Meilė - kas tai?

Pradėjo Asasinas, balandžio 09, 2012, 02:36:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

balandžio 09, 2012, 02:36:29 Redagavimas: balandžio 09, 2012, 02:39:55 by Asasinas
Keista, kad nėra temos apie šį... šią mistišką, keistą galią - meilę. Kas tai? Aukštesnioji galia? Kažkokia magija, energija, materija ar dar kas? Ar ją žmogui atsiunčia Dievas? Kartais man atrodo, kad šis jausmas tarsi bausmė už blogus darbus. :)

P.S. Neįsivaizduoju, kodėl šią temą priskyriau prie magijos kategorijos.  ;)

TinSoldier

Citata iš: Asasinas  balandžio 09, 2012, 02:36:29
Kartais man atrodo, kad šis jausmas tarsi bausmė už blogus darbus. :)


Kodėl?

Benamis

Citata iš: Asasinas  balandžio 09, 2012, 02:36:29
Kartais man atrodo, kad šis jausmas tarsi bausmė už blogus darbus. :)


Na jau, na jau... Kam tas dramatizavimas? :) Cia kodel tokios mintis pas tamsta?

Beelzebub



Beelzebub


Beelzebub

O šiaip, jei jau kažką čia į temą parašius, tai manau, kad meilė - tiesiog stiprus prisirišimas prie žmogaus.

RoxiO

Meilė, tai sudėtingos cheminės, hormoninės reakcijos vykstančios organizme, Nieko daugiau.

paragraf 78

Hormoninės cheminės reakcijos vyksta pirmus tris metus. Vėliau atsiranda kažkas kito. Vien prisirišimu to nepaaiškinsi.

Asasinas

Benamis   >> Susilaikysiu nuo komentarų.  :)

Beelzebub >> Kas čia tau taip juokingo? Mėgsti taiklius tritaškius dėliot? Aš tai nieko juokingo nematau :D

Tai jo, vat aš irgi manau, kad paskui čia jau apsireiškia kažkokios aukštesnės jėgos, ne vien visokios chemijos ir t.t.

Hekate

#10
balandžio 10, 2012, 15:38:48 Redagavimas: balandžio 10, 2012, 15:43:00 by Hekate
Aha aukštesnė jėga... o paskui įskaudinti įsimylėję žmonės ir žudosi nes buvo nesuprasti ir negavo to paties...Nieko gero iš tokios meilės. (na bet aišku ne viskas būtent taip pasibaigia  :D žodžiu patylėsiu  ;D)

Beelzebub

Citata iš: Asasinas  balandžio 10, 2012, 01:15:34
Beelzebub >> Kas čia tau taip juokingo? Mėgsti taiklius tritaškius dėliot? Aš tai nieko juokingo nematau :D



OKULTISTE

Visai neseniai teko atsakyti i si klauima. Greitai reikejo sugalvoti. pasakiau "Meile - tai nuosperndis", bet turejau omeny pozityviaja prasme...

Beelzebub

Citata iš: OKULTISTE  balandžio 13, 2012, 14:08:40
"Meile - tai nuosperndis", bet turejau omeny pozityviaja prasme...


Nuosprendis - tai ta prasme, kad tai paties žmogaus nuosprendis mylėti kąnors, ar nuosprendis - ta prasme, jog tai likimas, kaip yra taip yra. ?

Asasinas

Na jei jau pradėjot čia samprataut: "Meilė - tai tarsi kilpa ant kaklo, tik dar baisiau". :)

Aukštyn