Atrasta planeta su keturiomis saulėmis

Pradėjo astropasaulis, spalio 16, 2012, 10:46:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

astropasaulis

TinSoldier, aš tai suvokiu, nieko naujo nepasakei. Ar aš rašiau, kad TTTIIIKKK iš dievo išplaukia gerumas? O gi ne. Kodėl visada reikia neteisingai mano komentarus interpretuoti?

TinSoldier

Citata iš: astropasaulis  spalio 18, 2012, 19:02:51
TinSoldier, aš tai suvokiu, nieko naujo nepasakei. Ar aš rašiau, kad TTTIIIKKK iš dievo išplaukia gerumas? O gi ne. Kodėl visada reikia neteisingai mano komentarus interpretuoti?


Tai kodėl rašai, kad sukuriamos dirbtinais instrumentais? Tau gamta dirbtinis instrumentas? Tau nuoširdus troškimas padaryti kažką gero vien dėl to, kad padėtum kitam - dirbtinis?

Iš dievo gerumas apskritai neišplaukia. Žmogus tik priskiria savo jau turimas geras savybes dievui.

astropasaulis

#32
spalio 18, 2012, 19:20:52 Redagavimas: spalio 18, 2012, 19:27:40 by astropasaulis
Citata iš: TinSoldier  spalio 18, 2012, 19:10:51
Tai kodėl rašai, kad sukuriamos dirbtinais instrumentais? Tau gamta dirbtinis instrumentas? Tau nuoširdus troškimas padaryti kažką gero vien dėl to, kad padėtum kitam - dirbtinis?

Dabar viskas aišku. Aš tiesiog neįsiskaičiau, supainiojau kaiką. Minėjai ateistus, o aš iš kart pagalvojau apie satanistus. Nors juk ateistas nebūtinai yra satanistas. :) Turėjau omeny, kad satanistai susikuria dirbtines vertybės, kurios nebūdingos žmogaus prigimčiai.
Pritariu tavo paskutiniams komentarams.

TinSoldier

Ok. tuomet ir aš atsiprašau už gif'ą ir šiaip.
Nesusikalbėjom :)

Nors La Vėjaus satanistai praktiškai ir yra ateistai-humanistai.
Ir tie dvasingi satanistai, jei ir turi gerųjų vertybių, tai jos ne mažiau dirbtinos nei iš dievo gaunamos. Lygiavertės.

astropasaulis

Gal kas dar turi kokių idėjų, susijusių su tema?

Justinas Herbsman

"O kaip jūs realiai įsivaizduojate planetą su 4 saulėmis? Taip išeina, kad visada būtų diena?" na toks variantas tikai galimas ir egzistuja tikrai atsakau :D ,daznokai rastafarieciu,dainose zodziai buna mzdg tokie - "theres is a place where's no night there's only day,and if you look into book of life you will see that there is a love far far away..." kadangi suvokiu stipresni rastafarieciu rysi su auksciausiuoju as ir aplamai aukstesne ju samone tai nekyla abejoniu del patikimumo,puikus pavizdys buvo Bob Marley kuris taipat dainavo " i know a  place where we can carry on ,there is a place in the sun where is a love for everyone,where we can be ...'' siulyciau visa teksta siu dainu Bobo   paskaityt - i know a place,soul train,get up stand up,keep on moving ir daug kitu nepamenu kokiu ir stengis kuo atviriasniu protu i tai ziureti ir suprast gan tiesiogiai jo zodzius ... Bobas daug zinojo ,rastafarieciai taiki ,samoninga kultura su giliom saknim.vis labiau ir labiau nustebina ju dainu tekstai pademonstuojantys auksta samoninguma ir rysi su savim...

Nežinukas

Sakau, gal tu nustok žmones gasdinti:
Citata iš: Justinas Herbsman  spalio 27, 2012, 03:26:36...daznokai rastafarieciu,dainose zodziai buna mzdg tokie - "theres is a place where's no night there's only day,and if you look into book of life you will see that there is a love far far away..." kadangi suvokiu stipresni rastafarieciu rysi su auksciausiuoju as ir aplamai aukstesne ju samone tai nekyla abejoniu del patikimumo...
Ir tu čia Bobais nesidangstyk, geriau pats paaiškink žmonėms, kas tokie „rastafariečiai", bet prieš tai įsijungk lietuvišką raidyną, - ok!?


Justinas Herbsman

zmones gali google pasinaudot o jei tau mano gramatika trugdo tai cia pas tave problema.... :)

Aukštyn