Rožės užkalbėjimas

Pradėjo paragraf 78, kovo 08, 2013, 12:51:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Paslaptingoji liga "rožė". Gal kas žinote kuo ji pasireiškia?
Kodėl jos negydo medicina?
Gal tai tik liaudies prietaras?
Na, kad gydymo procesas yra maginis tai faktas.
Užkalbėtoja su svečiais ilgai laiko negaišta. Pasiteirauja, kurioje kūno vietoje rožė išsikerojo, į plastikinį indą prileidžia vandens iš krano, sukalba magiškus žodžius ir ligonio artimiesiems į rankas įduoda vaistą - 5 litrus užkalbėto gėrimo. Rašoma Lietryčio straipsnyje apie Rožės užkalbėtoją Stasę Sušinskienę http://www.lrytas.lt/-12357539741235283306-ro%C5%BE%C4%97s-u%C5%BEkalb%C4%97toja-buvo-pasirengusi-gydyti-ir-panev%C4%97%C5%BEio-mer%C4%85.htm
Tai gi, padiskutuokime apie Rožės užkalbėjimus.
Gal kas asmeniškai su tuo esate susidūręs?

.L.U.T.H.O.R.

#1
kovo 08, 2013, 13:17:18 Redagavimas: kovo 08, 2013, 13:23:23 by Šešėlis
Na , http://www.liguabc.lt/ligos/roze/ . Tačiau, bent jau seniau, tai kažin ar kas tokius dalykus gydė. Nes mano teta irgi turėjo tą vadinamąją rožę, bet nemenu, kad būtų vartojus kokius antibiotikus ar ką nors panašaus. Bet dabar skaitau komentarus, kad ligoninėje ne kažką tepadeda :) Aj, o užsikrėtė teta, kai kraudama šieną, su šake koją susižeidė, bet nėjo tvarstytis žaizdos, o toliau krovė šieną kluone. O kluonas dulkių pilnas, sausas šienas buvo, taip ir gavos. Užkalbėjimų irgi nedarė jokių. Nei pas kokias kaimo bobutes ėjo.

paragraf 78

Gal netinkamai buvo laikomasi gydytojų nurodymų, todėl ir nepadėjo ligoninės gydymas?

Benamis

Seimoje ne viena ir ne du kartus roze isgyde maldomis :) Kas idomiausia, kad net patys gydytojai mano tetai kai ji i juos kreipesi del rozes, pasiule susirasti kokia nors mociute kuri uzkalba ta liga.

paragraf 78

Keisti tie gydytojai, visai nedirba savo darbo :D

Kasius

Mano seneliui buvo kilusi rožė po stipraus išgąsčio.
Istorija ko išsigando naktį Seredžiaus piliakalnyje verta atskiro pasakojimo. Iš jo supratau, kad kažkas tarpukaryje (ar tik ne Artūro Konan Doilio pasiskaitęs) vykusiai pajuokavo su šuniu ir fosforu. Tai buvo ne vaiduoklis ir ne Baskervilių giminės prakeikimas Lietuvoje, senelis turėjo lazdą su ja ir apsigynė - "degantis" šuo daugiau lazdą puolė nei senelį.
Kiek jį klausinėjau rožė - tai kažkokia į egzemą panaši lokalinė odos uždegimo forma, kuri raudonuoja, gali sutinti kaip opa ar furunkulas ir peršti, bet jos prigimtis nervų arba medžiagų apyvartos sutrikimas.
Išsigydė irgi įdomiai - gydytojai Kaune be tepalų, kad neperštėtų nieko nepasiūlė, tai pas kažkokią užkalbėtoja kreipėsi, užkalbėjo (kažkas panašaus į liaudies hipnozės ir masažo mišinį) ir greitai praėjo.

lt133

Mano giminaitei buvo dėmė ant kojos, galvojo, kad rožė. Davė jai kiaulės taukų užburtų. Tepėsi ir praėjo.
Po poros mėn atsirado didžiulė dėmė ant nugaros. Išsityrė - Laimo liga. Pagėrė antibikų ir pasveiko.

Iron Tara

Gal šitai ligai įtakos nervai turi? Ta prasme, psichologija. O gydymas tai gal labiau įtaiginis?

Kasius

Greičiausiai, kad taip, bet net jei tai nervų uždegimas tai, velniai parautų, kokios galios hipnotizuotojai ar - jos Lietuvoje gyveno, paklausinėkite senelius gal apie prosenelių kaimą papasakos kaip dantis užkalbėdavo.
Mano pačio dantys šiaip sau, buvo ir atvirų nervų kokį pusdienį (ne dėl to avatare burną užsidengęs), bet tikrai norėčiau pabandyti kaip tokį skausmą užkalba.
Bjauriausia, kad nei kas tyrė rožes, nei, kas užkalbėjimais domėjosi, nei kam dabar tai rūpi.

gintaras

sveiki,turime problemu su roze,gal kas zino kokia uzkalbetoja.Aciu.

Jurga

Monika Kiskiene Ukmergej. Kazkada kreipesi pussesere. Poto jos drauge isgyde. Tai iki dbr, jei tik kas suserga roze, visiems rekomenduojame ja. Cia jos numeris 867557208

Milit

Sveiki, manau ir pas mus veido rožė , patarkit ką pirmiausia verta išbandyti. :(

paragraf 78

Citata iš: Milit  vasario 24, 2015, 10:07:43
Sveiki, manau ir pas mus veido rožė , patarkit ką pirmiausia verta išbandyti. :(


Pirmiausia reikėtų kreiptis į medikus

do

receptas
midijų kriauklių iš ežero parinkti,sudėti į spižinį puodą ir kaitinti ilgai,kol subyrės
dar patrinti grūstuvėje
gerti miltelius su pienu,po šaukštelį tris kartus dienoje
po 10 dienų turėtų praeiti

cekuoliui vėl bus juoko :)

katukatu

#14
rugpjūčio 05, 2015, 16:03:55 Redagavimas: rugpjūčio 05, 2015, 17:39:24 by Benamis
Mano problema -  veido roze. Buvau pas gydytojus, tai išrašė visokių brangių tepalų arba turiu eiti darytis lazerio procedūrą. Gal yra kažkokie magiški tepalai, kurie padėtų išsigelbėti?  :(

Aukštyn