Kaimyna uzvalde piktoji dvasia

Pradėjo Monikute, rugsėjo 21, 2017, 17:22:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Monikute

rugsėjo 21, 2017, 17:22:43 Redagavimas: rugsėjo 21, 2017, 17:39:12 by Monikute
Sveiki,

Turiu problema kurios negaliu paaiskinti ir reikia jusu pagalbos.

Savaitgali sventeme vyro gimtadieni. Gyvename kaime ir pas mus kai kas nors ka nros svencia, visi geria. Atejo keli vyro draugai, tarp ju ir kaimynas. As pasedejau su vyrais, truputi isgeriau ir nuejau miegot apie 11 vakaro. PAbudua nuo keistu kaimyno garsu ir jausmo. Buvau apsvaigus iir kai visiskai atsibudau, pamaciau tamsoje kaimyna, jis savo pimpalu muse man per skruosta. Kai pamate kad as atsibudau tiesiog apsisuko ir isejo nieko nepasakes. Bet eisena buvo ne tokia kaip issigandusio zmogaus, o tarsi apsesto, kuris nieko nejaucia. Kuno taipogi savo nelabai valde, nes iseidamas klide kelis daiktus kambary. Po keliu minuciu pagalvojusi kas atsitiko, isbegau prie sventes, kur buvo mano vyras. Paklausiau ju kur yra Petras, pasake kad isejo pries gera pusvalandi.
Po keliu dienu sutikau pati Petra, pasake kad nieko tokio nebuvo ir viska as issigalvoju. Kaip manote, kokia dvasia galejo ji uzpulti? Gal ji kaip prazitas, bande isibrauti i mane? Gal padetu uzkalbetas pakabukas nuo piktu dvasiu?

elteide

kieno tokia gauruota hipersexuolizuota fantazija?...peršasi man viena mintis apie vieną, kam vardas Monika įstrigęs

Monikute

apie ka jus? as atejau prasyti pagalbos, nes nezinau ka daryti.
kaimynas sako kad nieko nebuvo ir kad ta vakara gan anksti nuejo namo. bandziua su juo kalbetis, bet net i baznycia nenori eiti. manau jam reikia pagalbos.

Linas Esu

#3
rugsėjo 21, 2017, 17:54:24 Redagavimas: rugsėjo 21, 2017, 22:18:05 by Legionas
@Monikute abejoju ar jam reikia egzorcisto , manau jam tiesiog naktį trūko jūsų meilės :D

Monikute

Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 21, 2017, 17:54:24@Monikute abejoju ar jam reikia egzorcisto , manau jam tiesiog naktį trūko jūsų meilės :D
Kas peršasi ? :D
tai kad as miegojau. As skaiciau kad apsede zmones naktimis stebi kitus miegancius ir bando juos uzkresti.

Linas Esu

#5
rugsėjo 21, 2017, 18:08:37 Redagavimas: rugsėjo 21, 2017, 22:18:21 by Legionas
Citata iš: Monikute  rugsėjo 21, 2017, 17:59:28tai kad as miegojau. As skaiciau kad apsede zmones naktimis stebi kitus miegancius ir bando juos uzkresti.
Tikrai taip gali būti , o pati tikrinotės ? gal jūs ir esate apsėsta .

Starkids

#6
rugsėjo 21, 2017, 18:20:05 Redagavimas: rugsėjo 21, 2017, 18:26:31 by Starkids
Citata iš: Monikute  rugsėjo 21, 2017, 17:22:43Buvau apsvaigus iir kai visiskai atsibudau, pamaciau tamsoje kaimyna, jis savo pimpalu muse man per skruosta.
Nieko sau kaimynas, su pimpalu per skruosta. Rofl

Mano manymu jis norėjo jus išprievartauti, bandė pasinaudoti proga kad jus esate girta. :D

Citata iš: Monikute  rugsėjo 21, 2017, 17:22:43Kuno taipogi savo nelabai valde, nes iseidamas klide kelis daiktus kambary.
Tikriausiai apsvaigęs nuo alkoholio buvo.

Monikute

Citata iš: Starkids  rugsėjo 21, 2017, 18:20:05Nieko sau kaimynas, su pimpalu per skruosta. Rofl

Mano manymu jis norėjo jus išprievartauti, bandė pasinaudoti proga kad jus esate girta. :D

Tikriausiai apsvaigęs nuo alkoholio buvo.
as su juo bandziau kalbetis po to ir prie vyro ir akis i akis - zmogus nieko netsimena ir sako jog nieko tokio nebuvo. Baisiausia kad bijo eiti su manim ir mano vyru i baznycia, nors pries tai dazniausiai vaiksciojom.

Monikute

Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 21, 2017, 18:08:37Tikrai taip gali būti , o pati tikrinotės ? gal jūs ir esate apsėsta .
Tai kas peršasi ? :D
o kaip patikrinti? kaip apsisaugoti?

Starkids

Citata iš: Monikute  rugsėjo 21, 2017, 18:29:07as su juo bandziau kalbetis po to ir prie vyro ir akis i akis - zmogus nieko netsimena ir sako jog nieko tokio nebuvo. Baisiausia kad bijo eiti su manim ir mano vyru i baznycia, nors pries tai dazniausiai vaiksciojom.
Tikriausiai žmogus buvo daug išgėręs alkoholio todėl pats nesuvokė ką daro, taipogi tai paaiškina kodėl jis nieko neprisimena, dažnai žmones nesivaldo ir pamiršta kas buvo nuo didelio alkoholio kiekio. Nemanau, kad ji apsėdo piktoji dvasia.

Monikute

Citata iš: Starkids  rugsėjo 21, 2017, 18:32:59Tikriausiai žmogus buvo daug išgėręs alkoholio todėl pats nesuvokė ką daro, taipogi tai paaiškina kodėl jis nieko neprisimena, dažnai žmones nesivaldo ir pamiršta kas buvo nuo didelio alkoholio kiekio. Nemanau, kad ji apsėdo piktoji dvasia.
kodel tuomet bijo eiti i baznycia? rytoj noriu pasikalbesi su kunigu, kad sekanti karta kai visi susirinks gerti, atnestu su savimi svento vandens ir apipiltu kaimyna.

Linas Esu


Starkids

Citata iš: Monikute  rugsėjo 21, 2017, 18:35:32kodel tuomet bijo eiti i baznycia? rytoj noriu pasikalbesi su kunigu, kad sekanti karta kai visi susirinks gerti, atnestu su savimi svento vandens ir apipiltu kaimyna.
Gal žmogus nereligingas ir tiek.

Monikute

Citata iš: Starkids  rugsėjo 21, 2017, 19:00:07Gal žmogus nereligingas ir tiek.
anksciau vaiksciojom. Ir kunigas visada ateidavo pas mus pagerti. po tos nakties kaimynas mane vengia ir nesivelia i pokalbius, nes zino kad as zinau apie jo pikta dvasia.

Benamis

Jeigu tai ne trolio tema, tuomet nesuprantu kodel autore nepagalvoja, kad kaimynas tiesiog buvo girtas ir jau nesuvoke ka daro? Kaip tokia mintis?

Reali situacija is gyvenimo:

Baliavojom sodyboje, visi buvo uztektinai prisigere. Mano draugas miegojo kartu su panele, kuri jam patiko. Nakti atsikele, issitrauke savo pasididziavima, ramiai apslapino savo simpatija ir atsigule toliau miegoti. Jis net nesuprato ka daro ir dar ilgai negalejo patiketi, kad tai ivyko.

Kazkaip mums nekilo tuomet minciu, kad jis apsestas... Girtas zmogus nera apsestas zmogus.

Aukštyn