Pašnekovo tipai internete

Pradėjo Master, sausio 22, 2014, 21:41:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Phoenix

Na, dėl šito manęs apibūdinimo, kurį parašei sausio antroje pusėje (kalbėdama apie gerą mėnesį šiek tiek persistengei), iš tikrųjų per daug nesijaudinau ir nesinervinau, tiesiog norėjau plačiau apie tai sužinoti, įsitikinti ar nėra pritempinėjimo. :)

Kalbant apie prisitaikymą prie visuomenės, taip kaip yra iš tikrųjų, geriausiai žinau tik aš pats. Juolab kad ir pati šioje vietoje nuklydai žiūrint į tai ką rašei pirmą kartą. Interesų ratas pas mane yra gana platus, tikrai nėra taip kad būčiau susitelkęs tik į save. O jeigu yra interesai arba tam tikri dalykai, kuriais domiesi, tai automatiškai atsiranda ir veiklų, kuriomis norima užsiimti bei išbandyti, todėl svajojimas ir stovėjimas vietoje čia ne prie ko.

Dėl piešinių ir šiaip kūrybos- teigei, kad piešiniai nesilieja vaizduote. Tuose piešiniuose ir atsispindi vaizduotė, nes tam kad ką nors sukurtum, nupieštum ar parašytum, jinai yra reikalinga. Jeigu jos nebūtų, tada iš viso nieko neišeitų. O pažiūrėk kiek visko esu prikėlęs į kūrybos skiltį. Apskritai, man kūryba asocijuojasi su laisve kurti niekieno nevaržomam, ne pagal kažkokias taisykles, kitų idėjas, o savaip, taip kaip tuo momentu jaučiu. Aišku, jeigu atsižvelgčiau į menines sroves, turbūt šita mano charakteristika pakryptų visai kitaip, ir neatsiskleistų asmenybė, nes viskas būtų įsprausta į rėmus. O kritika, jei ji išsakoma protingai, ne siekiant pažeminti, yra geras dalykas, todėl jos bijoti neverta.

Master

Pyksti. Aš išsakiau savo nuomonę, priedo esu išseku, kad bandyčiau žaisti šį žaidimą toliau. Žinau, kad pakirtau jautrias vietas. Ir galimai veikia gynybos mechanizmas (net jei ir sakyčiau ne tiesą. Vistiek jos nenorima priimti).
Tu paprašei, aš įvykdžiau tavo pageidavimą. Viskas (:

ponaitis

Na,o ką apie mane gali pasakyti?

Phoenix

Taip ir galvojau, kad tau atsakymas atrodys piktai, nes per sausai viską išdėsčiau. Aš nepykstu, tik išsakiau savo asmeninę nuomonę apie save ir palyginau juos su tavo interpretavimu :)

Phoenix

Dar kartą atsitiktinai peržvelgiau visą šitą temą, ir dabar ji man tik juoką sukėlė :D apskritai manau, kad tik pats žmogus savyje žino koks jis iš tikrųjų yra, ką jis gali, ko ne ir taip toliau. Man dar užteko proto netikėti tuo, kas čia prirašyta, nes priešingu atveju visiškai būčiau susigadinęs gyvenimą.

varpainis

Citata iš: Phoenix  rugpjūčio 14, 2014, 18:17:03
Dar kartą atsitiktinai peržvelgiau visą šitą temą, ir dabar ji man tik juoką sukėlė :D apskritai manau, kad tik pats žmogus savyje žino koks jis iš tikrųjų yra, ką jis gali, ko ne ir taip toliau. Man dar užteko proto netikėti tuo, kas čia prirašyta, nes priešingu atveju visiškai būčiau susigadinęs gyvenimą.

is astuntos mylios ikvepimo pasisemei? 

001

Citata iš: Phoenix  rugpjūčio 14, 2014, 18:17:03
Dar kartą atsitiktinai peržvelgiau visą šitą temą, ir dabar ji man tik juoką sukėlė :D apskritai manau, kad tik pats žmogus savyje žino koks jis iš tikrųjų yra, ką jis gali, ko ne ir taip toliau. Man dar užteko proto netikėti tuo, kas čia prirašyta, nes priešingu atveju visiškai būčiau susigadinęs gyvenimą.

Žinok net suabejojau ar tą pačią temą skaitėme.

Master

Labai gerbiu brandžius, suaugusius žmones, kurie dalinasi su manimi savo laiku ir draugija.
Kartais tiesiog negaliu atsistebėti jų tolerancija ir kantrumu.
Nes juk esu vaikas (: Mažai patirties, mažai žinių, mažai empatijos... Daug neracionalaus elgesio ir emocijų.
Ir kai tai rašiau, buvau dar didesnis vaikas. Nereiktų to pamiršti brolau.

Kaip parašiau tau į asmeninę žinutę, parašysiu ir dar kartą čia.
Tai, kad tu nesugebi priimti kritikos, gal iš tiesų rodo, kad visgi esi silpnas?
Ir jeigu tai akcentuoji po metų. Antrą kartą. Kaltindamas mane dėl to, kad vos nesugadinau gyvenimo? (:
Aš tavęs jau atsiprašiau. Atsiprašiau ir dar kartą. Ir dar kartą galiu atsiprašyti jei reikia. Kad tik ego pasijustų geriau.
Tai ką išsakiau, tai buvo mano problema/klaida. Bet galgi ir nuomonė, kuri kilo iš susierzinimo ir specialaus noro įkasti (to negaliu paneigti). Ir net nesiteisinsiu kodėl. Bet aš to nedariau neprašoma.

Tačiau teisingu požiūriu judi, sėkmės ir toliau (:

Aukštyn