Prie kapiniu nakti mačiau kažką panašaus i žmogaus vėlę.

Pradėjo viliusinas, balandžio 09, 2014, 17:49:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

viliusinas

Sveiki. Prieš du metus paskendo mano kaimynas. Trečią dieną po jo laidotuviu mes su sese važiavome iš maximos mano ir prie kapiniu mačiau kazkokį balta šviečiantį žmogų. Jis bego ir taip atrodė lyg šoktų per tų kapinių tvorą. Mano sesė tą būtybę irgi mate. Tai gali būti to paskendusio žmogaus vėlė? Kaip manote jūs?

varpainis

Ne, ne dvasia. Kazkas su pigia blizgancia striuke is turgaus buvo 

Supera

Kai neseniai palaidoti žmonės būna, tai iš jų skiriasi visokios dujos, nes vyksta cheminės reakcijos, irimas, ir tos dujos ten galėjo būt. Mano močiutė ne kartą mačius tokius dalykus ir visada kai kažkas naujai palaidotas.

domisrim

Citata iš: Supera  balandžio 09, 2014, 19:00:31
Kai neseniai palaidoti žmonės būna, tai iš jų skiriasi visokios dujos, nes vyksta cheminės reakcijos, irimas, ir tos dujos ten galėjo būt. Mano močiutė ne kartą mačius tokius dalykus ir visada kai kažkas naujai palaidotas.


Tu teisus! Mums chemijos mokytoja apie tai pasakojo. Daugelis žmonių yra taip gavę šoką ir išsigandę, tačiau ten tik dujos, kurios skiriasi iš kapų po truputį yrant visokiom medžiagom ir bla bla bla. :D

Supera

Citata iš: domisrim  balandžio 09, 2014, 21:32:44
Citata iš: Supera  balandžio 09, 2014, 19:00:31
Kai neseniai palaidoti žmonės būna, tai iš jų skiriasi visokios dujos, nes vyksta cheminės reakcijos, irimas, ir tos dujos ten galėjo būt. Mano močiutė ne kartą mačius tokius dalykus ir visada kai kažkas naujai palaidotas.


Tu teisus! Mums chemijos mokytoja apie tai pasakojo. Daugelis žmonių yra taip gavę šoką ir išsigandę, tačiau ten tik dujos, kurios skiriasi iš kapų po truputį yrant visokiom medžiagom ir bla bla bla. :D


Mažas pataisymas, aš mergina :D

domisrim


paragraf 78

Citata iš: viliusinas  balandžio 09, 2014, 17:49:10
Tai gali būti to paskendusio žmogaus vėlė?


Kodėl tu susiejai šiuos du įvykius: paskendimą ir "vėlės" matymą?

viliusinas

Nu nzn šeip :D Bet esmė tame kad kai jis mirė mačiau kažką.

Tadas23

ir iš visų tų medžiagų labiausiai fosforas matosi dėl to ir būna taip :)

Aukštyn