441Hz vs. 432Hz muzika

Pradėjo Baurob, birželio 07, 2017, 22:17:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Apie pirmam pranešime minimą Bob Marley. :)

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 09, 2017, 13:41:31M. Jacksonas yra versija, kad surežisavo savo mirtį, bet yra gyvas ...nes serga žmogus ir ne jaunystė jau , nori ramybės
Jeigu matėte filmą men in black tai ir Elvis Presley nemirė , tik išskrido atgal į savo planetą , nes baigėzi žemės vizos gliojimo laikas :D

elteide

tai filmas, o čia maždaug rimtai, mačiau ir ištraukas fanų nufilmuotas, kaip labai stipriai  panašus žmogus į Maiklą  slapta eina namo ar pan. :)

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 09, 2017, 19:13:11tai filmas, o čia maždaug rimtai, mačiau ir ištraukas fanų nufilmuotas, kaip labai stipriai  panašus žmogus į Maiklą  slapta eina namo ar pan. :)
aš ir esu matęs video , kuriame ale jo vaiduoklis vaikšo po namus . Tai kuo tada tikėti ?

A. Jis ateivis
B. Gyvas , bet slepiasi
C. Jis dabar jau vaiduoklis :D

elteide

Citata iš: Linas Esu  birželio 09, 2017, 19:30:12aš ir esu matęs video , kuriame ale jo vaiduoklis vaikšo po namus . Tai kuo tada tikėti ?

A. Jis ateivis
B. Gyvas , bet slepiasi
C. Jis dabar jau vaiduoklis :D
aš noriu labiau tikėt, kad gyvas ...turtingas ramiai sau gyvena

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 09, 2017, 19:36:37aš noriu labiau tikėt, kad gyvas ...turtingas ramiai sau gyvena
Aš in norėčiau tikėti jog jis gyvas , bet deja jis miręs , valgo kirmėlės kape Maiklą Jacksoną :D

elteide

Citata iš: Linas Esu  birželio 09, 2017, 19:38:57Aš in norėčiau tikėti jog jis gyvas , bet deja jis miręs , valgo kirmėlės kape Maiklą Jacksoną :D
labai offtopinam..
ok,aš sutinku kad taip realiausia, bet kai žinai kad jis turtingas , gali viską kaip jam geriau ir nori, o nosį klijuot kiekvieną dieną dėl viešumo ir pan. atsibodo, plus finansiškai jam paranku buvo ir tt  ..tai variantas .

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 09, 2017, 19:57:04labai offtopinam..
ok,aš sutinku kad taip realiausia, bet kai žinai kad jis turtingas , gali viską kaip jam geriau ir nori, o nosį klijuot kiekvieną dieną dėl viešumo ir pan. atsibodo, plus finansiškai jam paranku buvo ir tt  ..tai variantas .
Kokia priežastis buvo jam tia daryti ? gi du vaikus turi , plius ir taip visa gyvenim gyveno izoliuotą gyvenimą . Jis turėjo viską ką norėjo . Kaip šiandien pamenu kai žiūrėjau paskutinį filmą apie jį kine , išdžiūvęs , baltas , tikrai and medicinos sedejo . Atrodė nesveikas , visi kas repetavo su juo UK tą patį minėjo jog jis buvo baisiai silpnas , o jam mirus visi kaltino daktarą , ale vaistų per daug prirašė ir per stiprių jo silpnam organizmui . Man tai viską paprastai paaiškina , dar žinant ir tai jog belekiek plastinių operacijų turėjo ... jis daug problemų turėjo .

Žinoma , minti kad jis gyvena pabėgęs , kokioje nors saloje su 100 tarnų ir kartais jį lanko vaikai , šeima skamba puikiai . Bet tas pats buvo kai jis gyveno savo nesveikai didelėje rančoje .

Aukštyn