ant ugnies ranką ilgiau palaikysiu, kas jei sutraiškysiu stiklinę rankoj? Ir t.t. Svarbiausia, kad aš puikiai žinau, kas tada būtų, bet vistiek lenda tos įkyrios mintys - padaryk taip. :D Bet tada "kažkas" sustabdo. Tiksliau protas, bet kas būtų jei vieną kart protas nebesustabdytų? :-\

Benamis

Tai stai kodel tu Beelzebubai keleta kartu forume klausei kaip gali atrodyti apsedimas... ;D

O jeigu i tema, tai man tokiu keistu minciu niekuomet nebudavo... :-\

martyr

Beelzebub. tau prichozė žmogau. nusikirpt liežuvį..:D

Aukštyn