Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

tai puiku, kad tau malda padeda , gal ir zvake nepakenks, nors geriau prie lovos gal jos nedegti , kad nesupleskint namu :)

Villkiuke

Tai saugausi, kad taip nenutiktu :)
O siaip paskutini pusmeti lb sunkus laikas buvo, tai buvau pas ne viena bureja-ekstrasense ir psichika gerokai susilpnejo nuo keliu ivykiu, tai gal cia buvo emociniu sukretimu ir bureju lankymo pasekme..

elteide

Citata iš: Villkiuke  lapkričio 22, 2018, 14:32:02Tai saugausi, kad taip nenutiktu :)
O siaip paskutini pusmeti lb sunkus laikas buvo, tai buvau pas ne viena bureja-ekstrasense ir psichika gerokai susilpnejo nuo keliu ivykiu, tai gal cia buvo emociniu sukretimu ir bureju lankymo pasekme..
O ka ekstrasense pasake?

Villkiuke

Citata iš: elteide  lapkričio 22, 2018, 17:19:50O ka ekstrasense pasake?

Pirma buvau pas jas, tik po to prasidejo.

Bet paskutine pasake taip : "matau, kad buvai pas burejas, nereikia ten eiti, daugiau neik, panaikinu visus burtus".
Bet nezinau, ar ji pati tikra.. :/
As apie sapnus nieko nepasakojau ir is viso nieko nesakiau.

elteide

Citata iš: Villkiuke  lapkričio 22, 2018, 17:57:15Pirma buvau pas jas, tik po to prasidejo.

Bet paskutine pasake taip : "matau, kad buvai pas burejas, nereikia ten eiti, daugiau neik, panaikinu visus burtus".
Bet nezinau, ar ji pati tikra.. :/
As apie sapnus nieko nepasakojau ir is viso nieko nesakiau.
Pati bureja ir taip sako.idomiai...o kuo blogai?

Villkiuke

Na, ji ne bureja, bioenergetike labiau ar aiskeriage, kortu ji nenaudoja ir labai pries burejus, nes labai tikinti.
Na, bet zinai, kas kaip save vadina :)

Simuliux

@Villkiuke pas kokia bureja buvai? Is kur ji?

Villkiuke


klajunas

Citata iš: gidas  liepos 08, 2018, 14:56:31'Anomalija' tapo tikra anomalija - su tuo visus ir sveikinu, psichus, sapninikus ir pan. Savaime aišku - ir kalbos, psichotropijos bei višvinizmo specus.  :)
Gal kas žino kur užsikasę sėdi visi apsilochinę mokslinčiai?

Kar

Jau saug metų labai dažnai sapnuoju, jog vaikštau po svetimus namus ar butus. Įdomu, ką tai galėtų reikšti ir kodėl aš tai dažnai tai sapnuoju.

Kristinnka

Dazniausiai jei kazka sapnuoju ta prasme visada sapnuoju,bet jei gerai pamenu ka sapnavau tai dazniausiai ir reiksme zinau ar pamazu aiskeja sapnas... bet yra sapnu kuriuos sapnavau jau senokai ir niekaip pamirsti negaliu ir po poros menesiu atkartociau viska kas ten vyko,bet atsakymo nesuprantu... Tarkim... mano brolis uz mane pora metu vyresnis ir sapnavau,kad ejom su draugu is mokylos(aisku as ja jau pabaigus relybeje esu) zodziu,sapnuoju,kad einu ir matau kaip mano brolis atvaziuoja su dviraciu amzius mazdaug 7-10 metu max.... na turiu omenyje,kad sapnuoju ji kaip is praeities. as buvau savo dabartinio amziaus,o jis kaip is praeiteis... gal kas nors galetu pasidalinti ka galvoja? kol nerandu atsakymo tol sapno pamirsti negaliu... nors ir 10 metu gali praeiti :D

eveelin

Dažniausiai mylimąjį..

Creative

Sapnavau sapną, kuriame pasirodė tikra info dėl koronoviruso, kad tai fikcija ir visi žmonės pasipiktino ir išėjo į gatves. Buvo nuverstos vyriausybės, kilo masiniai protestai ir galiausiai visi žmonės, visa planeta atsidūrė tikrame chaose.

Aukštyn