TROBELĖ ANT VIŠTOS KOJELĖS

Pradėjo do, gegužės 11, 2014, 11:55:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

do

viename baltų kultūros forume turėjau moderuojamą etnokultūros skyrelį,kuris vadinosi "liaudies medicina"http://www.baltai.lt/kulturos_forumas/viewtopic.php?f=93&t=1558&start=15
taigi,ten rašydavo žmonės rūpimus klausimus ir atsakinėdavau prieidama
kad nesišlaistytų ta informacija visose temose,susikuriu vėl trobelę
jeigu kam rūpės ar reikės-čionai ir rašykite,jei bijote viešumo-tuomet į asmenines žinutes
dar benamis kalbėjo apie psichologinei pagalbai reikalingą skyrių
trobelėje rasite ir tai
ir paragrafui bus ramiau,nereikės saugoti postų nuo of topų
taipogi oponuokite į jūsų nuomone netikusius receptus,patarimus ar matomus drugelius ,kaip anoje nuotraukoje
suinteresuotas skaitovas darys išvadas

TinSoldier

Argh, prisijungiau, kad uždėčiau pliusą, o, pasirodo, kad šitoj temoj negalima :/

Žodžiu, tikiuosi, kad per daug nebus nublūdytą į fantastinės alternatyvios medicinos pievas, kai aspergerio sindromai gydomi žolelėmis....

Tačiau, atrodo, labai faina ir naudinga tema :) Viena iš tokių praktiškesnę naudą turinčių, kokių šitame forume, atrodo, gana mažai :)

do

iš tiesų,soldžeri,turėtų būti šioks toks įvadas apie žolelių reikšmę liaudies medicinoje,visgi esu šalininkė posakio "genealumas paprastume",todėl nieko nerašau teoriško,visa grindžiu praktiniais pavyzdžiais
būtent ta sąmonė,neišaugusi iš vaikystės ir gelbėja man dirbti
jeigu neapsunkinsiu,vien tau parašysiu savo žolininkystės pradžią,tebus tai įvadas į šią temą
taigi,augdama dažnai buvau paliekama viena, iš neturėjimo draugų -žmonių,vaikų, kažkaip pradėjau matyti savo draugais gyvūnus,vabalus,roplius ir augalus,
taip, tie drugeliai irgi,tačiau jie tik matomi buvo ir linksmino,dar nykštukas su fraku,cilindru ant galvos,turintis sulankstomą kėdutę(ko tais laikais nebuvau mačiusi,net tv nebuvo)ir skėtis ilga rankena
nykštukas sėdėdavo paskendes apmastymuose,kai aš jį pastebėdavau,jis supykdavo
-ir vėl ta snarglė
augalų gydomasias savybes girdėjau iš vyresnių žmonių,vos ne kiekvieni namai turėjo pasidžiovinę savo šeimai reikalingos žaliavos,
rinkau ir aš,bet nežinojau kam renku,močiutė paruošdavo jas ir naudodavo matyt
buvau lunatikė, kentėjau dėl to,nes gaudavau ir į kailį už vaikštinėjimus pilnaty,tai tesėsi ilgai,kol jau,žengiant į jaunystę,pati susivokiau nepalikti net savo skalbinių lauke pilnačiai
toliau gyvenau,mokiausi,komunikabili buvau,draugų pakako ir tada ir dabar
ir vieną dieną parvežė merdintį kaimyną iš ligoninės,jam vėžys,ketvirta stadija,nebekalbėjo jau,tik šaukė iš skausmo,
tuo metu buvau kaime prie vištyčio(pagal vyro paskyrimą),nius,daktaras bernotas(šiuo metu turi kliniką marijampolėje)paprašė,kad suleisčiau ligoniui morfijų
sutikau,bet dėl jo kančių ėmiausi papildomo sveikatinimo ar kaip čia išsireikšt,
po dvejų mėnesių senolis pasveiko
norimtiems visa tai išsiaiškinti ar tiesa,jau parašiau pakankamai faktų
aš išėjau iš to kaimo po metų,nes keistai ir kitaip į mane žvelgė žmonės,
prasidėjo atgimimas ir man susidarė salygos dingti
devyniasdešimt penktais gimė man penktasis sūnus,jam genetiškai įrodyta marfano sindromas
nuo gimimo skirtas invalidumas ir slauga keturiolikai metų
gal neaprašinėsiu kokioje panikoje buvau,išgirdusi,kad mūsų rajone vienas marfanas tegyveno du metukus,
štai tada pradėjau rimtai gilintis į liaudies mediciną, simptomatinį gydymą,organų funkcijos gerinimą
dariau experimentus su savo vaiku
komplikacijos lydėjo neišgydomos,bet mums pavyko
šiandien jam devyniolika,jis gitaristas,neįgalumą atėmė aštuoniolikos ir pripažino šimtu procentų darbingu,vaiko medicininė kortelė saugoma stalčiuje,jos registratūroje nėra,užvesta plonytė nauja,dėl tam tikrų priežasčių
per du dešimtmečius išgarsėjau savam krašte per savo vaiką tarp gydytojų,paskui tarp mokyklos darbuotojų,ir taip vieni per kitus
kai mano vaikas naudoja žoles profilaktikai šiuo metu,vistiek esu priversta rinkti žaliavą,ruošti vaistus įvairiomis ligomis sergantiems žmonėms,nes skambina,teiraujasi,prašo,ir nemoku atsisakyti
štai atvyksta viena aiškeregė ir man paaiškina,tipo,pati nesiėmei šio darbo laisva valia,tai dievas tave privertė su nesveiku vaiku
šiaip nesiimu spresti,kas ir kaip,gyvenu ir tiek,dėl savo gyvo būdo esu bendruomenės centre,žiemomis,mane tinginiaujančią,išprašė į psichologijos kursus,ko pasekoje dabar dirbu su pasimetusiais bendruomenės nariais,prie to žoliauju,bet gyvenu iš darbinių pajamų,
dabar papasakojau beveik viską,ach,pamiršau gi cekuoliui pasakyti kas tie mano palikuonys
nagi vienas yr statybininkas,antras dailininkas-grafikas,bet islandijon išmovė,trečias dirigentas vilniuje,ketvirtas ruošiasi geležinkelio inžinerijos studijoms šiemet,o paskutinis-tai klasikinė gitara,baiginėja gruodelką
amen

a.t.sielis

amen. puiki gyvenimo ir prigimties atradimo istorija.

do

ačiū,visa tai galite nesunkiai patikrinti :)
o taip,turėjau bent apsakyti koks procesas menamo gydymo
visų pirma tai priežasties atradimas,kas dažnai juk diagnozuojama ligoninėse,kartais ta priežastis glūdi kitur
tačiau joninių dienai jums pateiksiu nesunkų patarimą,apie vieną žolę,kurios nuoviru nusiprausę,atsikratysite to kas jums ne ne ne,pritrauksite tai kas jums taip taip taip,tiesiog užsilopysite prašaudytą aurą,tapsite geresniais
ir man pačiai ne pro šalį-pastaruoju metu arši tampu,gali būti nuo kasdien išklausomų žmonių bėdų,tai turi įtakos

nereikalinga

Tikiuosi nepražiopsoti patarimo apie vieną žolę :)

do

tai kupolis,dar nežydi,bet žydės,ieškoti miškuose
ta žolė seniai seniai buvo naudojama jotvingių,jos sėklos nuodingos,todėl jotvingiai užšerdavo kryžiuočių arklius,rytą jie jau būdavo negyvi
šiaip žydinti galima skinti joninių dieną,užplikyti vandeniu ir,atvėsus,nusiprausti,dar gali būti naudojama tinktūra lašais,jei kartais žmogus būna pajungtas(užkalbėtas,užburtas)paklusti svetimai valiai
ja galima išsigydyti moterų privaražinimus,nusiplauti piktos akies nužiūrėjimą,blogio palinkėjimą,užkalbėjimą,tačiau tik joninėse
jeigu nuskynus padžiovinsite,su kiekviena žus išnyks dešimt procentų energetinės ar mistinės vertės,pasiliks tik farmacinių medžiagų glikozido aukubino, rinantino, dulcito; alkaloidų, askorbo rūgšties.
jeigu tinktūrai,reikia žiūrėti kad apatiniai vainikėliai neturėtų sėklų,turi būti žiedai
tai tiek apie tokią gražią mistinę gėlę,pasigooglinkite nuotraukų

Benamis

@do, tikrai idomi gyvenimo istorija. Uzdeciau pliusa, bet Off-tope negalima vertinti zinuciu, gaila ???

do

dėkui,benami,kiekvieno gyvenimas yra nuostabi istorija,netgi kaimynoo ir tavo-visai neabejoju
pasakysiu kame cinkelis-tai nuoširdus atviras pasakojimas be pagražinimų ir interpretacijų
bet tema visgi apie augalų gydomąsias savybe,apie tai kaip galima naudoti alternatyvias priemones užklupusios ligos simptomams lengvinti,juos šalinti
beje,šiuo metu teko rinktis-ar likti prie senojo gyvenimo būdo,ar daryti verslą iš savo žinių
kadangi esu paskutinė išlikusi  altruistė ,pasirinkau tik konsultuoti verslininką ,nesivelti į verslą,kur mano mišiniams bus nustatytos kainos,nenoriu tapti įmonės dalininke
kvailas pasirinkimas,šitą suprantu,bet esu įsitikinusi,kad bendrų mišinių žmonėms nėra,reikia juos sudėlioti kiekvienam atskirai,ką nedadedant,ko papildant,atsižvelgiant į kontraindikacijas žolėse ir žmonių anamnezę
sutinku,kad šį kartą parodžiau savo kvailumą visu grožiu,kaip @varpainis ir pranešė visam forumui,
galima pamanyti,kad turime aiškiaregį

Aukštyn