OM chanting - kenksminga?

Pradėjo atlantis, rugsėjo 26, 2018, 20:29:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

atlantis

Deja, Jūs negalite matyti šio pranešimo lankydamiesi forume kaip svečias.

Kodėl verta užsiregistruoti?

- Matysite visą nuo svečių paslėptą turinį.
- Galėsite bendrauti su kitais nariais privačiomis žinutėmis.
- Matysite visus forumo prisegtukus.
- Galėsite kurti naujas temas ir dalyvauti jau esančiuose.

Nelaukite, prisijunkite prie didžiausios bendruomenės, nagrinėjančios paslaptingus reiškinius jau šiandien!


Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Linas Esu

#1
rugsėjo 27, 2018, 08:31:41 Redagavimas: rugsėjo 27, 2018, 09:22:18 by Linas Esu
Citata iš: atlantis  rugsėjo 26, 2018, 20:29:14Radau temą (binauriniai ritmai), sukurtą prieš 2 metus, kur autorius teigia, cituoju - "Dar pridėčiau, kad pavojinga klausyti OM chanting" - o ką manote jūs?
Naujiena, tačiau nestebina, kadangi psichiatrijoje gydyti sutrikimus ar palengvinti ligonių dalią, gana plačiai nauduojama muzika. Emocionaliai nestabilioms asmenybėms, psichologai ar psichiatrai dažnai rekomenduoja klausytis ramias melodijas. Taip pat atlikta tyrimų su gyvūnais/gyvuliais, rezultatai - teigiami. Nustatyta jog klasinkinė muzika net padidina kai kurių gyvulių produktyvumą.

atlantis

Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 27, 2018, 08:31:41Naujiena, tačiau nestebina, kadangi psichiatrijoje gydyti sutrikimus ar palengvinti ligonių dalią, gana plačiai nauduojama muzika. Emocionaliai nestabilioms asmenybėms, psichologai ar psichiatrai dažnai rekomenduoja klausytis ramias melodijas. Taip pat atlikta tyrimų su gyvūnais/gyvuliais, rezultatai - teigiami. Nustatyta jog klasinkinė muzika net padidina kai kurių gyvulių produktyvumą.
ok, bet mano fokusas yra į klausimo detalę - esmė, ar "OM chanting" kenksminga? Ačiū

SPACE

Taip, tai kenksminga. Beveik viskas šiuolaikinėje religijoje, ezoteriniuose moksluose yra perversta atvirkščiai, ir daugiau kenkia, negu padeda.

Aukštyn