Metų forumietis 2013 (I etapas)

Pradėjo Anomalija, gruodžio 15, 2013, 19:45:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2Pacas

1. Ezekiel
2. .a.t. sielis
3. Teroras
4. Master
5. Marius

Benamis

Citata iš: 2Pacas  gruodžio 16, 2013, 19:00:25
5. Marius


Zinant jusu santykius forume, nuostaba tikiu sukelsi ne tik man :)

snofru

#17
gruodžio 16, 2013, 21:03:17 Redagavimas: gruodžio 16, 2013, 23:26:40 by snofru
Ezekiel, Teroras, puodukas, Iron Tara, ajolu.

eiliškumas mano sąraše nieko nereiškia, vienas niekuo nepranašesnis už kitą.
man šie nariai ir simpatiški, ir skaitydamas jų žodžius/mintis nejaučiu jokio vidinio diskomforto.
(žinau, kad už moderus negalima balsuot. na bet negaliu nepaminėt Benamio, juo labiau, kad pasitaikė tokia sėkminga proga.
tarkim, apsižioplinau ir nepastebėjau rinkimo taisyklių)

Ezekiel

#18
gruodžio 16, 2013, 21:10:09 Redagavimas: gruodžio 16, 2013, 21:18:39 by Benamis
1. TinSoldier. Nes realistiški ir kontruktyvus argumentai.
2. -
3. a.t.sielis. Kiek kosminės mintys, bet gražios ir patinka vertybės.
4. Snofru. Informatorius su analitiniu mąstymu, išsamiai pateikia šaltinius net keliomis kalbomis, aktyvus NSO ir ateiviai skiltyje.
5. Strategas. Už stereotipų griovimą.

Pasirodo ir aš patekau į penketuką nors pastaruoju metu apleidau forumą, ačių.

Benamis

#19
gruodžio 16, 2013, 21:17:14 Redagavimas: gruodžio 16, 2013, 21:19:34 by Benamis
Citata iš: Ezekiel  gruodžio 16, 2013, 21:10:09
Benamis


Citata iš: snofru  gruodžio 16, 2013, 21:03:17
Benamis


Rinkimuose nedalyvauja moderatoriai ir administratoriai ;) Butu labai gerai jeigu pakeistumete mane i koki nors kita forumieti, kad nebutu sugadinta/palikta tuscia vieta :)

TinSoldier

#20
gruodžio 16, 2013, 21:50:37 Redagavimas: gruodžio 16, 2013, 21:54:16 by TinSoldier
a.t.sielis

Viskas. Jei pradėsiu vardinti daugiau, išprotėsiu bandydamas ką nors iš sąrašiuko išbraukti. Tuo labiau, bandydamas būti objektyviu. Kai kurių narių sarkazmą dievinų, kitų narių temas, dar kitų racionalias žinutes, dar kitų filosofiją, dar kitų aktyvumą, dar kitų nuomones, verčiančias rautis plaukus nuo galvos, dar kitų žinutes, artimas man. Todėl pradėčiau minėti ir žmones, kurie per 2013 metus gal tik porą žinučių parašė..

Be to, didelė dalis labai kietų narių yra užsiregistravę jau labai seniai. Todėl jie jau istoriniai nariai, praktiškai sukūrę forumo pamatus, o ne tik 2013 metų :)))

Žodžiu, beprasmės šitos mano blevyzgos.
Trumpai: manau, kad a.t.sielis 2013 metais į forumą įnešė daugiausiai įdomių diskusijų ir minčių (nors su absoliučia dauguma jų ir visiškai nesutinku :D ).

Strategas

 Aš savo balsą Nr. 1 kol kas atiduodu už Ezekiel;
                                      taip pat už Benamį;
                                      už Druwį;
                                      už Domą.


      Žinau, kad moderatoriai negali būti vertinami, tačiau aš savo balsą atiduodu už asmenybes, ne už pareigybes, kurias jie užima. Tai 2 šaunūs ir, mano nuomone, teisingi pašnekovai. 
Respeks, bachuriukai :)

snofru

Citata iš: Benamis  gruodžio 16, 2013, 21:17:14Rinkimuose nedalyvauja moderatoriai ir administratoriai ;) Butu labai gerai jeigu pakeistumete mane i koki nors kita forumieti, kad nebutu sugadinta/palikta tuscia vieta :)
tada tave pakeičiu į Ezekiel, taip ar taip norėjau iš kart jį įtraukti į sąrašą, bet "limitas" mane sulaikė tą syk.

.L.U.T.H.O.R.

TinSoldier, Teroras, a.t.sielis, Snofru, Master. Visi išskiritinės ir nuostabios asmenybės :D Aišku visi nariai nuostabūs, bet kažką reikia pasirinkti ^^

ajolu

1. a.t. sielis
1. snorfu
1. eternal.bliss
1. Ezekiel
1. TinSoldier

:-*

crystal

#25
gruodžio 17, 2013, 12:35:46 Redagavimas: gruodžio 17, 2013, 13:04:46 by crystal
Mano kriterijai šituose rinkimuose tai daugiau mažiau yra savo nuomonės argumentavimas, gebėjimas konstruktyviai diskutuoti, vystiti aukšto lygio temas ir šiaip labai įdomiai išreikšti savo požiūrį ir mintis postuose :) .Šiaip labai pritarčiau Benamio pamąstymui temos pradžioje, kad per balsavimą bus daugiau renkami įsimintiniausi nariai, tad nesinorėtų kažkaip rinkti aktyvaus nario, lengvai įsimenamo dėl prikurtų temų, prirašytų emocionalių ar kaprizingų postų.
Taigi, mano manymu dėmesio verti nariai:

czech-kuolis
- taiklus sarkazmas, subtiliai išreikšta kritika, visada puikiai argumentuota nuomonė.
TinSoldier -  kas be ko, argumentuota nuomonė, įdomios citatos, nuorodos, aktyvumas diskusijose.
gidas - labai išsamūs, išmintingi, įdomūs ir, žinoma, argumentuoti postai.
Ezekiel - labai svajokliškos, bet tikrai įdomios mintys, gražus požiūris išreikštas postuose, nuomonės pagrindimas.
Anglis - naujokė, (gal dėl to ir noriu paminėti :) ) parašiusi mažai postų, tačiau iš to ką skaičiau, bent jau kol kas, tai susidariau visai neblogą įspūdį. (vertinu daugiau kokybę, ne kiekybę :) ) Logiškas  mąstymas, įdomios mintys.

.L.U.T.H.O.R.

O tai ne tokia kaip tik Metų forumiečio esmė išrinkti patį įsimintiniausią, daugiausiai forumui davusį ir taip toliau ir pan iausią narį? :D Žinoma yra naujų narių, bet jei nenutruks visi šie rinkimai, tai bus ir Metų forumietis 2014 tada naujokai bus jau pagyvenę ir galbūt išrinkti ^^

czech-kuolis

Na, buvau nutaręs kitokį sąrašą, bet pagalvojau, kad Metų forumiečiu turi tapti, kaip čia pavadinus, bent jau ne skeptikas, tai pabalansavau pastarųjų naudai.

Kasius - už įdomias žinutes ir stilių. Ir už tai, kad piktybiškai keičia temų pavadinimus į savo vardą :D
_Anonimas_ - Už tekstus ir žinutes.

a.t. sielis - pridiskutuota šįmet, buvo smagu.
Ezekiel - už tai, kad už slapuko konspiracininko slepiasi labai įvairiapusiškas žmogus. Žinoma, kertasi mūsų pasaulėžiūros, na bet labai džiugu, kad jis netingi rašyt, būna įdomu paskaitinėt.
inkognito - nes kur mes be jo būtume? Aš rimtai.

Šiaip variantas kitiems metams būtų įsteigti kelias, kad ir 5 "nominacijas", nes dabar lyg ir renkam "-iausią", kriterijai kaip ir laisvi. O įsteigus, net nežinau, Metų Taikos balandis, Metų Blogietis (alternatyvus pavadinimas - Metų Marius), Metų naujokas, ar netgi Metų temos nominacijas, kur visi siūlytų po vieną kandidatą, būtų daugiau apdovanotų ar pažymėtų. Ir moderatoriams ne nuodėmė tada sudalyvauti būtų.

Čia nesiekiu tokiu būdu gauti kažkokio įvertinimo (nebent Metų Czech_kuolio), tiesiog viename forume, kuriame lankydavausi, panašiai kasmet būdavo daroma.   

Iron Tara

Citata iš: czech-kuolis  gruodžio 17, 2013, 18:01:57
alternatyvus pavadinimas - Metų Marius

:D
O metų inkognito gal irgi tada?  ;D

crystal

Citata iš: Druwis  gruodžio 17, 2013, 16:37:39
O tai ne tokia kaip tik Metų forumiečio esmė išrinkti patį įsimintiniausią, daugiausiai forumui davusį ir taip toliau ir pan iausią narį? :D Žinoma yra naujų narių, bet jei nenutruks visi šie rinkimai, tai bus ir Metų forumietis 2014 tada naujokai bus jau pagyvenę ir galbūt išrinkti ^^

Na, czech-kuolis jau panašiai užsiminė, ką norėjau atsakyti :) Nėra aiškių kriterijų, tai ir pavardinau bendrai ką ir dėl ko vertinu. Kiekvienam savo reiškia tas „-iausias" , tad kelios nominacijos būtų tiksliau ;).

Aukštyn