Apsesti zmones

Pradėjo Benamis, vasario 09, 2012, 23:02:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sharikovas

Citata iš: gabriellanuu  gegužės 26, 2015, 14:39:27
Sveiki. Noriu paklausti. Ar gali būti taip, kad žmogų užvaldė demonas mokykloje?


Ne, negalejo nes demonai yra pasaku personazai. Ko jus ten mokykloje mokina nesuprantu ?

illuminati

sharikovai, ka tu isvis zinai? gal ji hogvartse mokosi

.L.U.T.H.O.R.

Neprasideda demonai su tokiais dalykais :D Kad su kažkuo bendravo tikimybė 0,001% kad kažkas apsėdo 0,00001% ;)

saulius

Taigi buvau pas bureja su sese,del sokiu tokiu klausimu mano seima tempia kazkoki tai kryziu mama,tetis,ir kiti is gimines mirsta su skaicium 3 ant galo

paragraf 78

Citata iš: saulius  rugpjūčio 13, 2015, 02:36:35
Taigi buvau pas bureja su sese,del sokiu tokiu klausimu mano seima tempia kazkoki tai kryziu mama,tetis,ir kiti is gimines mirsta su skaicium 3 ant galo


Tai kad būrėjos beveik visiems sako, kad šeima tempia kokį nors kryžių, prakeiksmą ar dar ką nors.

tadasas99

Neskaiciau visos temos tai gal ir pasikartosiu.
Mano nuomone kad kazkas kartais vyksta su zmogumi cia visi zino, bet kodel visi galvoja tik apie viena varijanta susijusi su religija bei dvasiniu pasauliu.
As matau kita galima varijanta, tai butu prigimtis susipynus su liga ar smegenu veiklos sutrikimu.

T.y. visi zinome ka yra gyvunu pasaulyje igimti refleksai bei rusies specifinis elgesys kuri gyvunams islieka net jei jis augo ne savo rusies bandoje o atskirtas, kaip pvz paiemet auginti maza kaciuka kuris po pusmecio prades gaudyti peles bei pauksciukus nors niekas jo to nemokins ir pavyzdzio nerodys, toliau negi esame toki naivus ir tikime kad musu prigimtis yra racionalus elgesys bendruomeneje, paklusnumas kito asmens valiai (bandant sutramdyti) ir pan, t.y. ar tikrai toks gyvenimas kuri gyvename yra mums prigimtas, as manau kad nelb, galbu silpsnesi zmones paprasciausiai paluzta ir tuomet islenda prigimtinis laukinis, neracionalus elgesys, galbut prisideda dar koks smegenu veiklos sutrikimas, ir gauname besiblaskanti rekianti galbut save ir aplinkinius zalojanti asmeni, kurio veiksmuose nera jokios logikos, toki asmeni belieka tik suristi siekiant apsaugoti aplinkinius ir ji pati

saulius

ar tai gali buti mama mire 43 tetis 53  tecio broliai irgi tai pat su skaicium 3 ant galo ir neaiskia mirtimi yra mire.

oropilis

Citata iš: tadasas99  rugpjūčio 13, 2015, 09:08:06
Neskaiciau visos temos tai gal ir pasikartosiu.
Mano nuomone kad kazkas kartais vyksta su zmogumi cia visi zino, bet kodel visi galvoja tik apie viena varijanta susijusi su religija bei dvasiniu pasauliu.
As matau kita galima varijanta, tai butu prigimtis susipynus su liga ar smegenu veiklos sutrikimu.

T.y. visi zinome ka yra gyvunu pasaulyje igimti refleksai   <...>


Aš toks kaip nieko nežinantis, labai abejoju jums akivaizdžiomis tiesomis. Kačiukai turi kūnus, kuriuos reikia maitinti.  Reikia prisitaikyti ir išgyventi arba ne. (Gali nebūti nieko įgimto)

tadasas99

Citata iš: oropilis  rugpjūčio 13, 2015, 15:31:10
Citata iš: tadasas99  rugpjūčio 13, 2015, 09:08:06
Neskaiciau visos temos tai gal ir pasikartosiu.
Mano nuomone kad kazkas kartais vyksta su zmogumi cia visi zino, bet kodel visi galvoja tik apie viena varijanta susijusi su religija bei dvasiniu pasauliu.
As matau kita galima varijanta, tai butu prigimtis susipynus su liga ar smegenu veiklos sutrikimu.

T.y. visi zinome ka yra gyvunu pasaulyje igimti refleksai   <...>


Aš toks kaip nieko nežinantis, labai abejoju jums akivaizdžiomis tiesomis. Kačiukai turi kūnus, kuriuos reikia maitinti.  Reikia prisitaikyti ir išgyventi arba ne. (Gali nebūti nieko įgimto)

Bet kaciukas kazkodel noredamas isgyventi nepradeda zoles esti ar grudus lesti  ;) o jei rimtai tai paprastas dalykas, tiek kaciukas tiek suniukas nores prisitaikyti bei islikti, bet jie pasirinks skirtingus budus, to atmesti negali.

oropilis

Mes nuslydom nuo pagrindinės temos, bet dar vieną kartą leisiu sau į tai nekreipti dėmesio.
Kaip seniai lankęs mokyklą, pamiršiu labai liūdną ir žiaurią Darvino evoliucijos teoriją ir mudviejų atveju pasiūlysiu "sotaus ir laimingo, žaidžiančio kačiuko" prielaidą.
Sotiems, pilniems jėgų kačiukams norisi pažaisti. Gaudyti drugelius, gal net paukštelius. O žaidžiant, išmoksta ir pasigauti grobį.
Katės šiek tiek valgo žolės. Žinau vieną, kuri mėgsta agurkus. O grūdais galima užspringt ir nelabai tokius sukramtytų katės.

Citata
Aš toks kaip nieko nežinantis, labai abejoju jums akivaizdžiomis tiesomis. Kačiukai turi kūnus, kuriuos reikia maitinti.  Reikia prisitaikyti ir išgyventi arba ne. (Gali nebūti nieko įgimto)

Bet kaciukas kazkodel noredamas isgyventi nepradeda zoles esti ar grudus lesti  ;) o jei rimtai tai paprastas dalykas, tiek kaciukas tiek suniukas nores prisitaikyti bei islikti, bet jie pasirinks skirtingus budus, to atmesti negali.
[/quote]

oropilis

Dar norėčiau paremti savo "sotaus ir laimingo, žaidžiančio kačiuko" prielaidą. Kaip visi žinome, žvėrynuose užaugintiems žvėrims, paleistiems į laisvę visai nepadeda jokie visiems žinomi įgimti instinktai. Tokiems žvėrims, neatsižaidus vaikystėje žaidimų, pvz.: kačiukui galima numesti siūlų kamuoliuką ir mokyti jį sugauti, taigi tokiems žvėrims, kai reikia išgyventi, paprastai nesuveikia vaizduotė kaip tai padaryti.

P.S. Kaip žiūriu šios gijos tema seniai išsemta ir gal nieko tokio, jei truputėlį pačiužinėsim pro šalį.

tadasas99

 Jei jau ciuozinejam, tai nemaisom instingtu su gyvenimiska igyta patirtim, instingtas ir yra tik instingtas, kaip ta isntingta ismoksime pritaikyti gyvenimiskoje situacijoje (pvz islikimas) cia jau kitas dalykas.

Kaip ir genialus muzikantas turi klausa, jaucia ritma ir t.t. tokiu dalyku neismokinsi, zmogus tai turi arba nea, bet taspats genialus muzikantas be ilgu metu muzikos pamoku nemoketu net abeceles pagroti

CNN

Citata iš: paragraf 78  vasario 10, 2012, 10:14:42Apsėdimas būna tada kai šėtonas vienokiu ar kitokiu būdu pavergia žmogų. Tai gali vykti dėl įvairiausių priežasčių. Žinoma dažniausiai tokie dalykai vyksta dėl magijos praktikavimo ar Dievo atsižadėjimo, taip pat dėl nuodėmingo gyvenimo.
Net ir uolu katalika apseda, nerasyk nesamoniu. ir be jokios magijos gali net vaika apsest.

paragraf 78

CNN ar bent jau matei iš arti apsėstą žmogų :)

Nahimana

Neskaičiau iki galo visų pasisakiusiųjų šitoje temoje, tačiau išreikšiu ir savo poziciją. Kas yra apsėdimas? Nepainiokite to su jokiom religinėm dogmom...Apsėstasis neturi bijoti kryžių ar maldų kalbėjimo. Priešingai. Jį tai gali net savotiškai žavėti, traukti. Iš esmės tie "apsėdimai", tai tėra jautrių paranormaliems reiškiniams žmonių kasdienybė. kaip manote, kodėl tiem jautriesiems dažnai pakrinka nervai? Nes jų galvose/sielose nuolatos kas akimirka pereina milijardai informacijos ir visą ją jie vienaip ar kitaip išgyvena. Jei toks jautrus asmuo plius dar ir silpnesnį savo asmenį turi - retkarčiais gali ir ne be jis savo kūne pasireikšti. Tai ir įvardinama apsėdimu. Nors, mano nuomone, tai tiesiog energetiniai apsikeitimai. Panašiai, kaip pvz pradėję bendrauti su nauju žmogumi, perimame iš jo tam tikras manieras, gestikuliaciją, išsireiškimus ir pan. To nevadiname apsėdimu. Nors tai iš esmės tolygu ir dvasiniam energetiniam apsikeitimui. Klausimas vienas - ką žmonės pasiruošę priimti ir tarkime įvardinti psichologija , o ką atmesti, o jei neatmesti, tai apšaukti apsėdimu. Aha, bijome to, ko nepažįstame.:)

Aukštyn