Nuodemiu atleidimas

Pradėjo Teroras, gruodžio 28, 2011, 13:59:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Deivis95

#60
balandžio 24, 2012, 16:58:46 Redagavimas: balandžio 24, 2012, 17:02:52 by Deivis95
Citata iš: Teroras  gruodžio 28, 2011, 13:59:24
Jau seniai negaliu suprasti vieno dalyko. Kodel man Dievas gali atleisti nuodemes tik su kunigo pagalba? Kodel as turiu eiti pas kuniga, sakyti jam savo nuodemes, o jis tarsi butu isskirtinis asmuo, Dievo vardu man jas atleidzia? Tie patys vaikai eina pas kuniga su baimes pilnomis kelnemis ir kalba ten net ne is sirdies. Kodel man Dievas negali atleisti jeigu as pvz. atsiklaupciau pries kryziu namie, ir mintyse nuosirdziai atgailauciau? Ar gi tai ne geriau?

Nesuprantama man tai yra.


Pritariu! As manau visiskai taip pat... Pavyzdziui, kai pries 2 ar 3 metus buvau paskutines ispazinties, visada galvodavau, kaip nesusimauti, nepamirsti, ka sakyti, kaip pasakyti ir dar plius prisiminti kokias nuodemes dariau. Mano nuomone, nuodemiu atleidimas yra tada, kai pats supranti, ka ne taip padarei ir kaip pasikeisti, o ne pas kunigeli nueit ir pasipasakot. Todel daugiau ir nebevaikstau, nes nematau pointo sakyt ta pati per ta pati, kai uztenka tik susimastyt ir susivokt, kad: "Ei, pala, kaip as taip galejau pasielkt, geriau atsiprasyti to zmogaus" ar kazkas tokio... Kas is to, kai kaikurie ispyskina viska tam kunigui ir net nesusimasto apie tas nuodemes ir toliau jas daro...

OKULTISTE

Pf... Cha cha cha! Kaip juokinga ir apgailėtina: dėl to, kad petys "deda į kelnes" prie klausyklos, tai jau blogas sakarmentas...

(Ir kažkodėl mintyse nuskambėjo tarsi šių kinkadrebių tvirtu balsu: "Man neina susikalbėti su savo broliu, lyg jis būtų ateivis iš kosmoso. Todėl manau, kad jis turėtų pradėti valgyti vien braškinius ledus ir ne per burną, o atsisėsdamas ant jų" - bet čia gal jau vienas iš mano pasąmonės "bajeriukų"... Chi chi.)

RoxiO

Citata iš: Teroras  gruodžio 28, 2011, 13:59:24
Jau seniai negaliu suprasti vieno dalyko. Kodel man Dievas gali atleisti nuodemes tik su kunigo pagalba? Kodel as turiu eiti pas kuniga, sakyti jam savo nuodemes, o jis tarsi butu isskirtinis asmuo, Dievo vardu man jas atleidzia? Tie patys vaikai eina pas kuniga su baimes pilnomis kelnemis ir kalba ten net ne is sirdies. Kodel man Dievas negali atleisti jeigu as pvz. atsiklaupciau pries kryziu namie, ir mintyse nuosirdziai atgailauciau? Ar gi tai ne geriau?

Nesuprantama man tai yra.


Paaiškinsiu kodėl tu negali savo nuodėmių išsakyti tiesiogiai Dievui.

Matai, Dievas yra per daug užimtas, kad klausytų tavo banalių ir neįdomių nuodėmių. Kiekvieną savaitgalį Dievas Su Alachu, Buda ir kitais Dievais eina sužaisti kelias golfo partijas. Šiokiomis dienomis jis kergia karves ir kitus gyvulius, o penktadieniais jis atsiskaito su kunigais už darbą prie taurelės viskio. Štai kodėl tu negali tiesiogiai jam išsakyti savo nuodėmių. Jis labai užimtas, tačiau yra žmonės (kunigai), kurie išklauso tavo nuodėmes ir perduoda Dievui. Supratai? :)

OKULTISTE

 ;D Taikliai. Koks klausimas, toks ir atsakymas...

RoxiO

Taip, tai mano skepticistinis ir labai ironiškas atsakymas (tikrojo atsakymo aš nežinau, man ir pačiam būtu įdomu sužinoti kuo Dievas taip užsiėmęs) :D

TinSoldier

Na, nepatingėkit bent keletą pirmų temos pranešimų paskaityt :)
Paragraf 78, jaučiu, jau tuziną kartų atsakė kam tie kunigai. Net man jau dašilo.. :D

P.S. Man patinkanti Biblijos eilutė. Kuri gal visai į temą:

Mt 6:
5 „Kai meldžiatės, nebūkite tokie, kaip veidmainiai, kurie mėgsta melstis stovėdami sinagogose ir aikštėse, kad būtų žmonių matomi. Iš tiesų sakau jums: jie jau atsiėmė užmokestį. 6 Kai tu panorėsi melstis, eik į savo kambarėlį ir užsirakinęs melskis savo Tėvui, esančiam slaptoje, o tavo Tėvas, regintis slaptoje, tau atlygins.

paragraf 78

Va čia ir pasimato kas skaito, o kas tik kalba bet negirdi. Ir tema ima suktis ratu :)

OKULTISTE

(Čia tikriausiai galutinai nokautavo Biblijos citata) Soldieji, Jūs nuostabus! Aš Jumis žaviuosi... ir iš pagarbos Jums, susivaldysiu nuo tos ištraukos maniakiško nagrinėjimo (labai mėgstu biblistiką)...

TinSoldier


Aukštyn