Akviles istorija

Pradėjo Akvile, birželio 26, 2012, 15:02:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Gal tiesiog tu ta diena kai susapnavai(?) ta sapna, kad tave nesa ateiviai, ziurejai koki nors filma su jais susijusi? Arba tiesiog daug anomalijos straipsniu apie NSO buvai perskaiciusi? ;D

Kas lecia nuotrauka, tai zinoma ikelk ;)

vitake

Tiesą sakant mažiau nei prieš mėnesį man buvo kažkas panašaus, ateivių nesapnavau bet pabudus skaudėjo veną vis skundžiausi, kad jausmas toks lyg kas būtų ėmę kraujo (įdūrę) ir tas skausmas truko 2,3 dienas kaip tikro įdūrimo. Jeigu ir buvo mane taipogi pagrobę, nenuostabu, kad nieko nemačiau, nes miegu kaip užmušta. :D

RoxiO

Citata iš: Akvile  birželio 30, 2012, 00:53:23
jau išnykęs, bet turiu nuotrauką. Kokybė prasta labai ir nesimato beveik, nes vakare su telefonu fotografavau. Tai tik paraudimas toks matosi, bet jei norit, galiu pabandyti įkelt.


Tu mergina? Randas ant pilvo? Kelk.

snofru

pirma apsiziurekit lovas, gal kokia adata nusimetus netycia

Akvile

Aš ir sakau, žiūriu skeptiškai, gal man tiesiog taip pasirodė, gal tai tik sutapimas koks nors. Nežinau. Ten ne randas, ten kaip paraudimas, kaip būna kraujo iš venos paima. O gal galite pasakyt, kaip įkelt, nes naujokė esu, tai nelabai žinau kaip. :D

RoxiO

#20
birželio 30, 2012, 01:09:02 Redagavimas: birželio 30, 2012, 01:10:50 by RoxiO
Citata iš: Akvile  birželio 30, 2012, 01:05:55
Aš ir sakau, žiūriu skeptiškai, gal man tiesiog taip pasirodė, gal tai tik sutapimas koks nors. Nežinau. Ten ne randas, ten kaip paraudimas, kaip būna kraujo iš venos paima. O gal galite pasakyt, kaip įkelt, nes naujokė esu, tai nelabai žinau kaip. :D

www.trl.lt/
www.part.lt/

Akvile


RoxiO


Akvile

Pas mane tokia žymė viena buvo dar ant rankos, ji išnyko per keletą metų, likęs randelis. Bet sakau, nesimato visiškai per nuotrauką. Realybėj kitaip atrodo.
http://trl.lt/pm-50O3.html
http://trl.lt/pm-JHTX.html

RoxiO

Spuogeliai ir tiek.

Akvile

Tikrai ne spuogeliai  :D Sakau, nuotraukose nesimato, realybėj kitaip visai atrodo.

Teroras

Sunku ivertinti is nuotrauku...

vitake

Nemanau, kad ateiviai paliktu savo žymę (jei iš vis tai įmanoma). Pas mane tai nebuvo jokios žymės, tik skausmas ir tas jausmas..

RoxiO

Citata iš: Akvile  birželio 30, 2012, 01:35:12
Tikrai ne spuogeliai  :D Sakau, nuotraukose nesimato, realybėj kitaip visai atrodo.


Na bent jau tas kur ant piršto, tai atrodo arba kaip spuogelis arba kaip alerginis paraudimas. Tas kur ant rankos, tai kaip koks nudraskytas spuogas arba kaip didelės adatos dūris.

Akvile

Tas kur ant piršto, tai neišsispaudžia ir neišnyksta. Ten nežinau kas. O tas kur ant rankos, tikrai ne spuogelis nudraskytas. Nežinau tiesą sakant kas ten buvo. :)

Aukštyn