Švytuoklė ir įsikūnijimai

Pradėjo Vytautas, birželio 22, 2012, 23:36:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vitake

Geriausia švytuoklė yra padaryta iš daikto kurį nuolat laikai prie savęs. Turėjau raktus ant pakabuko kuriuos nuolat nešiodavausi į klausimus atsakydavo netgi labai gerai, bet kadangi pamečiau vėl grįžau prie pirktos švytuokles ir pradėjau ją nuolat nešiotis. Manau 'šeimininko' energija yra svarbi, niekam neleidžiu ja naudotis ir manau ne veltui.

O norint, kad švytuoklė nepriklausytu nuo tavo minčių reikia galvoti: 'kas bus' 'kas bus' (bent jau knygutei taip rašo.)

Vytautas

Susikaupė nemaža naudojimosi švytuokle patirtis. Be to įvyko dideli pasikeitimai ir pačiose naudojimosi švytuokle "taisyklėse". Esminis momentas - negalima domėtis ateitimi. Rinkti informaciją apie kitus žmonės taip pat galima tik pasižadėjus kitai pusei tiksliau savo sielai, kad informacija bus naudojama tik savoms reikmėms, nebus aptarinėjama nei su tuo apie ką rinkot nei su kitais. Visumoje tai ne priemonė žaidimams. Gera naujiena, kad nėra trukdžių. Nereik kiekvienam atsakymui naudoti tikrinimo klausimo "ar kas nors paveikė atsakymą". Dabartimi ir praeitimi galima domėtis be apribojimų. Pačios techninės naudojimosi sąlygos taip pat vienareikšmės. Jokių paveikslėlių kaip čia buvo parodyta. Svyravimai tik į delną. Ranka kuri laiko siūlo galą būtinai priglausta prie galvos, o alkūnė tvirtai atremta į stalą. Kitaip beviltiški, nieko nesakantys svyravimai. Pradžia. Susiderinimas. Po to pasitikrinimas. "Ar aš bendrauju pats su savimi" atsakymas turėtų būti "taip". Sekantis klausimas "ar aš turiu sielą". Čia jau gali būti visaip. Jei "ne" - švytuoklė jums neprieinama naudojimui. Gal kažką rodys, bet tai bus nesąmonės. Jei "taip" viskas gerai. Tik kiekvieno seanso metu pradžioje reik pasiklausti "ar dabar aš bendrauju su savo siela". Ryšys su siela bus kol nepaleisit siūlo galo. Kai paleisit vėl reik atsiklausti ar bendraujat su savo siela. Pati švytuoklė dabar nėra svarbu iš ko, geriau natūralūs produktai, bet ne esmė. Siūlo ilgis per veido ilgį. Viskas. Naudokitės ir patikrinkit mano pateiktą informaciją.   

anonymusas

Citatanebus aptarinėjama nei su tuo apie ką rinkot nei su kitais.
Kaip patogu...

Vytautas

Citata iš: anonymusas  sausio 19, 2013, 14:03:55
Citatanebus aptarinėjama nei su tuo apie ką rinkot nei su kitais.
Kaip patogu...

Galima žemiškai susitikti ir pasižiūrėti ar surinkot teisingą info. Suprantama nieko nesakant vienas kitam. Kol kas nepatikrinau to varianto. Nebuvo su kuo ir paties poreikio kažkaip nebuvo.

.L.U.T.H.O.R.

reikės išsitraukt savo švytuoklę ir pažiūrėt kas gero  :)

Vytautas

Citata iš: Šešėlis  sausio 21, 2013, 21:56:00
reikės išsitraukt savo švytuoklę ir pažiūrėt kas gero  :)

Tik į naudojimosi niuansus atkreipk dėmesį. Nors viskas paprasta, bet pabandyk kaip aprašiau. Būtų įdomu rezultatai. Suprantama ne apie konkrečius žmonės bet bendrai mano paskelbta info. Kol kas niekas neatsirado kas patikrintų. Būčiau labai dėkingas už manęs patikrinimą. Kaip ten su kitom civilizacijom? Ar pakitus pasaulėdara? Ar Kristus reali gyvenusi asmenybė?

vitake

Citata iš: Vytautas  sausio 19, 2013, 13:59:41
<...>  Po to pasitikrinimas. "Ar aš bendrauju pats su savimi" atsakymas turėtų būti "taip". Sekantis klausimas "ar aš turiu sielą". Čia jau gali būti visaip. Jei "ne" - švytuoklė jums neprieinama naudojimui. Gal kažką rodys, bet tai bus nesąmonės. Jei "taip" viskas gerai. Tik kiekvieno seanso metu pradžioje reik pasiklausti "ar dabar aš bendrauju su savo siela". Ryšys su siela bus kol nepaleisit siūlo galo. Kai paleisit vėl reik atsiklausti ar bendraujat su savo siela.  <...>


Pamiršai vieną svarbų dalyką: Mes ne kūnas turintis sielas, o sielos turinčios kūną. Taigi mes negalime bendrauti su savo siela, nes mes bendrausime su savimi ir tai nėra tai kas galėtų objektyviai pasakyti tai ką norime sužinoti.

la.benas

Aš irgi apie tą patį pagalvojau... Bet gal kas gali atsakyt į klausimą - kaip suprasti kada švytuoklė sako taip, o kada ne?

vitake

Turi švytuoklės tiesiog paklausti: " Kaip rodysi TAIP?" , " Kaip rodysi NE?"  ir tada ji pradeda judėti ir tau rodyti. O sukimasis dažniausiai reiškia GAL.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: vitake  sausio 30, 2013, 16:27:03
Citata iš: Vytautas  sausio 19, 2013, 13:59:41
<...>  Po to pasitikrinimas. "Ar aš bendrauju pats su savimi" atsakymas turėtų būti "taip". Sekantis klausimas "ar aš turiu sielą". Čia jau gali būti visaip. Jei "ne" - švytuoklė jums neprieinama naudojimui. Gal kažką rodys, bet tai bus nesąmonės. Jei "taip" viskas gerai. Tik kiekvieno seanso metu pradžioje reik pasiklausti "ar dabar aš bendrauju su savo siela". Ryšys su siela bus kol nepaleisit siūlo galo. Kai paleisit vėl reik atsiklausti ar bendraujat su savo siela.  <...>


Pamiršai vieną svarbų dalyką: Mes ne kūnas turintis sielas, o sielos turinčios kūną. Taigi mes negalime bendrauti su savo siela, nes mes bendrausime su savimi ir tai nėra tai kas galėtų objektyviai pasakyti tai ką norime sužinoti.


Čia jau iš dalies klysti. Taip, mes sielos, turinčios kūną, bet tai, kas dabar rašo forume yra tavo kūnas t.y. protas/sąmonė.

.L.U.T.H.O.R.

#55
sausio 31, 2013, 03:06:15 Redagavimas: sausio 31, 2013, 03:13:20 by Šešėlis
Ar aš bendrauju pats su savimi - Taip
Ar aš turiu sielą - (po ilgo stovėjimo vietoje :D) - Taip
Ar Jėzus Kristus (ar koks tikras jo vardas bebūtų) reali asmenybė - Ne
Ar nebėra 4d - Ne
Ar mūsų žemėje lankosi kitų civilizacijų atstovai - Negaliu atsakyti
Ar pakitusi žmonių pasaulėžiūra - Taip

Čia pirmi klausimai, aišku juos tikslinti reiktų :)

Vytautas

Malonu kad atsirado kas mane patikrina  :) . Klausimas "Ar nebėra 4d" savotiškai nekonkretus. Galima paklausti "ar aiškus klausimas".   Reiktų išplėsti kas tas 4d. Tai astralų, minčių laukų pasaulis arba lygis. Su kitom civilizacijos. "Ar egzistuoja mūsų visatoje kitos civilizacijos be žemiškos". Gal net dar kitaip suformuluot klausimą. Tiesiog iš įvairių pusių užduoti klausimą. Bet labai malonu kad tikrinat. Gal aš pats dar pamatysiu ką ne taip klausiu.

paragraf 78

Man tai įdomu, kodėl visi buvę įsikūnijimai būna žmogiški? Juk tradicinė reinkarnacijs idėja yra kad tik tobuli žmonės įsikūnija į žmgų, kad galėtų tobulėti. Neesu nei karto girdėjęs, jog kas nors buvo asilas ar gaidys ar šuo, bet va Napolenus bent penkis buvau sutikęs, o kiek karalių, žinių, karvedžių, tai nei suskaičiuoti negaliu.

Vytautas

Jei jau tapai žmogumi tai juo visą laiką ir įsikūnysi kol galų gale tapsi dievu kūrėju. Tiesiog tokia evoliucija. Grįžimo atgal nebūna. O tradicinės įsikūnijimo teorijos šalininkai net neturi galimybės naudotis švytuokle  :) . Jie puikiai naudojosi senąja informacine sistema, bet tai nebeveikia. Tikiuosi kiti švytuoklės naudotojai mane patikrins. Yra tam tikrų niuansų. Įsikūnijimų skaičius lemia sielos žinių bagažą.

la.benas

Pasak švytuoklės aš buvau žynys Nergenno :/ Tikėti? Kelis kartus tikrinau, klausiau įvairiai.

Aukštyn