Šv. Raštas apie gyvenimą po mirties

Pradėjo Jukne, rugsėjo 13, 2018, 14:36:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jukne

Pasak biblijos, po mirties teisieji įžengs pas Dievą, gyvens amžinąjį gyvenimą. Bet tai įvyks laikams pasibaigus, kai būsim perkeisti (kažkaip, į kažką..). Klausimas tuomet toks- o kas šiuo metu vyksta su mirusiaisiais, kurių kaulai mėtosi po žeme 500 metų? Jeigu dvasia ir kūnas neatskiriami, tai kur ta dvasia? Norėčiau atsakymo, kas užrašyta Šv. Rašte apie tai, nes neradau.
Būtų super, jei atsakytu Paragraf78. Beje, labai džiaugiuosi jo kompetetingais postais šiame forume, tai padeda sužinoti daug teisingos informacijos. Ačiū! :)

a.t.sielis

Jeigu norite sulaukti paragraf78 atsakymo, rašykite jam asmenine žinute, arba ieškokite e-mailo ar facebooke, nes forume jo senokai nematyti, užsiėmęs matyt, rašė lygtai, kad nebus forume kažkiek laiko.

vytra

Citata iš: Jukne  rugsėjo 13, 2018, 14:36:15Bet tai įvyks laikams pasibaigus, kai būsim perkeisti (kažkaip, į kažką..).
- nepamenu visiškai tiksliai, bet maždaug tokia esmė citatos iš Kristaus apreiškimų: "tik vienas iš Jūsų tūkstančio yra teisus, tik vienas iš tūkstančio teisiųjų prisikels, tik vienas iš tūkstančio prisikėlusių regės Dievą".



a.t.sielis

vytra Bibliją visada labai keistai atsimena :D kiek becituotų, nieko panašaus nepamenu.

elteide

 :)
na taip neskaičiau

bet yra vietų pagal kurią gali atrodyt, kada maža tokių yra žmonėse :

Apr 2,7 Kas turi ausis, teklauso, ką Dvasia sako bažnyčioms: 'Nugalėtojui Aš duosiu valgyti nuo gyvybės medžio, esančio Dievo rojaus viduryje'".
...
Apr 22, 14 Palaiminti, kurie išsiplauna savo drabužius, kad įgytų teisę į gyvybės medį ir galėtų įžengti pro vartus į miestą. 15 O lauke lieka šunys,[i4] burtininkai, palaidūnai, žudikai, stabmeldžiai ir visi, kurie mėgsta melą ir jį daro.

KNYGOS PABAIGA

Jukne

"Kai kunas ir sirdis sunyksta, Dievas yra mano sirdies stiprybe ir mano dalis per amzius" - tokia citata siandien gavau savo mob. programelej. Panasu, kad visi numire nera tarsi "uzsaldyti" ir laukia laiku pabaigos bei teismo. Ju sirdys sunykusios, taciau siela, dvasia kazkur kazka veikia? Hm :)

a.t.sielis

Toks dalykas, katalikai prašo jau palikusių šią Žemę šventųjų užtarimo. Jeigu tie šventieji negirdi, kokia prasmė?

Išvada: jie jau dabar yra krikščioniškame Danguje.

Jėzus nuo kryžiaus sako kitam nukryžiuotam:

CitataVienas iš nukryžiuotųjų nusikaltėlių ėmė įžeidinėti Jėzų: „Argi tu ne Mesijas? Išgelbėk save ir mus!"

Antrasis sudraudė jį: „Ir Dievo tu nebijai, kentėdamas tą pačią bausmę! Juk mudu teisingai gavome, ką esame užsitarnavę, o šitas nieko blogo nėra padaręs".

Ir jis tarė: „Jėzau, prisimink mane, kai ateisi į savo karalystę!"

Jėzus jam atsakė: „Aš tau pažadu: dar šiandien su manimi būsi rojuje".
Taigi, idėja apie laikų pabaigą yra apie kažką kitą, nemažai kitų dalykų rodo, kad nėra laiko tarpo, po mirties tie kas turi eiti į krikščionišką Dangų, ten ir eina iš karto.

elteide

Citata iš: Jukne  rugsėjo 14, 2018, 09:53:56"Kai kunas ir sirdis sunyksta, Dievas yra mano sirdies stiprybe ir mano dalis per amzius" - tokia citata siandien gavau savo mob. programelej. Panasu, kad visi numire nera tarsi "uzsaldyti" ir laukia laiku pabaigos bei teismo. Ju sirdys sunykusios, taciau siela, dvasia kazkur kazka veikia? Hm :)
biblijoj tikrai nėra aiškiai aprašoma kaip ten  paskutinės pasaulio dienos atrodys..jei Jėzus mirė ir kėlėsi iš numirusių transformuotu kūnu, kuris yra negendantis, tai ir kitiem tikintiems taip bus

boba

O aš girdėjau, kad mes visi kabosime ant kryžiaus( kad suprastume Dievą ir kad susilietume su juo). Bet nereikia labai išsigąsti - padų nieks nedegins, tik truputį prikals( storuliams nepavydžiu...)

kiskis


boba

#10
rugsėjo 14, 2018, 15:36:50 Redagavimas: rugsėjo 14, 2018, 15:44:33 by boba
Na mano Facebooke yra labai daug draugų kunigų, tai jie kai ką sako. Ir pašventinimas tai yra kaip prikalimas( tai lyg kaip pažadas kad būsi prikaltas ir kaip Jėzus Kristus...) na kažkas tai tokio...

a.t.sielis

#11
rugsėjo 14, 2018, 16:26:17 Redagavimas: rugsėjo 14, 2018, 16:31:06 by a.t.sielis
Yra tokia srovė krikščionybėje, esu skaitęs vienos mistikės (maždaug 1900-ieji metai, praeito amžiaus pradžia) pasakojimus, kaip ji vizijose, tose aukštesnėse sferose buvodama, buvo nukryžiuota.

Bet greičiausiai tai ne visiems. Arba kol kas apie tai negalvokit, nes neteisingai suprasit.

Jeigu kam ypatingai įdomu, ypatingai tiki Jėzumi, ir yra ypatingai atviros sąmonės, galiu duoti nuorodą į tos mistikės užrašus (anglų kalba). 99,99 proc. krikščionių jų nesuprastų. Bet labai gražūs.

vytra

Citata iš: boba  rugsėjo 14, 2018, 15:36:50.. yra labai daug draugų kunigų, tai jie kai ką sako: pašventinimas yra kaip prikalimas.
- Kristaus gimimas žmogumi, viso kelio praėjimas, mirtis ir prisikėlimas nėra kažkieno kaltė (Judo?), gi Kristus Judui sako: "daryk savo juodą darbą".

.. daugelis krikščionių nežino, kad egzistuoja ir apaštalo Judo evangelija.



Jukne

Jeigu kam ypatingai įdomu, ypatingai tiki Jėzumi, ir yra ypatingai atviros sąmonės, galiu duoti nuorodą į tos mistikės užrašus (anglų kalba). 99,99 proc. krikščionių jų nesuprastų. Bet labai gražūs.
[/quote]
Idomu, kiek tokiu ypatingai tikinciu zmoniu yra?:) As dar su silpnoku stuburu tikejimo klausimu, tad nors ir idomu, gal nereikia. Geriau basic dalykus suzinoti. Net ir pranasystes man didelis klaustukas, kaip zinoti, kad tai ne siaip kliedesiai? a.t.sieli, kur renkasi zmones, kurie diskutuoja, yra tikintys? biblijos skaitymo kursai ar pan? norisi kazko normaliai patikimo. Sorry uz offtopic! 

Linas Esu

Citata iš: Jukne  rugsėjo 18, 2018, 14:29:47Jeigu kam ypatingai įdomu, ypatingai tiki Jėzumi, ir yra ypatingai atviros sąmonės, galiu duoti nuorodą į tos mistikės užrašus (anglų kalba). 99,99 proc. krikščionių jų nesuprastų. Bet labai gražūs.

Idomu, kiek tokiu ypatingai tikinciu zmoniu yra?:) As dar su silpnoku stuburu tikejimo klausimu, tad nors ir idomu, gal nereikia. Geriau basic dalykus suzinoti. Net ir pranasystes man didelis klaustukas, kaip zinoti, kad tai ne siaip kliedesiai? a.t.sieli, kur renkasi zmones, kurie diskutuoja, yra tikintys? biblijos skaitymo kursai ar pan? norisi kazko normaliai patikimo. Sorry uz offtopic! 
Kreipkis į @paragraf 78 jis teologas. Kas liečia pranašystes, visa tai - mitas.

Aukštyn